Které vůně z vaší poličky teď nosíte nejčastěji?

20. zaří 2014 19:45
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 05. dubna 2015 16:15

Mám teď zkoušecí období. Točím deset, patnáct vůní ze vzorků a odstřiků, denně po jedné, maximálně po dvou. A protože si každou po pár dnech opakuju, tak mi to vydrží nadlouho a dost mě to baví. A jinak Shalimar v různých koncentracích, to je základ. 

Offline Mitchell
Avatar
96 příspěvků moje polička 06. dubna 2015 19:31

Chamade a Dries Van Noten /z odstřiku/, Driesem začínám šetřit, asi budu potřebovat víc.

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 06. dubna 2015 20:33

Vvytiahla som jarnú Envy - konvalinku, v týchto chladných dňoch mi robí spoločnosť, tiež Eau de Shalimar a zostalo mi na dne po zime zopár strekov Addict. Magnolia Nobile a Quel Amour!, šťavnaté kvetinovky z mojej poličky, prišiel čas tiež ich prevetrať. 

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 08. dubna 2015 16:14

Nejvíce teď točím LPRN EdP a Couture, které mám teprve chviličku a tak si jich dosyta užívám. Z miniaturky taky LPRN Eau Fraiche, která se mi začíná hodně líbit! Jemná svěžest podbarvená pistáciemi...není to vůbec špatné!

K tomu Eau de Shalimar, Shalimar Parfum Initial, vůně z řady Un Ville Un Parfum (hlavně Moskva a Tokyo) a taky si teď moc užívám 31 Rue Cambon a No.5 Eau Premiére.

Offline rozarka
Avatar
3976 příspěvků moje polička 08. dubna 2015 16:54

Teď mi dělá společnost AA Mandarine Basilic a střídám s La Panthere.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 10. dubna 2015 13:25

Budu teď pracovně více mezi lidmi, tak se těším na Amouage - Beloved, Epic, Interlude, Gold. A až se teploty vyšphají přes 25 stupňů, vytáhnu Aoud.

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 24. dubna 2015 03:41

Jsem právě v Šanghaji a voním si svou nádhernou vůní Shanghai, jaká to úžasná kombinace, vůně se sem krásně hodí!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. května 2015 19:59

V poslední době teď nejvíc ze všeho sahám po Sensual Orchid. Je fajn si jí užívat, když člověk ví, že je nový flakon připravený v plné pohotovosti.

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 13. května 2015 09:19
Reakce na wendulka:

Znám ten pocit! I šplíchání z nového flakonu je takové příjemně bezstarostné... 

Na Sensual Orchid jsem velmi namotivovaná, zatím jej neznám, tak se těším na příležitost seznámit se! Mám nebezpečný pocit, že si budeme sympatičtí... 

Točím teď vůně, které už mám delší dobu a chci vypotřebovat, aby udělaly na poličce místo novým...

Čekám návštěvu z UK, tak jsem se pustila do šíleného nakupování na ebay. 

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 13. května 2015 10:32
Reakce na wendulka:

Veru, musí byť  príjemné užívať si ju bez nutnosti šetriť každú kvapku.  Dúfam, že čoskoro si budem môcť dopriať to potešenie tiež.  

Ešte stále ma drží nesladké obdobie a najviac mi chutí The Legend.(... asi aj preto, že mám iba odstrik a naskladnenie  celého balenia je v nedohľadne

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 13. května 2015 11:31

Spotřebovala jsem odstřik AA Angelique Lilas a teď nějak nevím, co bych. Asi si dám Epic a Beloved  a něco zeleného (Bel Respiro?) a hodně květinového (Fleurs d'Oranger ?). Doma nejvíc nosím Angel de Cuir, je příjemně intimní.

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 13. května 2015 21:27

Arabky, střídám své oblíbené Al Rehaby - Bakhour, Al Sharquiah (to je neskutečná nádhera!) a Classic, proložím občas Oud Orient od El Nabil, dneska jsem na něj dostala kompliment od šestileté slečny. Jak začne být aspoň trochu teplo, na "stříkací" a vůbec evropskou produkci nemám skoro chuť. V létě si vždycky říkám, že by mi stačily jen arabky - a v zimě po nich zase skoro nesáhnu, alespoň po některých.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 05. června 2015 11:24

Byredo Green a Lalique L'Amour. o nějakým orientu nechci ani slyšet.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 05. června 2015 18:52

Tento týden Fleur Oriental a zas ho na čas uložím. Ve středu do divadla Memoir č.p.

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 05. června 2015 19:35

Už druhý týždeň striedam Amber Ylang Ylang, Coco a Cristalle....

dusty
Avatar
05. června 2015 20:40

Dune, Chanel 19, White Linen, Gris Clair a BLV au Thé Vert. Práve dnes som vyfasovala kompliment od vodiča novej nízkopodlažnej električky s klimatizáciou na White Linen: bola som posledná cestujúca a keď prestavoval výhybku, povedal mi, že som mu to tam krásne prevoňala po únavnom dni so všelijakými, citujem "smradlavými ksindlámi sedláckými, kerí všade robá bordel".

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 07. června 2015 21:33

Samé osvěžující vůně: O de Lancome (ve vedrech je nejlepší), Eau d´Hadrien, Eau Divine, Un jardin sur le Nil.

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 08. června 2015 09:26

Shalimar, Samsara, Maze a na teplý večer Portrait of a Lady. Všechny jsou teď dokonalé.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. června 2015 17:11
Reakce na Alena_In:

Orienty a růže budou krásné po celé léto, já často používám Rose Noir.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 14. června 2015 07:32

...momentálně se nejlépe cítím, a téměř pořád nosím vůni

Habanita l´Esprit