Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 28. prosince 2014 19:19
Reakce na Ronna:

Tak jsem ráda, že nejsem sama. Považovala jsem to za projev stáří

Offline rembranta
Avatar
6 příspěvků moje polička 05. ledna 2015 15:51
Reakce na naja:

Tak jsem ráda, že nejsem sama. Považovala jsem to za projev stáří

zkoušela jsem podle ní cvičit o víkendu, ale bylo to zlé. Tak jsem se rozežrala přes svátky a tohle cvičení je pak jako muka. 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 21. zaří 2015 23:39

No, rotoped som mala, posunula mame - totiž keĎ som na tom cvičila fakt pravidelne, odnášalo si to, akosi, pozadie...orbitrek ani neskúšam, ešte furt sa tu potkýnam o stepper (apropó, rada posuniem, ak má niekto záujem), totiž ten rotoped bol dobrý aspoň v tom, že sa na riadítka dala položiť kniha...čokoľvek, pri čom si nemôžem čítať je predom odsúdené na neúspech - telka ma totiž drastickým spôsobom nudí, jedine že by sa mi nejako podarilo sa naučiť (furt to neviem ) si sťahovať nejaké obľúbenejšie sitkomy, pri tom ba som asi dokázala vydržať.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 22. zaří 2015 00:31
Reakce na slniecko:

"furt to neviem"

Já se přiznám, že já taky ne. Ale chlap se postará.

Jooo, to by bylo fajn. Pěkně bych si zacvičila a ještě zkoukla oblíbený seriály v originálním znění. Dvě mouchy jednou ranou.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 10. února 2017 22:05

Mam trochu hloupy dotaz - mate nekdo doma rotanu /rotacni podlozku? Kamaradka tvrdi, ze ji to vytvarovalo a zestihlilo pas, ja mela za to, ze to extra zdrave neni a laka me to zkusit.

Offline JankaM
Avatar
2388 příspěvků moje polička 21. února 2017 11:22

Mám blbý dotaz. Začala jsem opět cvičit podle Kynychové břišní pekáč, mohu dělat vše bez omezení, když jsem už půl roku po porodu?  

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 21. února 2017 13:13
Reakce na JankaM:

Jestli jste po normalnim porodu, tak bez problemu vsechno, ale zacala bych postupne, treba si nejdriv dala pod zada na odlehceni vyfouknuty overball. Pokud po cisari, tak bych zacala pomalu, takove ty cviky s prodychavanim, pak presla na sikme brisni svaly, zaradila cviky pro zacatecniky treba z pilates nebo jogy. Pokud mate nahodou rozestup, tak nejdriv cviceni s fyzioterapeutem. 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 06. března 2017 20:20
Reakce na JankaM:

Určitě. Já jsem začala hned po sestinedeli a musela jsem pak ještě 3 měsíce počkat, protože jsem to přepalila...Akorat už cvicim  rok a ještě jsem nezhubla, jen jsem hrozně namakana. :( Musím změnit postup. Ale nevím bohužel jak, hrozně se v tom plácam. A to mi kde o pitomý cca 3 kila, kvůli oblečení.

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 06. března 2017 23:31
Reakce na Luna:

Nechci vám to kazit, ale bez úpravy stravy asi ani nezhubnete. Cvičením tělo zpevníte, zlepšíte si kondici a když budete usilovná, tak i nějaký ten sval vybudujete. Na hubnutí musíte upravit skladbu a množství jídla, bohužel.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 07. března 2017 06:21
Reakce na crazydaisy:

To.samozřejmě vím. Už celozivotne jím vzorně, došla jsem až k dlouhodobému omezení příjmu, už půl roku jím asi 1200-1400 kalorií,  zkoušela jsem i nizkosacharidovou dietu a vůbec nic. Opravdu jsem hodně zoufalá.

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 07. března 2017 08:57
Reakce na Luna:

Hmm, ono to v určitém věku začíná být spíš boj o udržení váhy, než zhubnutí :-/

Ještě bych zkusila pilates, nebo nějaké podobné cvičení, ty vybudované svaly to zeštíhlí...

Anebo je možná na čase smířit se s tím, že ženská postava se holt bohužel v průběhu času trochu mění a přestat si kvůli třem kilům otravovat život. (vím o čem mluvím, přesně ta tři kila se snažím shodit už asi pět let....)

