Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 17. října 2017 20:52
Reakce na Renusatko:

Ja myslim, ze to je fakt tim instagramem, tedka je kazda druha pipka fitness guru. Opice mame taky, v nedeli jsme videla jednu slecnu delat drepy asi s 45kg na zadech a valila to fakt pres spicku, tak jsem za ni sla, jestli chce nevyzadanou radu, tak ze jo, spravila si to trochu, ale je to tak leda na ublizeni, ja jsem 45 drepovala driv, nez jsem si zranila koleno, tak nez se k tomu vubec kdy dopracuju a oni to valej, ufff

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 18. října 2017 12:07
Reakce na 0zero7:

Přestává mi být líto, ze se do te posilovny nedostanu.

Cviceni teď bohužel absolutně nezvladam, zpětně nechápu, jak jsem mohla denně cvičit, když deti spaly. Asi jsem to prepalila a už nemám energii. Nebo možná nemám motivaci, co jsem přestala cvičit, se už zase do všeho vejdu. páč prostě nemám takovej hlad když necvicim. Ale zas začnu až budu víc vyspana, doufam.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. října 2017 12:21
Reakce na 0zero7:

Až teraz vidím že si si zmenila fotku. A mne sa tá stará tak páčila. 

Ináč to o čom píšeš je šialené. Do posilky nechodím ale čo sa tak pohybujem po meste a vidím tie zmaľované tváre tzv. instamakeup tak neviem či sa baby nevidia v zrkadle alebo sa maľujú po tme. Jasné že na insta to vyzerá skvelo ale zabúdajú na to, že beauty guru má na seba namierené 4 led lampy a v tom svetle to všetko vyzerá super truper, plus si kvôli tomu musí na seba guru napatlať 2x viac líčenia ako bežne aby to v tom svetle vôbec bolo vidno. Ale som OT, to ja len tak, že keď vidím niekoho z rozjasňovačom až na uchu chce sa mi kričať 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 18. října 2017 20:21
Reakce na Luna:

Ja se obcas taky lip vejdu kdyz mam pauzu, ono to trochu odpuchne jakoby ten sval

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 18. října 2017 20:23
Reakce na paktofonika:

HAha, no to je v podstate na stejnej styl, co popisujes, akorat jiny pole pusobnosti. Ja se musim rano nutit abych dala fluid na stred obliceje, oboci a tvarenku. Tot vse. Je to upraveny a staci, tak z 50 procent nosim jeste rvavou vyraznou rtenku.

S ikonou uz bylo na case! Stara byla tak 5 let stara asi, kdyz jsem poprve registrovala na MP, tak mozna teda jeste starsi, nic z ni uz ani nemam, boty, kratasy, mozna tu sedou salu. Tak uz me svrbelo to smenit :)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. října 2017 20:32
Reakce na 0zero7:

Topánky? A ja som myslela že sú to tejpovacie pásky, zdalo sa mi čudné že ich máš na nohách ale som si hovorila že asi na efekt 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 18. října 2017 20:35
Reakce na paktofonika:

HA HA, vidis! to byly neonovy sandale prosim pekne!!

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 18. října 2017 20:40
Reakce na paktofonika:

Já jsem taky viděla neonový tejpy

Bože, neměla jsem tohle téma otvírat, mám zas leda výčitky svědomí.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 18. října 2017 20:42
Reakce na Lama_z_Lana:

Prd vycitky, vypadas dobre. Ja jsem onemocnela a veskerej progress se mi zastavil. grrr

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. října 2017 21:01
Reakce na Luna:

Já tě momentálně chápu. Jsem tak unavená, ale na rozdíl od tebe spím..takže tomu nerozumím. Vykoupu se jen do posilky, ale tak 3x...většinou se musím hodně přemlouvat. Běh nic, tak chodím jen pořád pěšky do práce a z práce a večer tak na hodinu rychlochůzí, když se přemluvím. Po včerejší posilovně se dnes nemůžu hýbat, to se mi nestalo už tak rok 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 18. října 2017 21:07
Reakce na Renusatko:

mně bylo teda v létě hrozný vedro... a obratem září a ochlazení (a tmy) su prozměnu totálně vyřízená a jen bych spala, o víkendu dávám 9-10h a furt jak mátoha. dneska poprvé jsem měla pocit že bych běžela ještě dál, tak snad už se to otočí k lepšímu, fuj

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 18. října 2017 21:23
Reakce na 0zero7:

Jenže ty seš nemocná! Já jsem jenom lína .

