Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline JankaM
Avatar
2386 příspěvků moje polička 07. března 2017 14:53
Reakce na Luna:

Co cvičíte na břicho?

Já kila neřeším, nemám váhu, ale ráda bych se zbavila břicha, což se mi po prvním dítěti podařilo. Ráda bych se vešla do oblečení a prostě nějak vypadala, vždycky jsem měla pas a po druhém dítěti kamsi zmizel.    

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 07. března 2017 15:05
Reakce na domenica:

Já vím...na jídle přidám, hlavně si občas dopreju víno, který jsem vypustila na dlouhou dobu a od té doby se mnou nic není. No, já jsem sportovní nadšenec, to dělám pro radost, ale chtěla bych pochopitelně vypadat jako někdo jinej. Tlustá fakt nejsem, prostě typ sprinter, vyrysovany plochy břicho, hranatý ramena, akorat mám trochu špek na zadku a stehnech. Ale někde ten tuk být trochu musí, si jen nemůžeme vybrat, kde se mu zalíbí.

Takže já si to všechno  pěkně oduvodnim, ale stejně  když jsem byla teď v Praze líčit modelky a viděla jsem, že se cpou pizzou a čokoládou,.tak si říkám, jak to není fér...:)

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 07. března 2017 15:07
Reakce na JankaM:

Nemate rozestup? Pokud nemate zdravotni omezeni, tak je skvely program od Jillian Six week six pack. 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 07. března 2017 15:16
Reakce na JankaM:

Ja jsem nejvíc cvičila intervalovej trénink, je toho plný youtube. Ale nedoporučuji brzy po porodu, je to náročné. Jinak na břicho...To já mám prostě genetický, měla jsem plochý břicho bez práce vždycky. NE kdovíjak vosi pas, bohužel, ale takové to atletické břicho. Takže asi moc neporadim. 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 07. března 2017 17:57

Zdravim, je tady nekde vlakno ve kterym se cvici i jinde nez doma?

Diky!!

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 07. března 2017 18:07
Reakce na Luna:

No já spíš nechápu, kde se ty svaly tam vzaly, kdyz ještě před vánoci tam nebyly. Další záhada je, že na cm merim stejně, ale místo želé je to šutr. Jako ono je to dobře, jen přece by mi to oblečení mělo sedět stejně. Nebo špek se do nohavic lepší nacpe? Nějak mi to.nepobira hlava. A jako jasný, hroutit se nebudu, zvlášť když po dvou dětech mam skoro výstavní six pack, ale jen by mě tahle zvláštní magie zajímala. Že jako všude píšou, že svaly mají menší objem nez tuk...Asi moje svaly jsou prostě z jinýho materiálu 

Ja taky myslim, ze ten prijem mate (mas? jeeezis ja si to nikdy nepamatuju) na hrane. Je to 1400 po cviceni nebo jak? (Jako ze spalite treba 600 takze snite 2000, ale 1400 je to po odecteni cviceni?)

Jestli ne tak je to podle me fakt malo. Svaly ze rostou je super, ja musim desne makat, aby rostly, fakt tahat tezky vahy. Ted jsem se dostala na 70kg na mrtvym tahu. S tim nacpanim do nohavic souhlasim. Jeste me napada, ze zalezi jak dlouho se maka, v prvni fazi ten sval natece a clovek je objemnejsi, za cca dva mesice to opadne (mimo hned po cviceni, ze jo) a je to lepsi. Ja jsem ted na 4 tydnu a mam problem se narvat do kalhot pres stehna, cvicim 5x tydne hodku a pul.

Jo a na snizeni objemu bud lehci vahu a vic opakovani nebo snizit celkove lifting a navysit intervalovy trening?

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 07. března 2017 18:45
Reakce na 0zero7:

Ja jsem přes zimu jen běhala. Teď poslední 3 týdny zase cvičím doma Jillian. Přesně mám pocit, že jsem nabraná, ale tak jinak. Asi ten rostoucí sval vytlačuje tuk nahoru

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 07. března 2017 18:50
Reakce na 0zero7:

No, tak jím asi fakt málo, těch 1400 je i s cvičením   No, jinak už cvičim rok, takže mě překvapilo,.že ty svaly vylezly až teď. Teda myslím, že to.vytvarovani  je víc viditelné. Zhubla jsem teda hezky ruce...a prsa. 

