Parfémové Vánoce, aneb - bude nějaká(a jaká) vůně pod stromečkem.?

29. listopadu 2014 12:35
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 12:59
Reakce na cinkja:

domenica 

K extraitu Fate gratuluji a ke všímavému Ježíškovi ještě více .

Fate je nádherná vůně, vlastně poslední, u které Amouage nesešel ze "své" cesty. Nové se mi líbí, některé dost, ale už nejsou tím, co Amouage dělalo vyjimečným. Myslím si již dlouho na kabelkové balení Fate a extrait připisuji ke svému, čistě teoretickému, zájmu .

​I mně by se líbílo kabelkové balení... hle, položka do tužebníku! 

Já se do Fate opravdu zamilovala. Do doby, než se objevila, jsem se nedokázala rozhodnout, která z vůní Amouage se mi líbí nejvíc a žádnou jsem si nebyla schopná vybrat. Líbíly se mi všechny moc. Pak přišla Fate (a máš pravdu... následně značka nabrala trochu jiný směr, i když i tak se tam objevují stále některé pěkné vůně) a měla jsem nejen vítěze o nejlepší amouage.

Fate...  Přijde mi jako zjevení. Bojím se ji zakřiknout. Opravdu adekvátní náhrada Opia. Nejen de facto, podle složek, ale tak nějak celkově, pocitově, zástupce všech úžasných velkých vůní, na které si vzpomínám. Navíc, nejen, že se líbí mě, ale evidentě i okolí, podle reakcí. No modlím se, aby ji Christopher Chong měl taky rád a nikdy ji nechtěl z porfolia vyšachovat, změnit... asi mu napíšu. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 12:59

domenica Já podle popisu měla určitě zkažený vzorek Fate. Byl to takový pidi zbyteček, takže je to možné. Dokonce jsem si to napsala i do poznámek.  Musím se k ní ještě vrátit. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 13:00

domenica Já jsem si to myslela, že Tvůj Ježíšek má asi větší přehled. 

Cervanek
Avatar
26. prosince 2017 13:01

domenica Opium mam ve Fate tez a jeste neco navic ( to Opium, co uz dnes neni)

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 13:21

Děkuji všem za "recenze" a za dodání odvahy . Zatím jsem si ji oblékla jen na dnešní oběd s příbuznými a cítím se s ní velmi dobře, tak snad nám to vydrží .

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 13:23
Reakce na domenica:

​I mně by se líbílo kabelkové balení... hle, položka do tužebníku! 

​Tak to budeme pátrat spolu, zatím jsem na něj natrefila jen na oficiálních stánkách .

Fate...  Přijde mi jako zjevení. Bojím se ji zakřiknout. Opravdu adekvátní náhrada Opia. Nejen de facto, podle složek, ale tak nějak celkově, pocitově, zástupce všech úžasných velkých vůní, na které si vzpomínám. Navíc, nejen, že se líbí mě, ale evidentě i okolí, podle reakcí. No modlím se, aby ji Christopher Chong měl taky rád a nikdy ji nechtěl z porfolia vyšachovat, změnit... asi mu napíšu. 

​Krásné vyznání .

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 16:11

Tak pozor: dostala jsem dnes od dětí návštěvu u "ALCHYMISTY" v Brně (Myslí si, chudáčci, co úžasného mi nedali, když se zajímám o vůně)

To jsem zvědavá, až se tam dostanu, co pan alchymista umíchá.:)

Domnívala jsem se, že už ho zavřeli a on zatím ÚSPĚŠNĚ pokračuje a má prý PARÁDNÍ recenze

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 17:18

Korsičanka Tak mu to tam pořádně provětrej !

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 18:28

domenica Nadherna nadilka, ja jsem bohuzel Fate zkousela tak davno, ze si tu vuni vubec nevybavim. Vubec Amouage nemam prilis zmapovane.  

Korsičanka Tak doufam, ze mi povypravis zazitky, hehe

A ja jsem si pod stromeckem vybalila Nin Shar z toho celofanu konecne.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 18:59

whiskas rozhodně potěšující první krok. Pokud se ti líbí, tak to zžití nebude těžké. 

Korsičanka Tak to se tady směju. Uvidíš, jak dopadneš, třeba ti najde nějako bombu, co ti budeme všichni závidět. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 21:23

Luna A proč ho nemáš na sobě?:) 

To víš, že se tu s vámi o zážitek podělím!

Renusatko O to nemám strach

Offline Mína
Avatar
239 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 21:31

Micuska 

Vierko to já děkuji - Ježíšek od tebe mě potěšil moc, miniaturky Le Galion jsou nádherné!   

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 11:37

Pod stromek jsem dostala Grand Soir. Ozkoušela jsem na sraze, měla pocit, že na mě moc nedrží, ale rozvoněl se moc pěkně později večer. Když se mě pak ptali na vánoční přání, napadl mě velmi rychle...

Dalia : kde se dneska dá sehnat Oriflame Precious? Měla jsem - a vzpomínky na něj mám vyloženě kladné...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 13:33

Panenka Tu chci poznat .

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 14:16

Panenka 

Ke Grand Soir gratuluji - to sis dobře vybrala. Mám ji v tužebníku taky, tak snad na ni jednou dojde.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 14:55

Panenka Taky jsem si myslela, že poputuje do tužebníku. Je zajímavá a i krásná. Nakonec ale ne. Začala mi nějak ve vůních vadit skořice a i když ji strašně ráda jím, tak ji nemůžu poslední dobou v parfémech, kde převažuje. Užívej si ji. Já pořád doufám, že se to ještě u mě změní. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 15:20

Panenka Nevím, byl to dárek. Konkrétně Precious jsem dostala miniaturku a bylo to od známé.

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 15:33

Panenka 

Precious byla nádhera. Mám dojem, že byl ve 2 koncentracích (č.p. a ještě jedna). Zkoušela jsem tehdy č.p. a dala bych si říct i dneska

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 22:39

Panenka Krásný dárek, také bych si dala říct.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 09:38

Dalia : Tak to je krásné, žes ji dostala takhle, že to známá tak pěkně zařídila! Já myslela, žes ji někde zmerčila a nějakému dárci vhodně podstrčila odkaz...

všichni ostatní (nějak neumím použít to zmiňování více lidí - vždy napíšu zavináč a jméno a ono se to nepodrthne a nezmodrá): Děkuji! Zatím jsem s ní spokojená.