Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:28

Luna U Nirvany se řídí nebo uklízí

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:29

brrr Pri upratovaní musí byť ticho lebo potom furt odbieham k reprakom a namiesto hodiny upratujem tri. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:31

brrr A do auta je super len na to moje jazdenie do prace stihnem tak About a girl a hotovo. 

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:31

brrr Já to dnes ani nedokážu jen tak poslouchat, pro mě to je téměř posvátná věc spojená s určitou dobou.  Cvičit na to mi skoro připadá jak trsat na funuse. Ale jestli jsou po tom výkony, pak proč ne, to jen já to mám jinak.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:32

Beh muze skodit a nemusi, zalezi JAK se beha, v cem, na vychozim stavu klubu atp. Ja beham jen na pase s doslapem spis na predni cast chodidla v kvalitnich bezeckych botach, jinak bych si to nelajzla.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:36

Luna No ako pre mňa je to tiež niečo extra ale tak Kurt vy určite chcel aby som mala super telo. Verím tomu  Ináč dnes som šla MHD takže som mala sluchátka a strašne horúco bolo a keď prišla Something in the way tak normálne taka zima mnou prešla... 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:36

Luna OT teda, ja mam to jejich unplugged album rada, ale proc se glorifikuje typek co mel depky, prikrmil si je drogama a pak si vystrelil mozek mi fakt neni jasny.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:37

0zero7 No na páse je to asi lepšie ako na betóne. My tu mame ihrisko so špeciálnym povrchom, je to mäkké ale nebaví ma behať dookola. Ten pas je hádam ešte väčšia nuda. 

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:44

paktofonika My jsme takhle dva měsíce v kuse poslouchali v autě nějakou bestofku The Doors - hodinu a půl tam, hodinu a půl zpátky. Po těch dvou měsích do už Jim moc nedával, ale nakonec s námi zvládnul celý ten výzkum. A bylo to super, taková slušná návykovka.

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:45

0zero7 Takhle mluví pouze silný a zdravý jedinec, buď ráda, že jím jsi.

paktofonika Super tělo budem mít i bez něho, teda aspoň ty, mně sádlo opustit nechce, asi dobře vařím.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:47

brrr Miluju The Doors, jen když to poslouchám delší dobu, mám chuť si to jít hodit 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:48

Luna DOST!!! Nemáš žádné sádlo .

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:56
Reakce na 0zero7:

Luna OT teda, ja mam to jejich unplugged album rada, ale proc se glorifikuje typek co mel depky, prikrmil si je drogama a pak si vystrelil mozek mi fakt neni jasny.

​Protože to svého času byl jeden z nejpopulárnějších hudbníků planety? To, že byl při tom, postupně a stále víc i feťáckou troskou, je druhá strana mince. Mě za srdce - v přímém přenosu, i po čase - bral a bere.   

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:59

Ježišmarjá, nějaké prostocviky na jedno z nejzásadnějších alb mého života... No ale díky, já při něm vždycky dostanu depku, tak si na to pustím ještě nějaký starý Pearl Jam, Soundgarden, Stone Temple Pilots, no a už jsem v deprézi celý dny... To cvičení mě fakt rozesmálo, což je dobře!

Online Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 04. června 2018 22:59

paktofonika  Ono je to asi ruzne, hlavne se musi delat vse rozumne a ne si huntovat telo. Mne treba bolivaly bedra a kycle, na delsi chuzi blby, ale ubehla jsem s tim leccos, I ortoped mi vysvetloval, ze behani je na to paradoxne lepsi nez chozeni:-D.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 04. června 2018 23:02
Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 04. června 2018 23:11

domenica Přesně tak. Jsme teda OT, ale tady nejde o to, že někdo byl troska. Prostě se z naprosto okrajové záležitosti stalo celosvětové šílenství, které podle mě zkrátka nešlo ustát se zdravým rozumem. Zvlášť když do toho někdo šel s naprosto jiným záměrem.

Stará Stanová Kůže Já jdu za měsíc na Pearl Jam a těším se moc, možná to se mnou sekne, jestli znova prožiju to svoje mládí. Ale depky z toho nemám, mně teda ze všeho nejvíc mrzí, že už nikdy neuvidím Alice in Chains v původní sestavě, ti byli pro mě hodně zásadní.

Konec výlevu, uběhla jsem dneska asi tak 5 km. Poslouchám u toho většinou Iron Maiden, páč mě v běžém životě nikdy zásadně neoslovili, jen je to dobrý na srdce.

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 04. června 2018 23:18

Luna Pearl Jam ti strašně závidím. Jsem nějak zapomněla, že se budu prodávat lístky a pak už bylo pozdě. :( A to jsem si přitom relativně nedávno asi milionkrát přehrála Eddieho vystoupení v posledním Twin Peaks, opravdu nádhera... a takhle blbě ho prošvihnu naživo.

Offline 999
Avatar
17549 příspěvků moje polička 05. června 2018 08:16
Reakce na 0zero7:

Luna OT teda, ja mam to jejich unplugged album rada, ale proc se glorifikuje typek co mel depky, prikrmil si je drogama a pak si vystrelil mozek mi fakt neni jasny.

​Budu dělat, že jsem to nečetla, jo? :-)

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 05. června 2018 08:18

0zero7 děkuju za informace, to je zajímavý. Mně se to co jedl on, nelíbilo, podle mě dost nezeravý..ale je to jeho boj.