Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 07. června 2017 19:17
Reakce na Luna:

1300 kcal je pod bazální metabolismus, takže to je málo jídla i pro malou hubenou ženu, která celý den jen leží. Bude to pravděpodobně důvod, proč se nehubne. Ještě pokud se k tomu sportuje, ttak tělo uloží a udrží co může :-(. 

Jinak s tím cvičením a typem postavy je to složité vždy. Já sem jablko, nožky hubené, zadek žádný a břicho jde dolů horko těžko. Tak jsem malinko ošidila přírodu, cvičím naopak na zadek, aby trošku byl a ramena což mi postavu opticky vylepšilo :-D. Od ledna jsem pořešila jídlo. Jím jak blázen a konečně hubnu...a můj příjem na hubnutí je 1800 kcal. Dokud jsem jedla málo, tak váha stála.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 07. června 2017 19:23
Reakce na Fiction:

Souhlasím, že kdo s čím bojuje, to ho štve. A oba typy postavy stojí za houby. 

Já budu mít ručky jak hůlky, nohy hubený a břicho, jak těhotná. Všude mám svaly, ale k čemu, když to břicho nejde dolů. Dřív byl i čas, kdy jsem měla skoro to stejně přes prsa a přes břicho a zadek o 10 cm méně...to jsem byla docela hubená, ale vypadalo to strašně. 

Online michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 07. června 2017 19:36
Reakce na paktofonika:

Znamená to, že chceš ľahké a celoprstové?

Vynikajúce sú jazdecké od Roeckl. 

Možno tieto /summer/laila/ by boli vhodné na tvoju aktivitu. 

Na šoférovanie pri potiacich sa dlaniach, na lopatu, fúrik, nosenie krabíc, nosenie ťažkej plachty s omotaním šnúrok okolo dlane a aj na pôvodné určenie sú excelentné. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. června 2017 19:53
Reakce na michaela:

Jazdecké rukavice by ma nikdy nenapadli.  Vyzerajú dobre, ešte mi povedz kde ich u nás môžem kúpiť. 

Online michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 07. června 2017 20:12
Reakce na paktofonika:

Ešte pred 3 týždňami bol kamenný obchod oproti Nay elektro. 

Teraz už len eshop mannequin

alebo akýkoľvek iný by ti vyhľadávač našiel. Modely sa občas premenujú. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. června 2017 20:31
Reakce na michaela:

No chcela som ich samozrejme vyskúšať. To je zákon schválnosti. Zrovna ten mannueqin ma napadol, ale netušila som že už ho zrušili. A to mali ešte aj zľavy na všetko  

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 07. června 2017 21:51
Reakce na Renusatko:

Je to.tak. Já jsem to udělala stejně, prostě optickej klam, po cvičení mám hezčí ramena a zada a aspoň už nevypadam jak Eiffelovka. 

Příjem jsem už navysila a cvičení zmírnila, je to mnohem snesitelnejsi. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. června 2017 06:31

Stiahla som si super aplikáciu Hydro coach ktorá ma počas celého dňa upozorňuje, že mám piť. Konečne budem dodržiavať pitný režim. Dokonca mi pripomenie, že už je čas ísť spať :D

A včera som urobila pár cvikov na kruhoch a cítim na chrbáte svaly o ktorých som nemala ani tušenia. 

Bohužiaľ zatiaľ je u mňa je stále problém so stravou. Mám problém hlavne vymyslieť čo na raňajky a večeru. V podstate jem zdravo, chudnúť nepotrebujem, len keď neviem čo napríklad na večeru tak si dám napr. jogurt s ovocím a jav. sirupom. A to by som si mala dať ale ráno. No mám v tom bordel, asi je čas si to zapisovať a vytvoriť si zoznam jedál na raňajky a na večeru. Čo jedávate na večeru? 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 08. června 2017 08:16
Reakce na paktofonika:

Já se večer snažím omezit sacharidy (tedy v optimální dny, někdy do sebe narvu i těstoviny a sýr ), takže mám většinou rybu/maso a zeleninový salát, nebo salát s tuňákem, vejcem na tvrdo a někdy přidám knackebrot. 

