Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 09. srpna 2019 17:44

Renusatko je ten bazen to je parada! Rano to musi byt suer, kdyz tam nidko neni! To miluju. 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 09. srpna 2019 17:54

Lamicka NO tak to me tesi! Ja neumim delat veci na pul, bud se budu valet a nebo makat, dvakrat tydne nekam me nebavi. Trikrat bylo malo, tak jsem musela pritvrdit. Ta hot joga to vybalancuje fajn plus delam ted vic veci na stabilitu kolen a trupu a je to super, hodilo mi to i ramena trochu dozadu a mam lepsi drzeni tela. 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 09. srpna 2019 18:03

0zero7nechci byt uplne drza ale nemas nejake starosti/problemy? 

Neni to poprve ani podruhe, co jsem u tebe zaznamenala neprijemnou reakci v diskuzi na nevinne prispevky. A driv to myslim nebyvalo.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 09. srpna 2019 18:17

0zero7 on v tom bazénu není nikdo skoro celý den Kluci jsou pořád v moři. Tam já jdu tak 3x za den, jinak mám prázdný bazén 20m, takže velký. Majitel je velký plavec, takže má i protiproud. Ale chození se tady omezuje jen na metry mezi ledničkou a bazénem, bazénem a mořem a večer vycházka po okolí. Alespoň to plavání to tady zachraňuje. Jinak jen relax.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 09. srpna 2019 18:21

Candance Ne, nemam. Neprijde mi, ze bych byla nejak extra neprijemna. Akorat s whis se tohle opakuje pravidelne, to s rysovanim mi prislo teda lehce jedovaty, obzvlast kdyz se zname pres 10 let a VI jak cvicim, necvicim, vypadam atd... proste me jen prestalo bavit to ignorovat no, mam docela prorizlou pusu a trpelivost neni moje silna stranka, nebavi me porad dokola to vysvetlovat, ze nejsem atlet, ze me to jen bavi... 

Myslim, ze na nikoho jinyho jsem podrazdene nereagovala. Jen na ni, ale ona vi proc, rekla jsem to na rovinu offline, tak myslim, ze ok. A klidne se ptej, me to nevadi. 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 09. srpna 2019 18:21

Renusatko Jezis to je super! A kde jste geograficky, jestli se muzu zeptat?

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 09. srpna 2019 19:31

0zero7 Tedy pardon, ale nic víc, než zvědavost za tím nebylo. Jasně, chápu, že tě cvičení extrémně baví (endorfiny, kondice), že jsi se sebou pokojená, ale jak jsi psala o běhu nalačno (v čemž já žádné potěšení nevidím), tak jsem si myslela, že jsi se rozhodla pro nějakou další metu. Nevím, proč v tom okamžitě hledáš něco jiného. 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 09. srpna 2019 19:39

whiskas Nic jinyho jsem v tom nehledala, jen jsem psala k dalsimu prispevku, ze jsi cetla nepozorne. Ja si teda opravdu nemyslim, ze bych byla drzkata nebo chytlava, naopak :) 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 09. srpna 2019 19:47

0zero7 O.k., ale třaskavo bylo hlavně kvůli mé otázce. Ale já na ní fakt neshledávám nic podivného. Jo, kdybych se stejně zeptala někoho v cukrárně, nad desátým dortem, bylo by to asi trochu divné. Ale třeba ve fitku, když někdo přitvrdí, doladí jídelníček, přidá na cardiu a dostane tuhle otázku, tak ho to fakt nepopudí. 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 09. srpna 2019 19:54

whiskas ja zadny traskavo nevidim a nevnimam, to byla moje pointa. Nevim proc to Candance vnimala tak, jak se vyjadrila, ale kazdy ma citlivost nastavenou jinak... ja jsem se fakt necitila popuzene, jen trochu otravene, protoze jsme se o tom bavili uz x krat, takze pro me povzdech. Uz bych to nechala...

edit: typo

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 09. srpna 2019 20:12

0zero7 Souhlas, vše jasné, nechme to být .

