Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 02. června 2018 23:18
Reakce na Luna:

Pinot Noir se pak nehubne, ne?

​klidně jo, sklenička dobrého vína "jakékoli barvy"  není překážkou při hubutí nebo udržování. 

Offline Luna
Avatar
10426 příspěvků moje polička 02. června 2018 23:28

domenica nolita No ja si to pisu, byla jsem na vernisazi, no a tam snad nemuzu stat na sucho, ze...

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 02. června 2018 23:30

Luna 

No to rozhodně ne. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. června 2018 08:46

domenica No jo, ale sklenička nestojí za to!

Offline Luna
Avatar
10426 příspěvků moje polička 03. června 2018 09:16

Mutziputzi To mas pravdu, bud flasku nebo nic.

Ale existujou alkorekticky, ze cely den hladovi a pak se "ozerou jak dogy", to se mi moc libi Teeedaaa jsem chtela napsaaat... Je to strasne strasne, ubohe zeny si nici zdravi, metabolismus, misto toho, aby 5x denne jedly, nevynechavaly komplexni sacharidy, 3x tydne delaly kardio cviceni, byly v pohode a mely se rady, zejo vlastne.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. června 2018 09:25

Luna To zas mně by bylo zle, nejsu nejmladší, ale narovinu přiznávam, že než mít "povolenou" jednu skleničku, to si radši nedam nic, sedmička je optimální, jak my řikáme nejoptimálnější

Offline 999
Avatar
17489 příspěvků moje polička 03. června 2018 09:29

Mutziputzi Někde jsem viděla rozhovor s Naďou Konvalinkovou, která měla při dietě povolenou denně jednu skleničku vína. To pro ni bylo nepředstavitelný, tak radši týden nepila nic, aby si v neděli mohla dát flašku :-).

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. června 2018 09:31

999 No přesně, to je to jak řikam, než jednu, radši nic

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 03. června 2018 11:17

Mutziputzi 

já bych tu jednu sklenku (dvojky) brala spíš, než nic - když se bavíme o pití při hubnutí. A asi radši spíš bílého vína. Ale co si pamatuju, když jsem někdy potřebovala něco málo shodit, víno jsem nikdy nemusela řešit, takže to může taková "rezervička" do příště.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 03. června 2018 11:18

A pobavil mě Tomáš Třeštik na fb:

- jakmile se člověk rozhodne, že zkusí něco vynechat z jídelníčku, okamžitě se na něj sesypou lidi a začnou radit.

"Tys přestal pít alkohol? Hm, dobrý, ale teď ještě ty cukry, kámo cukry jsou fakt hrozný svinstvo."
“Tyz přestáváš jíst cukr? Kterej? Jo, je jich víc. Jak kterej je špatnej, všechny jsou tyvole špatný! Ale ještě horší je mouka, to je fakt peklo.”
“Jo, mouka je hrozný svinstvo, tyvole třeba takový bílý pečivo - hele to si rovnou radši píchej herák, ten je zdravější!”
“Hele mouka se ještě dá, ale velkej bacha na sůl! To je dobře, že nesolíš, ale jak ohlídáš, jestli solí kuchař, co ti dělá jídlo v restauraci, aha!? Ti řikám, sůl je skrytej zabiják!”
“Jo, sůl je blbá, o tom žádná, ale bacha na ovocný jogurty, toho ovoce v tom je naprostý minimum. Ne, z mlíka ten jogurt fakt není, ale to buď spíš rád! Cože, ty nevíš, že mlíko je nezdravý??”
“Mléčný výrobky jsou vo držku, to se ví už dlouho, ale tyvole bacha si dávej především na ryby! Víš kolik sraček je třeba v takovým lososovým stejku? Tyvole to je kontminovaný jak Fukušima, hele zlatej rafinovanej cukr!”

Kořenová zelenina. V příštím životě bych chtěl bejt kořenová zelenina, ta jediná nikomu nevadí, do tý zatím nikdo nepíčuje.

Offline Sweet Potato
Avatar
34708 příspěvků moje polička 03. června 2018 11:22

domenica To je přesné. Až na tu kořenovou zeleninu, taková mrkev, víš jak je to prolezlé dusičnanama!

Offline rozarka
Avatar
3965 příspěvků moje polička 03. června 2018 11:24
Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 03. června 2018 11:28

domenica 

Za poslední čtyři roky, co se stravuju jinak, jsem vyslechla tolik rad, že bych mohla napsat román. A zajímavé je, že ačkoliv mně to vyhovuje a nemám s tím problém, tak všichni mají pocit, že to musí řešit . Mají to blbé....

Offline An.Fial
Avatar
82 příspěvků moje polička 03. června 2018 11:53

cinkja Mám stejnou zkušenost. A nejvíc se o moje stravování zajímají ti, kteří by neudělali chybu, kdyby si nejdřív zametli před vlastním prahem a pořešili v první řadě stravování svoje.

Ale já jim to nezazlívám, naopak, je to často zdrojem mého obveselení.

Offline Zina
Avatar
5815 příspěvků moje polička 03. června 2018 11:54

Sweet Potato Navíc to tu zeleninu taky bolí!

Offline Luna
Avatar
10426 příspěvků moje polička 03. června 2018 12:19

domenica 

A mam to stejne, zkousela jsem nepit asi pul roku, no rikam na rovinu, vetsi bekovina me nikdy nenapadla, toho ztracenyho casu lituju vic, nez cehokoli jineho Piju vino cca 1x tydne, az 1x za 14 dni, ale samo ve vetsim mnozstvi 0,5l tak max, vic uz nezvladam, jak su stara. Cast me rodiny jsou vinari a obcas zasobujou, bych byla padla na hlavu to nepit.

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 03. června 2018 12:23

domenica To je přesný.  

Offline moora
Avatar
7471 příspěvků moje polička 03. června 2018 14:03
Reakce na Sweet Potato:

domenica To je přesné. Až na tu kořenovou zeleninu, taková mrkev, víš jak je to prolezlé dusičnanama!

​a vis, kolik je v ni cukru??

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 03. června 2018 15:18

Sakra jak mám jíst low carb, když mi dozrávají jahody a hrášek? Navíc úplně poprvé. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34708 příspěvků moje polička 03. června 2018 15:21

moora No vlastně! Zlatý dusičnany.