Parfémové Vánoce, aneb - bude nějaká(a jaká) vůně pod stromečkem.?

29. listopadu 2014 12:35
Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 29. prosince 2015 16:47
Reakce na Miru:

takto ju vnimam aj ja..dam ju segre ked dojde na navstevu 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. prosince 2015 17:07
Reakce na Miru:

Ty dvě chybějící vůně od Lothantique jsem právě doplnila do databáze, takže už jsou tu. Ta první vypadá podle složení zajímavě. Zbytek značky dorazím večer, až budu u normálního PC. Teď jsem jen na tabletu a na tom to doplňování není úplně optimální.

A gratuluju k dárečkům.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 29. prosince 2015 17:31
Reakce na wendulka:

...děkuji.!

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 19. ledna 2016 19:35

Mně letos Ježíšek parfémově nerozmazloval, protože jsem si udělala Vánoce už na konci září :D

Ale pořídila jsem si kromě pár nových miniaturek taky černo-černý kabelkáč od Lutense. Zatím čeká na naplnění.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. prosince 2016 17:22

Budou a to nejen díky mému přičinění, ale i zásluhou včerejšího naprosto nečekaného předčasného vánočního dárku od fijy v podobě odstřiku jedné už nesehnatelné limitky od Guerlainu, o které věděla, že se mi líbí. Čímž jí ještě jednou veřejně děkuju. Udělala mi ohromnou radost-

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 22. prosince 2016 20:12

Prakticky skoro určite nie. Ale ja som si kúpila pred týždňom neplánovane Daisy Garland - už mi dochádza a ani ma nenapadlo, že ešte niekde bude. Tomu sa nedalo odolať.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 27. prosince 2016 22:05

Jezisek je borec. Intrigant patchouli je doma. ❤

Online Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 28. prosince 2016 10:44

Já dostala k Vánocům Volutes. Flakon na vyžádání rodiny koloval, všichni čichli k uzávěru (ze kterého už bylo stříknuto) a nakrčili nos. Když jsem ale obkolovala s ovoněnou rukou, mnohé výrazy ve tváři se změnily na úžas, jak to, že to tak pěkně voní. Já nevím, poučí se někdy? - není to poprvé, co jsem rodině (i prakticky) vysvětlovala, že to na kůži voní jinak. No, asi ne naposledy...

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 28. prosince 2016 19:52

Tak nakoniec nie síce parfém, ale môj 9-ročný mi tajne kúpil z vlastného našetreného voňavý sprcháč v L´Occitane...podľa vlastného výberu...tak mám Roses et Reines...

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 28. prosince 2016 20:44
Reakce na slniecko:

To je ale šikovný mladý gentleman! 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 28. prosince 2016 20:59
Reakce na barbucha:

Ďakujem.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. prosince 2016 15:08
Reakce na Luna:

To je teda machr vzhledem k tomu, jak dlouho jste na sebe čekali. Gratuluju.

slniecko Téda, malý pán slniecko je vskutku galantní a především dobře parfémově vychovaný.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 29. prosince 2016 15:38
Reakce na wendulka:

Tak on má aj vlastnú zbierku a jeden som mu už musela aj vyrábať, lebo ho výber na tému "ihličňany" neuspokojil :-).

Horšie je, že ja teraz dumám, či si k tomu sprcháu nedokúpim aj vôňu, lebo veď ruží mám málo, že...:-D

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. prosince 2016 18:14
Reakce na slniecko:

Hihi, to jsi na tom jak já.

No, kdyby jsi náhodou vydumala, že potřebuješ čistý parfém Une Folie de Rose, který mají na notinu, odpomohla bych ti od odstřiku.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 29. prosince 2016 18:21
Reakce na wendulka:

Ano, konecne spolu. A jako bonus mi poslali hromadu ALZDackych vzorku...Prevazne panskych, nooo. Ale stejne je otestuju, muzou prekvapit. :)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 29. prosince 2016 18:31
Reakce na wendulka:

Heš, pokušiteľka....keby si vedela, ako ma ich prítomnosť na Notine dráždi .... na Rosinky mám slabosť a na čisté parfémy tak isto...jediné, čo ma zachraňuje sú povianočné finančné suchoty...aj keď...keby tam bola Rose dÉte, tak by ma nezachránilo nič.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 29. prosince 2016 20:49
Reakce na wendulka:

Hihi, to jsi na tom jak já.

No, kdyby jsi náhodou vydumala, že potřebuješ čistý parfém Une Folie de Rose, který mají na notinu, odpomohla bych ti od odstřiku.

slniecko 

Zaplaťpámbu, už ji tam nemaj! 

Ale zajímalo by mě, proč sakra jsou ty čistý parfémy pro chlapy o tolik levnější!! 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. prosince 2016 23:42
Reakce na barbucha:

Já tam ten čistej parfém vidím pořádhttps://www.notino.cz/les-parfums-de-rosine/une-folie-de-rose-parfem-pro-zeny/ . Akorát tu edp nenaskladnili vůbec.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 29. prosince 2016 23:56
Reakce na wendulka:

Takže ty nedáš pokoj  

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 30. prosince 2016 10:41

Nadělila jsem si sama - Arte Profumi Carpe Diem, ale tímto asi na chvíli končím, nedaří se mi najít nic, z čeho bych byla uchvácená. Už moje poslední dva nákupy byly... ano sice hezké vůně, ale po čase z nich nepadám na zadek a ani vzorky, od kterých jsem za poslední dobu hodně očekávala, nenaplnily očekávání.