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 07. března 2017 14:08
Reakce na Garfie:

Pět let? No, to jste mě nepotesila...Je fakt,že po prvním porodu pohoda, vsechno dole a ještě něco navíc a to jsem se cpala buchtama a necvicila! Po druhým...NIC. Taky mi bude 35, což asi taky hraje roli. Ale je fakt, že jsem teď cvicila blbě, vzhledem k typu postavy. Když já tolik ráda těžký kettlebelly!!! Ten pilates zkusím, nechci vypadat jak rychlobruslarka. Jinak nejvíc mi vždycky zabrala chůze, ale když jsou ty dvě malý děti, tak se s nima nikam nedojde...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 07. března 2017 14:15
Reakce na Luna:

ja bych si koupila jiny obleceni. pokud by slo o dvacet kilo tak jasny musi dolu, ale 3?? postava se proste v case meni a nez se tyrat a nebyt v pohode na vaze ktera je telu vlastni a prijemna... ja jsem mala a stejne na me 3kg nejsou vubec videt. samozrejme cilene na nekterem miste pridat a na jinem ubrat by bylo hezci, ale to nejde, nejsme z plasteliny:-)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 07. března 2017 14:31
Reakce na Luna:

To.samozřejmě vím. Už celozivotne jím vzorně, došla jsem až k dlouhodobému omezení příjmu, už půl roku jím asi 1200-1400 kalorií,  zkoušela jsem i nizkosacharidovou dietu a vůbec nic. Opravdu jsem hodně zoufalá.

Hmm, tak to už mi přijde dost na hraně. Příjem bych už v žádném případě neubírala, spíš se snažila se držet té horní hranice, když už. Jestliže jíš vzorně, máš takto omezený příjem, cvičíš a váha nejde dolů, tak to je prostě tvoje váha, teď a tady, a dál to lámat přes koleno by bylo šíleně kontraproduktivní.  Vykašlala bych se na nějaké experimentování s jídlem a držela se režimu: dost bílkovin, hodně vlákniny, rozumně sacharidy..., omezila bych silová cvičení a fakt se zaměřila zase na tu chůzi. Jasně, že s dvěma malýma dětma to není sranda, ale fakt bych se snažila si pro sebe v tomhle smyslu vyšetřit aspoň třikrát týdně hodinu, kdy se sama někam vydáš rychlou chůzí (i kdyby to mělo být spojené s nákupem pro rodinu, ale tak 40 min v kuse cesta tam/nebo zpátky když bude, tak to stačí a navíc si krásně pročistíš hlavu a odpočineš si ). Ale je mi jasné, že ti neříkám nic nového a objevného. A hlavně, jestliže jsi jinak v kondici, tak nějaká 3 kila...

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 07. března 2017 14:32

No já spíš nechápu, kde se ty svaly tam vzaly, kdyz ještě před vánoci tam nebyly. Další záhada je, že na cm merim stejně, ale místo želé je to šutr. Jako ono je to dobře, jen přece by mi to oblečení mělo sedět stejně. Nebo špek se do nohavic lepší nacpe? Nějak mi to.nepobira hlava. A jako jasný, hroutit se nebudu, zvlášť když po dvou dětech mam skoro výstavní six pack, ale jen by mě tahle zvláštní magie zajímala. Že jako všude píšou, že svaly mají menší objem nez tuk...Asi moje svaly jsou prostě z jinýho materiálu 

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 07. března 2017 14:37
Reakce na Luna:

Já se na poslední 2-3 kg taky vykašlala. Po druhém porodu jsem cíleně zhubla se sebekoučinkem 8 kg. Poslední 2-3 kg jsem nezhubnula za dva roky, kdy běhám, posiluji, tančím, chodím, jím zdravě...  Bylo by to za cenu až moc velkého odříkání, to pak jsem protivná, nestojí mi to za to. Zajímavé je, že když se nehlídám, tak váha stejně nahoru nejde.  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 07. března 2017 14:37
Reakce na Luna:

no jasny ze spek se lip nacpe! kup si neco peknyho a smytec:-) jinak hrozi ze si rozhodis metabolismus nebo neco a bude hur, to by bylo preci zbytecny... uzivej svaly:-))

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 07. března 2017 14:40
Reakce na Lamicka:

jj presny, je to proste tvoje vaha. nejsme fakt stroje neda se to urcit zvenci, je to dany individualne a na silu se to snazit urvat je o zdravi

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 07. března 2017 14:42
Reakce na Luna:

ad ten sixpack mi jeste napadaji hormonalni zmeny, to uz vubec neovlivnis

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 07. března 2017 14:46

Že jo? To jsem si přesně říkala. Jen mě štve, že udržet si štíhlý pas dá mnohem větší práci. To mi je teprve 34, ne 50. Zadek jsem měla vždycky, ale na břicho si zvykat nechci...