Já právě nechci vypadat, že si stěžuju, fakt jsem za to zpevnění ráda, dokonce z těch ramen jsem celkem nadšená, ale kdyby mi trochu splaskl zadek, tak bych se nezlobila. Kvůli tomu jsem.začala cvičit a on se jenom.zpevnil a nadzvedl ala Včelka Mája, což nechci. Ano,.vím,.že jsou to malichernosti, jen se tak.ze.zvedavosti ptám,.že, Ja moc zkušenosti s tímhle typem cvičení nemám.Jo a.též si myslím, že to moc hrotim. Tímto děkuji VŠEM  za komenty, pomohlo mi to. :)

A vy jste, podle fotek krásně soumerna, to je.velká vyhoda.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 07. března 2017 18:50
Reakce na Lamicka:

No ono to je podle myho lajckyh ooka celkem spravne odpozorovany. Mam vzdycky pocit, ze nez tuk zmizi tak napred vypada hur, rosolovatejc a celkove unapetitlich. Jakmile zacne odpadavat tak pohoda. Ale ten zacatek, jak po par tydnech natece sval a nahore ten rosol, to tezce snasim. I kdyz teda nemam aspon moc celulitidu a zkusenost pravi ze to co mam by mohlo zmizet behem dvou tri mesicu

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 07. března 2017 18:59
Reakce na Luna:

No to bude malo, aspon teda urcite na ten den co cvicis. Kdyz maknes tak to mas 600Kcal jen to vrzne a to ses pak na 800 na den a to je faaaakt malo. Ja se dostanu na 1400 po makacce, ale odectu veceri treba, takze celkem snim 1900 klidne.

Joo ruce, ja je tak nerada cvicim. Grrr. Ale pridala jsem nejaky ramena a paze, tak se to snad hne, me nejvic bavi komplexni lifting, drepy, mrtvej tah, vypady s vahama, chci se naucit casem nejakej power lifting mozna. Tak takovy to soulani bicepsu, to trpim desne

Zadek ala vcelka maja je bozi! To mam taky a vubec mi to neva, naopak. Se mi to libi. Ramena to samo, ony ten zadek srovnaj a vynikne vic pas. Zadek se cvicenim nezhubne teda, na to bacha :) Ja bych desne chtela videt jakou mate postavu, podle popisu to zni bajecne.

A cvicite hlavne doma? S vlastni vahou?

Soumerna jsem, jeste ten spekon musi dolu.

Me se ten zadek kulatej libi, hele treba tahle

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 07. března 2017 19:39
Reakce na Luna:

splasklej zadek je hnus;-)

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 07. března 2017 20:11
Reakce na 0zero7:

   

Speciálně pro.vás. Nejsem to.teda já, je to.tuším Alicia Keys, ale mám i stejnej účes, hehe. Jen ten hlas mi chybí. No, v podstatě takhle asi nějak, no...prsa po taťkovi a ty široký lytka a kotníky, který se vycvicit nedají. Jako žádná hrůza, ale na modelku to není, cha! 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 07. března 2017 20:30
Reakce na Luna:

Jsem si ji i vyguglila, ma bezva postavu! To mylsim muzes bejt spokojena. A ze mensi prsa, lepsi nez koule, co nekdy mivaj fitnessky, to se mi nelibi, i kdyz nektery je maj udelany hezky, to zas jo, kdyz to neprezenou.

KOtniky zhubnout nejdou, to je fakt teda. Ale za me cajk!

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 07. března 2017 20:54
Reakce na 0zero7:

Tak naštěstí jsem jí podobná když má to štíhlejší období...Jen tak zhruba mi šlo o ten typ postavy.

A souhlas s těma fitnesskama, nechápu, proč si nechávají na krásný tělo našít dvě polokoule. Teda jo, kvůli soutěži, ale je to k.tomu vypracovanymu brichu fakt hrozný. A nemít prsa má občas výhody...třeba se mi dobře nosí crossbody kabelky.

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 07. března 2017 20:59
Reakce na Luna:

Já teda prsa mám dost velká a taky se mi dobře nosí crossbody tašky - prostě ten popruh strčím mezi, prsa ho pěkně drží na místě a je to. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 07. března 2017 20:59
Reakce na Emerald:

akorát to divně vypadá:-) 

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 07. března 2017 21:01

To neřeším, hlavně ať drží ( prsa popruh ).

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 07. března 2017 21:01

Zalezi co mate na sobe, pokud je to pevnej material a drzi ten popruh vic ha povrchu je to fajn, tensi tricko uz mene. Libi se mi to s kosili v lete, kde se to da vic rozepnout :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 07. března 2017 21:14
Reakce na 0zero7:

jj já teda nijak zvlášť velká prsa nemám, ale když je oblečení takové míň pevné, prostě to vypadá prapodivně jak je ten popruh oddělí

jinak teda jasně, velká prsa mají své nevýhody, malá a pevná zas výhody snazšího oblékání... ale malá a nepevná, tak to je řehole

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 07. března 2017 21:17
Reakce na Luna:

Mně se kulaté zadky líbí víc. Já jsem hruška. Mám postavu jako Kristin Davis ze Sexu ve městě. Když už mám velký zadek, tak pevný co to jde :) ale jestli nechcete takový ten větší kulatý zadek, tak to chce spíš pilates nebo něco podobného. Jenže mi přijde, že tam to chce mnohem víc času, než se tělo vytvaruje.