Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 09:55

Garfie to je super prístup, ale hlava ma aj tak nepustí - prvé preteky, vždy je tam kopec ľudí a manželove neprajné bývalky... asi by som si mala na prvý raz vybrať niečo menej stresujúce

Začal teda so mnou trénovať aj manžel, keby šiel tiež, tak by bolo rozhodnuté, ale on nechce!

(mimochodom - on ako fajčiar s riadnou nadváhou behá rýchlejšie než ja, som fakt pomalá)

Offline Garfie
Avatar
23786 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 09:59

Renusatko Taky to teď mám. :-/ Dneska už jsem byla rozhodnutá vyrazit, ale syn má teplotu a musím s ním zůstat doma, klasika....

sisa.b Ty chlapi, to je na naštvání, že jo? Taky mě vždycky takhle pokoří, i když se vůbec nehýbe. A pak chce shodit pár kilo, tři dny jí večer mrkev a má to, já musím kvůli tomu prakticky umřít hlady....

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 10:11

Garfie No to je jak u nás. Jen já bych s ním teda už být doma nemusela. Ráno jsem vstávala s tím, že dnes jdu a mladej zůstal doma s teplotou. Už jen to, že musím řešit oběd je zase čára přes rozpočet. 

sisa.b Mně nedávno překvapil opak. Manžel určitě cvičí víc než já. Neběháme teda ani jeden, ale předběhla jsem ho i bez trénování. Možná ta vytrvalost, protože on má v hokeji spíš ty krátkodobé rychlé akce.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 10:23

Garfie to si presne trafila

A fakt je to na šľaktrafenie. Ten môj nemá absolútne žiadnu kondičku. A keď ideme na túru, tak ho nechávam za sebou, ale zas dole kopcom mu ja nestíham. 

Offline Lamicka
Avatar
13322 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 10:31

Dneska rano jsem byla behat a jak mi to rano nejde, tak jsem se dost trapila. Pak jsem mela strasny hlad, snedla obri snidani a rozhodne to nebyla fotogenicka bezecka snidane

Offline Garfie
Avatar
23786 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 11:15

Lamicka No, jestli tě to potěší, já dnes nesportovala a protože jsem doma s malým, od rána jím tak nějak nepřetržitě....ehm, buchty z neděle už padly a taky plněné čokoládové rohlíčky (které moje máma napekla sestřenici k čerstvému miminku a donesla pár na ochutnání dětem(!!!)  doufám, že se  jich nezeptá, jak jim chutnaly, nebo tak něco....

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 11:37

Já jsem teda taky doma. Udělala jsem si procházku do lékárny a do obchodu. Po obědě jdeme s kamarádkou pro rum. Večer uvidím, jestli se rozhodnu. Cvičí se mi večer líp, tak třeba se i přemluvím.

Garfie To mi vždycky přijde nejhorší, jak má člověk čas a pořád něco pojídá. Já už jsem otevřela ledničku od rána asi 50x. Naštěstí v ní nic není

Offline Catherinne
Avatar
9812 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 12:21

sisa.b víš jaké úžasné ovace mívá poslední účastník Runczech závodů? Řekla bych jdi do toho, třeba budeš překvapená jak ti to půjde. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 12:39

sisa.b Na 5 km bych šla hned. My tu měli v červnu ten T-Mobile, jenže to bylo jen na 2.5 a to je na mě málo vzhledem k tomu, že jsem taky spíš vytrvalostní, tak jsem nešla. Ale jestli mi vydrží morálka přes zimu, tak bych zkusila příští rok na jaře. To je jediné období, kdy se u nás organizují tyhle akce i na tuhle vzdálenost. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 13:23

Catherinne a nemá ten posledný účastník 80+?

wendulka ešte to premyslím, láka ma to, ale fakt by som potrebovala, aby to bola iná dedina

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 13:41

sisa.b Taky jsem byla poslední a nejsem 80+ a Catherinne má pravdu. Všichni si pamatujou prvního a posledního. Potlesk byl obrovský a nestydím se za to . Bonus byl, že jsem si mohla povídat s Milošem Škorpilem, který závod uzavíral.