Já dala přes léto dolů 5-6 kg a kde jsou teď? Asi se jim po mně moc stejskalo.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. října 2017 21:28

Jo, tak to je přesný...s tím spaním. Já teda když mám třeba odpolední, tak vstanu s děckama do školy a pak jdu zase ležet a jsem ráda, když se na 12 dostavím do práce . Víkend  ani nemluvím. Tak jsem ráda, že v tom nejsem sama. Spíš nechápu, že normálně mi přijde, že mám na podzim nejvíc energie. 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 18. října 2017 22:16
Reakce na Lama_z_Lana:

No uz tyden jsem na tom lip, takze uz zas cvicim, telo se trochu zaseklo, ale jedu porad keto, tak se to snad rychle rozbehne.

Ja uz na kg davno hehraju, 25 cm dole a na kg snad jen 2-3 kila ha ha

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 18. října 2017 22:19
Reakce na Renusatko:

a to jeste prijde zmena casu

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 27. října 2017 12:08

Kniha na takové to domácí

Mám doma navíc 4 výtisky této knihy: Lean in II - Postava snů. Nehodily by se někomu? Vyměním za čokoládu, víno, cider nebo jiné podpůrné hubnoucí prostředky 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 27. října 2017 12:23
Reakce na 0zero7:

25 Cm dole je myšleno asi součet celkově? Jako pas, boky, levý koleno... Hlavně teda dalších 25 si dobře rozmysli, vypadáš super! 

Jinak já už na hubnutí jako takový nemám nervy, smíření přišlo, poprvé ve svém životě jsem si koupila bílou čokoládu. Cvičit začnu zase kvůli psychice.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 27. října 2017 15:05
Reakce na Luna:

Já už konečně mám zase nějak energii, pokud to teda nebude jen nějaké kátkodobé. Tenhle týden už jsem zvládla zase posilovnu 4x a ještě jsem 3x obešla naše 5km večerní kolečko. Já teda cvičím jen abych se hýbala . Tak 5 let zpátky už jsem ráno blbě vstávala z postele, jak mě bolely záda. Na jedné straně jsem nemohla spát, protože mě bolela kyčel a na duhé zase rameno. Fakt jak důchodce. Tím osvalením se vše strašně zlepšilo. Ty endorfiny jsou k tomu teda bonus. Jen tak mě doma nevytočí 

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 27. října 2017 16:03
Reakce na Renusatko:

Já jsem teď taky na vlně energie  začala jsem se víc hýbat, protože jsem už taky začala pociťovat dopady sedavého zaměstnání a asi i věku   Tak jsem si prostě čas na víc cvičení našla, běhání jsem upravila na pomalejší tempo, nižší tepovku, což je pro mě určitě zdravější, jenže já jsem typ, co by všechno chtěl dělat "rychleji, výše, silněji"- tak si to musím rozumově odůvodňovat a víc se zaměřit na relax a pořádný strečink. 

Potřebovala bych chodit víc pěšky, denně, nejen chodit sportovat, nebo víkendová túra...  Endorfiny jsou super, takový milý bonus!

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 27. října 2017 17:49
Reakce na Luna:

25 Cm dole je myšleno asi součet celkově? Jako pas, boky, levý koleno... Hlavně teda dalších 25 si dobře rozmysli, vypadáš super! 

Jinak já už na hubnutí jako takový nemám nervy, smíření přišlo, poprvé ve svém životě jsem si koupila bílou čokoládu. Cvičit začnu zase kvůli psychice.

JJ celkove, boky, pas, stehna, bricho, biceps. Jo a vlastne prsa jeste, ale to mam dole jen 2cm. No hele, ono to neni zas tolik, kdyz se to secte.

Nejde mi ani o hubnuti nejaky, chci se teda vlizt do nejakejch hader co mam, to jo. ALe spis je cilem recomposition, jako bejt fit a presunout hmotu a zpevnit. A nejakej sval nabrat, proste aby nohy treba vypadaly lip (Mutzi policie teda moje kolena neschvali nikdy, ale neva ze jo).

Ono to fakt je o kilech znacne mene, nez si lidi obvykle mysli, tady je videt treba:

Proste to telo vazi stejne, ale jinak to vypada, ze jo, min tuku, vic svalu. Na hubnuti pecu z vysoka, to me moc nezajima, hubena se muze tez trepat  Chci pevnej zadek a nohy atd.

Bila cokolada jo? To jsem nemela snad 10 let, ani jsem to tady nezaznamenala teda, ja jsem ted objevila nejakou organickou znacku, tak mam v lednicce jednu co ma sekany mandle, karamel a sul a ta druha je s prichuti masla a bozi teda. Na keto se mi tam ctverecek (nebo ehm ctverec) vecer v pohode vleze.