Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. května 2019 20:37

Ja zas sem schopna aplikovat jen tu jogu....prvni cviceni v zivote,ktery me i bavi a hlavne!sem u neho vydrzela.Jen me stve,ze sem nezhubla(i kdyz jine vysledky vidim),ale zrejme to co sem do ted cvicila bylo malo....ted sem zkousela jinou sestavu s jinou cvicitelkou a ty sem sotva stacila.No mam hodne co vylepsovat jeste...a doufam,ze za mesic nez pojedu na dovolenou se to jeste nejak projevi.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 25. května 2019 22:00

Zarinya To je dobře. Člověk má dělat hlavně sport, který ho baví. Jinak je to spíš trápení u kterého těžko vydrží. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. května 2019 22:07

Renusatko to se neda,kdyz to nebavi.Jako taky se musim trosku nutit,ale ja nikdy necvicila ani nesportovala takze to je velky uspech.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 25. května 2019 22:12

Zarinya To chápu. Já jsem nechodila ani do těláku na škole a při slově sport mi vstávaly vlasy hrůzou na hlavě. Až tak nějak přišla nutnost, pár let zpět. Vyzkoušela jsem toho víc a zůstala u toho, co mě alespoň trochu baví.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. května 2019 22:13

Renusatko

holt vsechno potrebuje svuj cas.

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 25. května 2019 22:16

Zarinya

Přesně!

NIKDY by mě nenapadlo, že budu běhat. 

Že budu běhat maratony!

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 25. května 2019 22:28

Me taky nikdy nenapadlo, ze budu behat. Jako zadne velke objemy, to me nebavi, ale beham. To jsem byla nejvetsi lenoch ze tridy a hrdy kavarensky povalec

Offline onetwoone
Avatar
131 příspěvků moje polička 26. května 2019 07:17

No běhání jsem vždycky nesnášela! Teď, nejlepší část dne, sluchátka do uši, příroda, a ty endorfiny potom. A ten špek na břiše mizí:) Právě si myslím, že člověk musí trochu překonávat sám sebe, a ty začátky bolí a nebaví asi nikoho, když je vidět zlepšení, je to hned o něčem jiným.  Plus mě baví dávat si nějaký cíle a jít si za nima. Má to potom nějakej koncept a smysl. Jako já ten půlmaraton ubehnu, i kdyby měla na konci zdechnout!

Offline onetwoone
Avatar
131 příspěvků moje polička 26. května 2019 07:18

Catherinne tak, a po maratonu následuje spartatlon;)

Online 999
Avatar
17546 příspěvků moje polička 26. května 2019 09:08

Zarinya Nemáš možnost někam zajít na skupinovou lekci? A dát si třeba power jógu nebo hot jógu pro zpestření?  Že bys viděla, jestli bude tělo reagovat jinak. Já mám zcela iracionálně období, kdy třeba rok cvičím jenom doma, pak někam zajdu, zkusím energii vedené lekce, a potom buď opět pokračuju doma, nebo chodím mezi lidi :-). Teď třeba cvičím jen ve studiích, doma jenom stojím na hlavě .

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. května 2019 09:12

999 praveze nemam,ja pracuju jen odpoledne a dopoledne je strasne omezeny vyber.

Dokonce je lekce u nas v praci v nemocnici,jenze jen odpol.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. května 2019 09:15

999 a jeste tedy si nejsem jista,zda bych u 90 minutove lekce nevypustila dusi.

Online 999
Avatar
17546 příspěvků moje polička 26. května 2019 09:20

Zarinya Aha, já myslela, že bydlíš v nějakém větším městě. V Praze můžeš cvičit fakt téměř kdykoliv, víkendy, svátky, některé lekce začínají v šest ráno a naopak klidně můžeš jít v osm večer. Tak to to nezbývá než vyzkoušet jinou cvičitelku :-).

Online 999
Avatar
17546 příspěvků moje polička 26. května 2019 09:22

Zarinya A třeba ještě ve čtyřiceti stupních....

Já šla nedávno na hot jógu večer, jen jsem to zkusila a myslela jsem si, že z toho nebudu do rána spát a naopak, spalo se mi krásně :-).

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. května 2019 09:32

999 tak mesto maly neni,ale na netu sem nenasla dopoledne co by mi vyhovovalo,zase v sest rano nikam nedojdu a ject pres celej Norimberk taky nevim.....jj vim kdo nechce hleda duvody.ale opravdu,z odpoledni bych si vybrala hned ta ranni nic moc.

jo uz sem zmenila cviceni i cvicitelku....

taky nutno dodat,ze sem od vanoc polevila...

no mam mesic se sebou neco udelat.

Online 999
Avatar
17546 příspěvků moje polička 26. května 2019 09:43

sisa.b Vzhledem k tomu, že nepíšeš o nějaké složité životní situaci, stresu nebo nemoci, mám pocit, že u tebe je to fakt otázka měsíce, abys vypadala, jak chceš . O tom, že blbě jíš, není pochyb a ještě si pleteš dojmy z pojmy .

Já teda nejsem odborník na výživu, ale mezi tím, jít večer hladová spát a nebo něco tláskat je třeba normální večeře.

Domácí granola rozhodně není "zdravá", jen jen o hodně lepší, než kupovaná, protože víš, co jsi tam dala. Stejně bych ji nechala jenom dětem.

Určitě máš deficit bílkovin, proto tě honí mlsná. A bílkoviny nejsou jenom maso, ale třeba luštěniny.

Nanuky, koláče a různé sušenky bych úplně vynechala. Ty kupovaný jsou stejně plný náhražek a chemie, takže nevidím důvod, proč to jíst. A to, že sportuješ, není důvod, abys tímto způsobem doplňovala energii. Sacharidy jsou stejně skoro ve všem, takže jich máš dost.

To, že tě v tom manžel nepodporuje, využij jako výhodu :-). Jak jsem psala na začátku, u tebe po změně stravy budou výsledky vidět rychle. Takže v okamžiku, kdy manžel přichází s nanukem, bych přešla do planku :-). On taky uvidí, že za měsíc budeš vypadat super a ještě rád se přidá...

Nedávala bych ti nevyžádané rady, ale ptala ses, co máš dělat .

Online 999
Avatar
17546 příspěvků moje polička 26. května 2019 09:43

Zarinya To dáš :-).

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. května 2019 09:53

999 to doufam.:-)normalne si me donutila znovu prozkoumat kurzy a nasla sem jeden o vikendu,to sice obcas taky pracuju,ale to uz se da upravit.

tak dik za podporu.

Online 999
Avatar
17546 příspěvků moje polička 26. května 2019 09:54

Zarinya Rádo se stalo :-).

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. května 2019 09:59
Reakce na 999:

Určitě máš deficit bílkovin, proto tě honí mlsná. 

Určitě? Já deificitem bílkovin za poslední zejména 4 měsíce opravdu netrpím a ta mlsná mě honí úplně stejně.

Jen jsem si musela navyknout poohlížet se v těch správných dezertech pro mě.​