Parfémové Vánoce, aneb - bude nějaká(a jaká) vůně pod stromečkem.?

29. listopadu 2014 12:35
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 18:28
Reakce na Fleur:

domenica  A po čem teď budeš toužit ?

​No! Vůní, které se mi líbí a které bych na poličce jistě uvítala není málo, ale toužení, to už musí být. Však ono se něco objeví. 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 18:42
Reakce na Fleur:

cinkja Chápu , trojkombinace nositelka + vůně + flakón je v tomto případě velmi elegantní!

​Moc děkuji . Flakón je nádherný, neustále ho převracím v ruce a užívám si ho konečně naživo.

A také moc gratuluji k nové vůni. Neznám, ale tuším krásu. Fotografie je opět dokonalá. Takové formičky měla moje babička a to cukroví, co v něm pekla .

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 19:15

Po letech jsem dostala k Vánocům parfém (od manžela). Byla s nim vybírat dcerka a koupili Black Opium Nuit Blanche, která se mi celkem líbí.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 19:16

Fleur krásná fotka. Vůni neznám, ale má velice zajímavé složení . Píšu si. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 19:26

Díky dobrým rádkyním z vašich řad a jmenovitě Krehutka, mi Ježíšek přinesl Russian Tea. Je dokonalý.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 19:33

Sweet Potato wow! Ale teda musím uznat, sluší mu to i v tomto balení . Ať se krásně nosí!

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 19:38

wendulka ďakujem. Hej, je, hlavne vnímavý, takže vie trafiť.

A áno, meniny bola Heliotrope v 1907-čke.

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 19:38

Krehutka 

No, ježíška ten urnoidní obal dost zaskočil

Voní přenádherně. Začátek mi přijde ostřejší, mátovější než z tvého vzorku, až lehce štiplavý, ale pozdější proplétání sladkého čaje a hořícího dřeva je bezchybné. Ještě jednou děkuju.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 19:43

Fleur Krásná fotka! 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 19:49

Fleur 

Ta fotografie je nádherná.!,

překrásné barvy...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 19:55

domenica Gratuluju. Taky Ježíšek dostal předem tip nebo to bylo úplně překvapení?

Martula Díky. V podstatě na tom, že mi skončil pod stromečkem, máš hlavní zásluhu právě Ty. Jsem napjatá, na čem Ti nakonec nejvíc ulpí zrak.

cinkja Ach, takové parfémové Vánoce bych si též nechala líbit, neboť obě jsou součástí mých dalších parfémových plánů. Moc blahopřeji. O Lui jsem horečně přemýšlela, jestli si ji nenadělit sama sobě a když ji teď vidím u Tebe, nejspíš do jara nevydržím a nadělím si ji už novoroční odměnu.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 20:11
Reakce na Sweet Potato:

Krehutka

No, ježíška ten urnoidní obal dost zaskočil

Voní přenádherně. Začátek mi přijde ostřejší, mátovější než z tvého vzorku, až lehce štiplavý, ale pozdější proplétání sladkého čaje a hořícího dřeva je bezchybné. Ještě jednou děkuju.

No pokud má Krehutka ještě ten původní stovkový flakon, tak je velmi pravděpodobné, že se ti to nezdá a vůně se změnou flakonu i lehce pozměnili- už Micuska psala, že její vzorek Romanzy, který jí přišel, voní trochu jinak, než vůně ve flakonu, který si pak zakoupila.

Já si podobné odlišnosti všimla např. u Promesse de l´Aube (Parfums MDCI). U ní dokonce ještě před tím než změnili objem flakonu z 60 na 75 ml. A potom třeba i u Reve d´Ossian (Oriza L. Legrand), kdy můj originální vzorek ještě z té úplně první várky je více pryskyřičný, zatímco vůně ve flakonu byl konec vanilkovější.

Hlavně, že se vůně pořád líbí. I já blahopřeju k Ježíškovi!

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 20:19

Renusatko Vyzkoušej na Starobrněnské, dostali ji v prosinci.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 20:22

Dalia Miru  děkuji!

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 20:25

Sweet Potato Víc se mi líbily ty původní flakóny, ale tyhle také mají něco do sebe. Jenom je škoda, že je už poměr ceny a množství nevýhodnější. Russian Tea je vedle Mandaly moje favoritka u Masque Milana, máš krásný přírůstek!

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 20:25

Sweet Potato Víc se mi líbily ty původní flakóny, ale tyhle také mají něco do sebe. Jenom je škoda, že je už poměr ceny a množství nevýhodnější. Russian Tea je vedle Mandaly moje favoritka u Masque Milana, máš krásný přírůstek!

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 20:49

Sweet Potato Gratuluji! Dnes jsem ji po roce také ovoňovala. Je to moje zimní jednička!

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 20:55

Fleur 

Mně se tenhle flakón hrubě nelíbí, být v tom původním, šla bych do něj rovnou naslepo, jen podle tipu od Krehutka a recenzí. 

wendulka Taky mne napadlo, že tam asi došlo k nějaké úpravičce. Ale i tak nádhera.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 21:33

wendulka Novoroční odměna, že jsi to vydržela a nepořídila ji na Vánoce !

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 22:00

Já jsem pod stromečkem našla tuto kultovní vůni, jenže mám pocit, že záměr byl sice fajn, ale nevím, co s ní. Mám obavy, že ji nebudu umět "nosit".