Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 27. července 2019 22:52

whiskas tak u tech tezsich cviku upozornuje na lehci varianty apod, samozrejme taky neudelam vsecko nebo ne do krajnosti. vyhovuje mi projev, nektere cvicitelky jsou hrozne otravne, a ja jsem omezena na cestinu

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 27. července 2019 22:54

viktorka_od splavu Je velmi příjemná. Jsem ráda za tip .

Offline Victoria
Avatar
851 příspěvků moje polička 27. července 2019 23:02

Lamicka Já o tom také nic nevím, rozhodně bych si netroufla její názory nějakým způsobem rozporovat, otevřela jsem to tu dnes asi víc jak po roce a hned natrefila na debatu o bikram joze, chtěla jsem spíš přispět vlastní zkušeností k tomu "náckovství" těch lekcí. Naopak, paní je fajn, ví o čem mluví, ta její videa vypadají dobře, já teď civíčím doma před tv, tak rozhodně její cvičení zkusím. Jen se trochu nemohu zbavit dojmu, že to řeší zase až moc, ale to je o osobní citlivosti, ono se strašně řeší leccos:-) Myslím, že cvičení je mnoho stylů, ať si každý vybere podle vlastní preference, každopádně souhlas, že každé cvičení, pokud je jednostranné je špatně. Ale nepsala jsem nic o tom, že by lidi měli cvičit jen bikrama:-)

Offline Lamicka
Avatar
13332 příspěvků moje polička 28. července 2019 07:49

Victoria ja to tak ani nepochopila, ale prijde mi zajimavy kazdy dalsi nazor. Ja par let chodim na flamenco a lektori se v nazorech a pristupu taky dost lisi. Vytahnu si co me zajima.

Offline Candance
Avatar
5335 příspěvků moje polička 29. července 2019 11:19

v cem chodite cvicit ted v lete. Myslim kalhoty, kratasy... Ja vetsinou dlouhe leginy (komplexy), nebo kratasy v kombinaci s kratkymi leginami ( musi byt fakt horko a chtela bych i nove). 

Idealne i poprosim konkretni tipy. Potrebuju neco noveho.

Offline Aranel
Avatar
4483 příspěvků moje polička 29. července 2019 14:56

Candance Nejradši v něčem takovým, když je hodně horko, podhrnu si je pod kolena.

Offline Ginger
Avatar
1094 příspěvků moje polička 29. července 2019 20:02

Candance ja jsem is oblibila leginy od Oysho.  Maji i radu na jogu. Oblibuju je, protoze maji verze s vysokym pasem. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. července 2019 14:55
Reakce na sisa.b:

Tak som bola včera u lekára a vraj riadna vyčerpanosť. Mám si zobrať dovolenku a kúpiť e-bicykel. A to som na ňom chodila iba 2-3 krát do týždňa a minulý týždeň som mala jeden silový tréning Vo fitku som bola za tento rok iba 4x a raz som si zabehla 4km!!! Asi som už fakt stará alebo čo

Catherinne ty si vážne skvelá!

A ďakujem vám

fakt 

​Jen relaxuj. Já si taky myslela, že to natažený tříslo budu mít rychle v cajku a k běhu se vrátím co nevidět a prdlajs.

O víkendu už mi přišlo, že dobrý, tak jsem zkusila na pásu v neděli asi jen 12 minut. A včera se mi při takových těch blbých nášlapech zase ozvalo. Sice jen nepatrně, ale přece. 

Takže raději dál pokračuju v režimu běžná chůze (základ mám 7 km denně, ale klidně i dvojnásobek, jak se zrovna daný den zadaří), zpevňování vršku a hodinová velmi svižná chůze na pásu s menším převýšením 2krát až 3krát týdně.

Vtipný je, že v kombinaci s tou vyváženou stravou to na postavu funguje úplně stejně jako ten běh.

Akorát se na tom pásu na rozdíl od toho běhu potím jako prase.

Ale to běhání venku mi chybí po těch třech týdnech strašně moc. Závislost je sviňa.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. července 2019 14:56
Reakce na Catherinne:

Mám radost a doufám, že druhá půlka roku bude podobná.

​Jsi třída!

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 21:09

Zajímavý rozhovor

https://youtu.be/q2qrCo2Uxfg

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 22:22

wendulka díky a taky doporučuju bolístky vyléčit, zařadit regenerační program a dát tomu čas.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 22:34

999to vypada zajimave, poslechnu si po praci, dik 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 22:41

Catherinne No já to dneska už psychicky nevydržela a vydala se po tom měsíci ven - magor. Samozřejmě jsem dala jen velmi pomalinké joggingové tempo jen o trošičku rychlejší než svižná chůze a výhradně v parku nebo po silnici (žádný těžký terén), abych to tříslo zatížila co nejméně, takže jen nějakých 6,75 km, ale mně ti to po té měsíční regeneraci udělalo tak dobře na hlavu.

A vypadá to dobře. Ťuk ťuk.

Pochopitelně jsem poučená a vím, že s přidáváním zátěže budu muset ještě aspoň další měsíc počkat a dál to s tím fitkem kombinovat, ale ten čerstvý vzduch, kdy tepovka nelítá furt sem a tam a tím pádem se člověk tak nepotí, to se s pásem prostě nedá srovnat.

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 22:49

wendulka málokdo ti bude rozumět jako já A taky nechci dělat chytrolína, ale těch 6 km mi přijde strašně moc. Zatím bych třeba měsíc běhala, 2, 3, postupně i 4, fakt opatrně. A pak hlavně dobrý strečink.

Tak ať se daří víc a víc. Když se ti bude chtít, napiš zítra jak to vypadá. 

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 22:50
Reakce na 999:

Zajímavý rozhovor

https://youtu.be/q2qrCo2Uxfg

​Hradil výborný. Výborná tradičně strašná. Ale kvůli výbornému Hradilovi to stojí za to.

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 23:03

domenica On ji naštěstí moc prostoru nedal :-),

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 23:05

Catherinne Tak ono to nebylo tak, že bych najednou dala tuhle vzdálenost. Já jsem průběžně ty 2 až 3 km zkoušela na tom pásu zhruba poslední dva týdny a to ve vyšším tempu než dnes venku plus k tomu hodinu svižné chůze při nastavení pásu 7,5 km/hod a převýšení 2,5 až 3 metry, čili dnes to bylo vlastně jen mírné přidání rychlosti za kratší čas.

A strečinku samozřejmě teď věnuju dvakrát tolik času než předtím.

Napíšu.

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 23:12

wendulka tak to jo, vyznělo to, že první běh po měsíci.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 23:20

Catherinne 

Máš pravdu, napsala jsem to zmatečně.

Offline continuity
Avatar
33430 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 23:46

wendulka nevim, co ti presne bylo, ale chuze v takto sviznem tempu uz extra zdrava neni. To je pak uz setrnejsi beh.