Parfémové Vánoce, aneb - bude nějaká(a jaká) vůně pod stromečkem.?

29. listopadu 2014 12:35
Offline RoSa
Avatar
8141 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 22:08

whiskas 

tak to  už jsi velká holka neboj, to půjde

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 22:12

whiskas Hmm, k té jsem pořád nějak nedospěla. Třeba to přijde, když je doma. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 22:17

Fleur Navíc už příští pátek mě čeká plánovaná operace. Takže by to zároveň byla i odměna za statečnost, že jo?

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 22:28

whiskas Krasny darcek! Zda sa mi, ze ty niekedy potrebujes len popostrcit. Tak ti sem napisem moj nazor na tuto vonu. Mam na policke kopu inych zaujimavejsich a mozno aj krasnejsich voni, ale ked dostanem otazku ktoru jedinu by som si vybrala, tak je to prave tato. Nie je to preto, ze je to legenda a tak...Mne sa paci. Siaham po nej, ked chcem posobit reprezentativne, ked sa chcem citit bezpecne. Jednoducho sama sebou. Presla reformulaciami, ale EDP mi sedi ako r*t na serbel. Este raz: keby som sa mala vzdat vsetkych ostatnych voni, tak tuto jedinu si necham. Nos ju s radostou a graciou, je to lapac komplimentov .

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 22:30

RoSa  také si říkám, že už by na ni mohl být ten správný čas. Jenže já ji mám zafixovanou jako vůni, která se nosí jen ke kostýmu, kožichu, LBD ... , což by znamenalo, že si jí moc neužiju. 

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 22:34

Renusatko Já už ji měla několikrát ve vzorku/v odstřiku a většinou jsem ji porovnávala s Chanel No.5 Premiere, který mi přišel tak nějak "lidovější" . Když jsem 5 jednou měla na sobě, ptal se mě partner, co že je to za parfém, zřejmě ho tedy zaujal natolik, že si název zapamatoval. No a teď si s ním musím poradit. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 22:36

whiskas Jestli ti voní, nos klidně i k teplákům. Krásný dárek a Ježíšek je pozorný.

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 22:38

Micuska Moc děkuji za vysvětlení této vůně. Nevím proč, mám ji zařazenu do škatulky "pouze pro sebevědomé, elegantní dámy", jako bych se bála, že pro ni nejsem ten správný typ. Těžko se to vysvětluje . Např. Allure neřeším, líbí se mi, je mi příjemná, ale Chanel No.5 ve mně vyvolává takový zvláštní pocit, "nejsi pro ni dost dobrá" .

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 22:40

Krehutka Děkuji. A Ježíšek mě opravdu překvapil, nenapadlo by mě, že si takovou "nepodstatnost" zapamatuje. 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 22:41
Reakce na whiskas:

RoSa  také si říkám, že už by na ni mohl být ten správný čas. Jenže já ji mám zafixovanou jako vůni, která se nosí jen ke kostýmu, kožichu, LBD ... , což by znamenalo, že si jí moc neužiju. 

​Takto to uz davno nefunguje. Ja si ju beriem najradsej k roztrhanym rifliam a ku tricku. Uzasna je aj k norkovemu kozuchu. Jednoducho do koca aj do voza, ked ti sadne. Je to moja laska, no .

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 22:46

whiskas Ked ti vonu pochvali aj ciganka v supermarkete, tak No5 takto nemozes vnimat. Musis sa odosobnit od snobskej spolocnosti. To je cele. Ta vona je taka radostna... a vobec nie snobska.

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 23:11

Micuska  když to říkáš, dám na odbornici. 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 23:20

whiskas Nie, nie! Vyskusaj a uvidis.

Offline jerry
Avatar
8957 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 23:43

whiskas 

Micuska má pravdu - Pětka se nemusí umět nosit, ta se nosí sama a je jedno jestli máš na sobě kostýmek nebo pytel od brambor.

A pokud ti je vůně sama o sobě příjemná, tak se v ní budeš i příjemně cítit - pocit typu "nejsem pro ni dost dobrá" je pouhý předsudek.

Offline Tethys
Avatar
75 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 10:18

s No.5 je nutné sa "zžiť". Ja som v pohode s EdT, je ľahká a ideálna aj k džínsam a tričku. Mala som telový gel/olej ale predala som ho tu, ten stačí aj sám osebe, parfém už nepotrebuje. A to mi vadilo, paradoxne. Inak je boží. 

Offline slniecko admin
Avatar
17558 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 10:44

whiskas silne pochybujem, že Marilyn spávala v kožuchu .

Prosím Ťa, našpliechaj ju na seba a teš sa z nej. Daj jej takú hodinu, kým ju začneš hodnotiť.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 11:24
Reakce na wendulka:

domenica Gratuluju. Taky Ježíšek dostal předem tip nebo to bylo úplně překvapení?

Úplné překvapení.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 12:38

whiskas potvrzuji vše řečené...

K pětce jsem hledala cestu dlouho, několikrát koupila a zase prodala.... až loni ke konci roku.... jsem se do ní naprosto zamilovala... a to tak, že cca půl roku jsem nechtěla prakticky nosit ani nic jiného (což při množství vůní na mé poličce mluví samo za sebe)... a stále je mým velkým favoritem... je to taková jistota... Nosím ji prakticky ke všemu - džíny i šaty (jen tedy ten kožich nemám ). A pořídila jsem si k ní ještě sprchový krém a tělové mléko, obojí voní nádherně a dlouho... a čistý parfém...

Vůbec se jí neboj a užij si ji...

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 12:41

domenica 

K extraitu Fate gratuluji a ke všímavému Ježíškovi ještě více .

Fate je nádherná vůně, vlastně poslední, u které Amouage nesešel ze "své" cesty. Nové se mi líbí, některé dost, ale už nejsou tím, co Amouage dělalo vyjimečným. Myslím si již dlouho na kabelkové balení Fate a extrait připisuji ke svému, čistě teoretickému, zájmu .

Cervanek
Avatar
26. prosince 2017 12:57
Reakce na cinkja:

domenica 

“K extraitu Fate gratuluji a ke všímavému Ježíškovi ještě více .”

*  * Take Moniko gratuluji k vuni i darci, co chtel udelat radost.

“Fate je nádherná vůně, vlastně poslední, u které Amouage nesešel ze "své" cesty. Nové se mi líbí, některé dost, ale už nejsou tím, co Amouage dělalo vyjimečným.”

* * vnimam to s Amouage stejne a rikam si: “skoda vehlasne arabske znacky, ktera byla i pro evropske nosy touhou”