Nemusím mít za každou cenu teplou večeři, tak si dělám i cottage sýr s tuňákem, v podstatě tedy rybí pomazánku a opět přidám knackbrot a když se rozšoupnu, tak ještě vejce.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 08. června 2017 08:21
Reakce na paktofonika:

Sacharidy nemají hodinky...je to starý přežitek, který spousta lidí dodržuje, ačkoliv nemá žádný význam. Spíš naopak,po sacharidech večer se lépe spí. 

Sníaně by měla být kombinace obojího (sacharidy a bílkoviny), ale to většinou nejsem schopná dodržet. Takže nejlépe nějaký celozrnný chleba, vajíčka, šunka sýr, kaše, Víceméně cokoliv. :-D

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 08. června 2017 08:25
Reakce na Renusatko:

Já nejraději snídám vločky s pár mandlemi/ořechy, přidám sušenou švestku/meruňku, sezonní ovoce. Bílkoviny mi tedy ráno chybí, až na ty obsažené v mléce, ale to bude asi zanedbatelný přísun. Obecně jím bílkovin relativně málo, ale snažím se tento nedostatek vylepšit. Když je nejhůř, je po ruce proteinový koktejl. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. června 2017 09:12
Reakce na whiskas:

Chýba mi fantázia plus nebaví ma jesť stále to isté plus nerada pripravujem jedlo(nie som lenivá, všetky iné dom.prace ma bavia, len varenie a príprava jedla ma kruto nebaví)  Hrozna kombinácia. A keď nevien co vymyslieť tak si na večeru o 21:00 dám to co ostalo z obeda. Potom mi je ťažko a zle sa mi spí. Som trubka. Snazim sa na večeru jesť hlavne tvaroh, ale keďže je dost kyslý tak nie som schopná ho zjesť samotný, cotagge mam rada ten si tiež niekedy dám. Sem tam vajíčka, ale väčšinou to je niečo 

Na raňajky vajíčka, jogurt s ovocím, lievance...

Vločky, musli ani pečivo nejem.

Mala by som si to všetko pisat, domnievam sa ze s bielkovinami to bude zle. Mäsa jem malo(cca 2x tyzdenne), sem tam kuracie, väčšinou hov. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. června 2017 09:45
Reakce na Renusatko:

Hm Budem to musieť naštudovať. Ja už mám v tom častokrát chaos, každý tvrdí niečo iné. Najlepšie je sa riadiť vlastným rozumom a pozorovaním zistiť čo na moje telo platí. 

S bielkovinami to vidím biedne, naozaj to musím začať zapisovať. Uvidím k čomu sa dopátram. Celkovo som si dala za úlohu zvýšiť príjem zeleniny a vajíčok. Sacharidom sa nebránim, snažím sa prijímať tie pomalé. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 08. června 2017 09:52
Reakce na paktofonika:

samotny tvaroh obzvlast nizkotucny musi byt za trest, brr. plnotucny s bylinkama a cervenou paprikou miluju. kdo neji pecivo muze si to namazat na tu papriku:-)

edit: jeste me napada caprese hojne mozzarely te veceri, taky fajn

pak delam "salat" kosticky sunka syr rajce paprika okurek, bily jogurt jako dressing, opet teda tucny, ty kysele jsou za trest

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. června 2017 10:08

okurek?...já vim no

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 08. června 2017 10:26
Reakce na Mutziputzi:

co jako?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. června 2017 10:28

Já si představuju jak si v restauraci objednávám játru s okurkem a hned je mi veselejc

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 08. června 2017 10:37
Reakce na Mutziputzi:

to si pletes, jatru maji na severu:-)

my si dame knedlu s vokurkem zajime to dortou a drobky smetem hadrou;-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. června 2017 10:40

ruky si pak mejete vy nebo taky ty na severu?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 08. června 2017 10:42
Reakce na Mutziputzi:

tak jiste ruky si umyju pred chalkou i po ni, nejsu prase:-)