Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. května 2019 14:40

sisa.b Aha, no tak pokud ti z hlediska trávení vyhovují sacharidy víc večer, tak to nech tak.

Úspěchy? No nevím, zda se to dá nazvat úspěchem, ale v úterý jsem si k běžeckým botám zakoupila už i ty legíny a triko, tak teď už jenom počasí, aby spolupracovalo a já mohla vyběhnout i ven.

Jak jsem psala už několikrát váha se mi zastavila a já už to ani víc dolů nechci, jelikož bych pak musela komplet obnovovat šatník. Úplně mi stačí, že jsem si kvůli tomu musela shánět nový džíny, ještě mě čeká nový spodní prádlo, bo to je mi taky velký. Trička, šaty, bundy, kabáty a svetry naštěstí dobrý.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 24. května 2019 15:12

wendulka tak to nerob, ostane ti na parfumy

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 24. května 2019 15:38

sisa.b úspěchy říkáš?

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 24. května 2019 19:45

Catherinne ty si jednoducho naša preborníčka, ale musím sa pochváliť aj ja.

Cvičím každý deň 10 minút s takou naťahovacou gumou. Už keď som ja začala, tak to sa ľady pohli

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 24. května 2019 21:37

sisa.b tak já bych se teda chtěla pochlubit, že od ledna cvičím každý den jógu, cca 30 minut denně. Mám -4kg a docela se mi změnila postava. Zeštíhlely mi moje silná stehna, zmizela celulitis, zpevnilo se břicho a jsem taková narovnanější (a vyrovnanější ). 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. května 2019 21:39

bram jakou sestavu cvicis?:-)

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 24. května 2019 23:07

Zarinya no cvičím, co mě zrovna napadne :) Podle nálady a aktuálních potřeb. Nejedu nějakou opakující se sestavu, každý den je to jiné, hodně se inspiruju na Youtube, nejvíc u Yoga with Adriene.

Cvičím večer, tak to jsou spíš klidnější pozice, mám ráda všelijaké rotační na protažení, a pak taky pozdravy slunci a tak.. :) 

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 24. května 2019 23:15

milacka guma je super!

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 24. května 2019 23:16

bram super výsledek

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 24. května 2019 23:50

bram Super, ja jak mela to zimni jogovy obdobi, tak jsem taky videla vysledek (coz jsem ani necekala). A je to dobry I na takovy zklidneni a harmonii:-D. Tak jen tak dal!

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. května 2019 07:15
Reakce na milacka:

Cvičím každý deň 10 minút s takou naťahovacou gumou. Už keď som ja začala, tak to sa ľady pohli

​Super. S desetiminutový workoutem jsem loni v prosinci začínala i já.

Offline stes
Avatar
7333 příspěvků moje polička 25. května 2019 07:42

Catherinne behas s mou kamaradkou, ma totoznou sbirku...obdiv obema

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 25. května 2019 07:49

bram to je super. Ja cvicila jogu pres zimu, nezhnubla jsem, ale postava se zmenila hodne. Navic to byl skvely relax. Uz jsem zase zacala, jak prestanu, boli me zada. 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 25. května 2019 09:48

Lamicka Karja no já jsem hlavně s tím každodenním cvičením vůbec nezačala kvůli hubnutí, chtěla jsem se jen posunout dál. O to příjemnější překvapení to je :) Ovšem největší benefit je ta klidnější mysl, řekla bych :) 

Offline brrr
Avatar
10000 příspěvků moje polička 25. května 2019 13:31
V zimě jsem měla taky snahu cvičit jógu, ale nějak nic. Ale asi je to tím, že se mnou chtěly cvičit děti a to fakt nešlo.
Offline stes
Avatar
7333 příspěvků moje polička 25. května 2019 15:25

Mě jóga strašně nebavi. Kvůli zadum bych ji potřebovala jak sůl, ale uz tolikrat jsem na tolika kurzech zacinala a nic. Nechytne mi to a nudí. O to vic mě to štve, že vazne pomaha. 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 25. května 2019 16:08

stes Me taky joga nebavi. Teda me uz nebavi zadny cviceni. Vytvorila jsem si k nemu neprekonatelny odpor a nevim co s tim. 

Offline stes
Avatar
7333 příspěvků moje polička 25. května 2019 17:12

Luna jo tak to mam stejne. Jako takhle, sport ano, a pomerne intenzívně, ale jakékoliv cviceni ne. Pritom těmi sporty se spis huntuju a potrebuju to nejak srovnat, ale nedam to. Brufen je brufen. 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 25. května 2019 17:20

stes Ja muzu klidne chodit nebo tancovat dokud mi neupadnou nohy, ale lehnout si na zinenku nebo cilene posilovat...

Mam teda ted zniceny koleno, pac jsem si driv myslela, ze kdyz se strham do bezvedomi, budu hubena. No a budu rada, jestli se to spravi nekdy.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 25. května 2019 19:52
Reakce na stes:

Mě jóga strašně nebavi. Kvůli zadum bych ji potřebovala jak sůl, ale uz tolikrat jsem na tolika kurzech zacinala a nic. Nechytne mi to a nudí. O to vic mě to štve, že vazne pomaha. 

​To jsem ráda, že nejsem sama. Taky mě to nikdy nechytlo, přitom to máme i v domě, kde pracuju, spousta různých druhů a cvičitelek a nic.

bram To je super, když to tak na člověka působí.