Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Pinot Noir
Avatar
24412 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 22:00
Reakce na 999:

 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 23:18
Reakce na Ounz:

Me chutna. Je v nem vic tuku. Chutna mi v kafi a pak ten jogurt. A pak Samo v polivkach a dalsimjidle. 

Mandlovy jsem kdysi v cesku shanela a bylo strasne drahy a hnusny. Takova vodicka. Tady je to mliko. Kupuju vetsinou vanilkovy neoslazeny. 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 23:20
Reakce na Pinot Noir:

Ja prave pivo tez muzu. Ale I vino a whisky/bourbon, tak mi nedela problem to prostridat 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 23:23

Jo a dneska rest day. 26 stupnu a opalovacka v plavkaaaach 

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 07:45
Reakce na 0zero7:

Dík za informace o mlíku, to český fakt není dobrý (podle mě) a kokosový používám na vaření (no příště ho i ochutnám, sem zvědavá) 

a krásná fotka teda, mírná závist..

Online Karja
Avatar
35775 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 08:26
Reakce na Ounz:

Některý kokosový má takovej umělej mýdlovej šmak, nejvíc podle mýho FranzJosef, na který jsem přitom našla dobrý recenze, ale recenze jako přísady do vaření teda. To se fakt samotný bez vaření nedá. Musíš zkoušet, já kupuji v Albertu to nejlevnější a to je docela dobrý, taková čistší chuť bez mýdlového vocasu. Já teda někdy do vaření míchám se smetanou a či běžným mlíkem, pokud ho tam má být větší množství, jsem na tu zvláštní chuť trochu citlivá.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 10:03
Reakce na Karja:

Já ho používám málo, jen do karí a to sem koupila nějaký malý u pana Vietnamce u nás..

Offline Zina
Avatar
5846 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 11:57
Reakce na Ounz:

Mně chutná tohle, líbí se mi i složením, na ostatních mě většinou odradí ty gumy a emulgátory .

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 13:22
Reakce na Zina:

Jo přesně to sem měla.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 15:08

Docela zájímavé srovnání kalorických hodnot

https://www.instagram.com/thefffeed/

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 17:40
Reakce na Mutziputzi:

Jojo, taky to sleduju, je to opravdu zajímavý a pro mě i užitečný 

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 21:01

Mám nějakou podzimní únavu. Týden bez posilovny. To se mi rok nestalo. Jsem schopná se jen večer vykopat s kamarádkou na hodinovou procházku (6km).

Dnes teda vožení dřeva na chalupě 2 hodiny (to by mohlo být cvičení doma) a chůze po lese 3 hodiny. Hledali jsme manžela pomocí GPS...fakt zážitek. 

Offline continuity
Avatar
33535 příspěvků moje polička 02. října 2017 21:29

cviky na Halluxy, co jsem nasla ja a tech prvnich 4 nebo 5 odpovida tomu, co mne ucila fyzioterapeutka

https://yogainternational.com/article/view/9-poses-to-prevent-bunions-relieve-bunion-pain

Online Karja
Avatar
35775 příspěvků moje polička 02. října 2017 21:38
Reakce na continuity:

Díky!

Offline continuity
Avatar
33535 příspěvků moje polička 02. října 2017 21:43

www.imzadi.cz/products/jak-na-vbocene-palce1/

www.youtube.com/watch?v=Pd6DIgGlUkk

www.youtube.com/watch?v=GncdLDamLMI

www.youtube.com/watch?v=Zqx5HUzd7_U

jinak ten prvni odkaz ja mam kycle v uplnem poradku, ale jednu nohu kratsi - normalne zmereno. a s tim se neda moc delat, mam z toho hromadu problemu s pateri, ale tak da se s tim zabojovat. 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 03. října 2017 00:02
Reakce na Mutziputzi:

Docela zájímavé srovnání kalorických hodnot

https://www.instagram.com/thefffeed/

To je fajn, techhle uctu je na Insta docela hodne. Me by se libil nejakej kde srovnavaji makra, neznate?

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 17. října 2017 19:15

Prosiiiiim, vysvetli mi nekdo proc je najednou v posilovnach sto tisic deti? (vek tak 15 - 20) Chlapci co v poctu peti okupujou dve hodiny klec, holky co maj tricicko zavazny pod prsama (super extra ultra push up included) a leginy a probiha to nasledovne:

drep s cinkou 20 kg, moc mi to nejde, sakra, kontrola jak vypadam v zrdacle, neee asi si radsi rozpustim vlasy, hmm jo to je lepsi. Tak znova, aaa kolena 20 cm pres chodidlo, nic jdu na smith stroj, tam to uhlidam, drep zadek ven, kontrola v zrcadle. Pak sumo drep, ten vypada asi lip, sakra, co ty vlasy, zavazi. Culik ale nechci. nic, jdu behat.

Mam silny podezreni, ze kazda 16ti leta chce bubble butt jak z instagramu, cvicej jen drepy a nejaky pseudo insta cviky (nektery jsou dobry, ne ze ne). Trochu je mi jich lito jak se tam motaj jak mury u zarovky no a samo me to taky stve pac tam ted neni vubec misto, pomooooc. Ufff.

Offline Pinot Noir
Avatar
24412 příspěvků moje polička 17. října 2017 19:52
Reakce na 0zero7:

Tak tenhle náhlý jev sice nevysvětlím, ale tím popisem se bavím  Úplně to vidím.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 17. října 2017 19:59
Reakce na Pinot Noir:

Hele fakt nekecam, presne tak to probiha, vynechala jsem teda baveni se v hloucku a jezdeni na ellipticalu na jednicku, se na tom tak houpou, ze hlava nestiha :)

Jako zacal skolni rok, chapu, ale vseho moc skodi teda, ja chodim hned po praci a vstavam kvuli tomu brzo, tak jsem tam okolo 4, no je to BOZI teda  vcera me chlapci pousteli na lavicku na bench, no ale ti aspon maj trochu respekt, pac tomu vic rozumi a znaj me ze makam casto.

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 17. října 2017 20:30
Reakce na 0zero7:

Ježiš, to jsem asi dnes byla ve stejné posilovně. Přesně jsem tohle sledovala a říkala jsem si co se stalo. A to jsem tam dnes byla až od 18 do 19. Vůbec nechápu, protože chodím asi 5 let a tohle je letos novinka. 

Ještě teda k tématu...taky nechápu, že jdou aniž by něco věděli, aniž by šli třeba s trenérem. Dnes jsem sledovala přítahy...jak píšeš, velká legrace, spousta fotek, věší se tam jak opice a  závaží mají  jak kulturista.