Nicméně, jak jsem psala, že máš můj obdiv, tak to platí. Já jsem v poslední době zcela mimo jakýkoli režim a nedělá mi to dobře, takže se těším, až se to zase ustálí. Přes léto mělo mé oblíbené fitko "prázdninový" režim a další v okolí jsou jen na permice, což se mi, vzhledem k mému pendlování moc nevyplatí. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 08:30

0zero7 po spoustě let v Chorvatsku u Makarske. Kamarád z Brna tady má "víkendový" dům. Během týdne za námi dojedou a budou výlety na jachtě. To se těším, že se podíváme taky jinam. 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 18:35

Renusatko Vylety na jachte super! Bazen takztez, super dovolena.

Me trener sliboval trening podle navy seals v pondeli, ha, nohy citim jeste ted, super to bylo! Vcera hot joga, chodim jednou za tyden a fajn to doplni fitko. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 18:58

0zero7 A který z těch tréninků máte v plánu? Je jich totiž strašně moc. Ale asi je to jedno, protože drsné jsou všechny.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 18:59

whiskas jeden jsme jeli v pondeli, nevim ktery to je nebo jak se deli, chysta mi to on a prizpusobime to tomu jak se ten den citim atd. 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 19:01

whiskas delala jsem treba 100 drepu na cas, s vahou na pul toho co drepnu, takze lehky vahove a jen opakovani. Podobne s leg press. Plus veci na stabilitu a vydrz atd. Dorby to bylo. Vcera me joga protahla fajn. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 19:06

0zero7 Jo, jo, jejich tréninky jsou drsný, taková výzva.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 11:55

Lidi, můžete mě nasměrovat někam, kde bych si přečetla něco o běhu? Dovolená a dohánění všeho po dovolený hodily do předsevzetí s běháním začít vidle, ale včera jsem zas běžela a bylo to super (zatím standardní kolečko, podle map 2,5km - žádný měřicí udělátka nemám..., ale přerušení do chůze jen dvě a hlavně jsem si to fakt moc užila, takže si chci zkusit vyhradit nějaký čas v týdenním rozvrhu na to běhání). Jenže tuším, že plátěnky od Vietnamců asi nejsou úplně vhodná běžecká obuv, a taky tuším, že existuje něco jako běžecká technika, jen nevím absolutně vůbec, co si pod tím představit. Kde bych se mohla trochu vzdělat prosím? Ať si s dobrým úmyslem ještě neublížím na zdraví...

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 12:26

Panenka jsi z Prahy? Pokud ano, Praha 4 má běžeckou školu, schází se jednou týdně, je to zdarma, skupiny rozděleny podle výkonosti, je to fajn. Na začátku dělají strečink, pak se pomaličku běží, začátečníci zhruba 3 km. U startu je vždycky někdo, kdo pohlídá věci. Nebo Running Mall na Letné dělá běžecké tréninky, ty jsou placené. Ale kvalita dobrá.

V Brně je na Štefánikové Běžecký klub Brno, tam taky mají tréninky i pro začátečníky.

Za mě doporučuju koupit si v Decathlonu běžecné boty, vyzkoušet si, které ti hezky sedí na noze a teprve až si budeš jistá, že tě běh chytnul, investovat do lepších. Ony ty decathloňácké nejsou úplně špatné, mám je na střídačku s lepším modelem a jsem s nimi spokojená. 

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 03. zaří 2019 13:58

bram Já jsem na tom blbě s časem... Potřebuju vyběhnout z baráku a zas se do baráku vrátit, nemůžu tak úplně jet přes Prahu na běhání a strávit tím půl dne... Teda, já vím, ono je to všecko o prioritách, ale zatím jsem doufala, že bych spíš něco načetla jakože systémem samouk. Možná si to představuju "jak Hurvínek válku" no...

Decathlon mám kousek, tak to bych mohla zkusit, díky za tip.