Offline Lamicka
Avatar
13322 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 13:51

Garfie neměj výčitky, tělo si to určitě žádalo!

U nás otevřeli novou pekárnu a já měla hroznou chuť na křupavé rohlíky. Ráda bych napsala, že jsem běžela kolem... pravda je taková, že jsem změnila trasu. Příště si vyndám všechny peníze z kapes (běhám s padesátikorunou pro strýčka příhodu). 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 13:52

Ešte mám mesiac na prípravu/premyslenie

Edit: môj Garmin tréner tvrdí, že mi to bude trvať ešte 8 týždňov, kým budem pripravená

Offline Lamicka
Avatar
13322 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 13:28

V lete jsem si asi natahla hyzdovy sval, kdyz jsem nasedala na kolo. obcas me to poboliva, spis v klidu, pri namaze to naopak vubec necitim. Dneska to boli docela hodne. Kam s tim jit? Ortoped, fyzioterapeut?

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 13:51

Lamicka Nejlépe na rehabilitaci, kde mají lékaře. I tam tě ovšem musí poslat obvodní. 

Po včerejší diskusi jsem se rozhodla a dnes po 6 týdnech vyrazila do posilovny. Hurá.

Včera jsem ještě zvládla HIIT na eliptikalu, kde jsem v těch vysokých intervalech měla tep i 195. Kupodivu jsem přežila a dnes pohoda, tak to není tak zlé. 

Offline pecka
Avatar
5964 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 21:28

sisa.b Už som tu písala ,somže nie som bežec,len rýchla chôdza.Ešte v marci nás kamarátka prihlásila na DM ženský beh.Iba 4 km,dala nás na najpomalšie tempo.Mňa s tým,že to odchodím.Asi 2 týždne dozadu som zabehla 10km,potom 7 a 9km,medzitým len chôdza.Minulú sobotu bol spomínaný beh.Tiež som myslela, že budem medzi poslednými.Ale pohltila ma atmosféra a bežalo sa mi úplne zľahka.V svojej kategórii som bola v prvej polovici zúčastnených.Takže som so sebou spokojná.Dnes som odbehla 14km a cítim sa skvele.

Takže nerieš druhých a choď do toho.To dáš

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 22:01

pecka si zlatá, ďakujem za povzbudenie. Ale zrovna včera ma môj manžel - fajčiar bez kondičky s nadváhou dobehol pri treťom!! behu aj čo sa týka počtu kilometrov, aj časovo a teda bola som z toho dosť smutná a rozhodená. Mrkla som na výsledky z predchádzajúcich rokov a zistila som, že ani po trojmesačnom intenzívnom behaní som sa pred rokom nevedela zlepšiť v rýchlosti, len som dokázala natiahnuť 4km na 7,5km a s touto rýchlosťou by som bola fakt posledná (aj za žiačkami!!!) za mnou už by boli len dvaja páni nad 80 rokov. Ja proste na tie športy nemám

Tak som sa dnes snažila s tou depkou behať aspoň sama pre seba pre radosť, ale dosť som hnala, aby som si čosi dokázala (sprostá hlava ma nepustí) a šla som celkom na doraz chvíľami, tak čakám, na koľko ma to zas zdravotne zloží Nie, nebudem si väčšiu depresiu a stres vyrábať. Beh som mala ako relax, terapiu, počas neho som vetrala hlavu, ďakovala, rozprávala sa s Najvyšším... nechcem si to ešte viac zbabrať.

Offline Catherinne
Avatar
9812 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 22:06

sisa.b tak za takový stres jeden závod fakt nestojí. Vykašli se na to a během sama pro sebe, pro svůj pocit, pro své potěšení a relax. Klidně tempem šneka, ale s radostí.

Offline Catherinne
Avatar
9812 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 22:07

pecka a tobě blahopřeji

Offline Catherinne
Avatar
9812 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 22:12

Za mě hlavně s radostí