Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline černá káva
Avatar
1910 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 08:44
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 12:00

Fleur Mysli na to, že máš zodpovědnost vůči poličce, přece je nenecháš zkazit .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 12:53

Fleur 

Už se snažím být opět parfémově zodpovědná.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 14:50

wendulka Všimla jsem si, že jsi tu méně. Tak se neznič a pěkně flakónky všude. Když zapomeneš, tak vytáhneš něco z kabelky nebo budeš mít v práci. Já jsem zjistila, že mám problém s tím, že se v práci převlékám. Navoním se na cestu a za 20 minut to v práci sundám. Občas si to hodím rovnou do kabelky a občas ne. Stejně ráno v narvané šatně bych všechny akorát naštvala a potom už kolikrát zapomenu. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 16:09

Renusatko 

No říjen bude nejspíš taky výživný, jelikož nám odchází jedna kolegyně a zatím za ní není náhrada, tudíž budeme muset její práci nějak pokrýt.

Jsem urvala akorát dva dny dovolené, které jsem původně plánovala využít na výlet do Brna, ale to bohužel padlo, tak ji využiju jinak.

Tak uvidíme.

No přesně. Převlékání je mor.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 26. zaří 2020 16:37

wendulka chápu tě. Taky bych tomu u sebe nevěřila, že se někdy zapomenu navonět a stačil skoro 3měsíční HO a bylo to. Ráno jsem zapla noťas a už se nezastavila. I z pyžama jsem se převlékala často až odpoledne. O prázdninách jsem chodila do práce, tak jsem opět nezapomínala. Teď 2 týdny HO kvůli nachlazení a zase se nevoním. Ale teď mně to stejně dráždí na kašel, tak to ani moc nejde.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 18:09

Paris home office je na voneni se pohroma

Mam sice zavedenej system, abych neskoncila s image totalni vagus, ale stejne inklinuju spis pouzivat obyc/nenarocne vune nebo zkouset vzorky.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 18:20

andry 

Tak to já se hodlám vonět jak o život, home office nehome office.

(např. zanzibarská vanilka není žádné velké drrrrama, ale lahodná je!)

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 18:23

Renusatko 

Za normální situace s sebou poctivě tahám flakony...

A v práci mám pro každý případ něco trvale nasazeného. Vlastně jsem se letos zapomněla ráno navonět jen jednou... a byla jsem pak pěkně nesvá.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 26. zaří 2020 19:09

andry no, manžel na jaře přejmenoval home office na homeless office... to by odpovídalo 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 23:00

Paris 

Ale to je pěkné...

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 27. zaří 2020 14:14

Paris

Já to mám naopak: na HO je poránu mnohem víc času, takže se v klidu upravím, navoním, obleču, jen šperky a hodinky nechávám na nočním stolku. A stejně jako andry hodně zkouším vzorky, které bych si jinak do normálního provozu neriskovala vzít.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 27. zaří 2020 14:58

Fleur není HO jako HO. U mě to všechno trvá déle. To, co se v práci vyřeší mezi řečí, to teď přes emaily, cally, meetingy. A když do toho ještě zlobí připojení...

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 27. zaří 2020 15:28

Fleur no ja bych si hlavne furt cichala k rukam, coz se mi mezi lidma uplne nechce

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 27. zaří 2020 16:59

Paris To je asi všude stejné ; já si jen pochvaluji ten čas ušetřený tím, že se nemusím nikam přesouvat.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 19. října 2020 21:15
Už měsíc mám objednané vzorky z Vava ale neměli všechny tak že počkám až bude sada kompletní a protože už mi to přišlo dlouho a většina čichaček už má novinky dávno očichané tak jsem vznesla dotaz a odpoveď"Akorát jsem vám chtěla psát ža Phtaloblue má dlouhodobý výpadek...čím můžeme vzorek nahradit?" celou tu sadu jsem objednávala jen kvůli téhle jedné,to mě fakt nakrklo
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 19. října 2020 21:30

teena-s Stačilo napsat, Týnko, trošku ještě ve vzorku mám. A po víkendu můžeš mít u vás:) 

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 20. října 2020 07:50
@Korsičanka no kdybys mi ho postoupila při nějakém dalším obchodování tak za něj budu ráda,mě spíš rozčílil ten proces než absence tohoto kousku v tisícovce vzorků které nestíhám zkoušet :D Ráda Ti dám kupon pokud u vaváckých vzorků bude přiložen ;)
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 20. října 2020 08:53

teena-s Beru! Napiš do SZ ještě o něco, jedeme k dětem v so:)

A taky musíme vylepšit zadávání adresáta zmínky, jestli bude tvůj přístroj ochotný spolupracovat, takhle nechodí upozornění  

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 20. října 2020 14:21

A já si postěžuju tady!!! Napsala jsem dlouhý liebesbrief Fleur a omylem ho smazala! Blbej pracovní počítač! A aby ta stížnost byla více parfémová, tak v nabídce Ingredients nemají Ylang 49 od LeLabo a já jsem chtěla vzoreček, páč mi strašně při zkoušení voněl. Tak.