Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 12:07

Korsičanka 

Do roušky nikdy, to by mě zabilo. To už bych si mohla rovnou stříkat do nosu... Jako jo, s postřikem jsem přitvrdila, ale prostě mam pocit, že to s rouškama nikdo nedocení.

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 12:17
Reakce na barbucha:

Debilní roušky, blbej koronáč. Mě už ani netěší se navonět - já nic necítím, okolí nic necítí - no nejsou to vyhozený prachy?

​Taky jsem přitvrdila a stejně nic (naštěstí mám svou vlastní kancelář a tam se aspoň kochám sama...no jo, ale sama).

A koupila jsem si novou rtěnku a mám ji akorát tak obtisknutou zevnitř na roušce Zejtra bude stačit jelení lůj...

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 12:22
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 12:28

barbucha Do roušky nikdy, to by mě zabilo.

jerry A koupila jsem si novou rtěnku a mám ji akorát tak obtisknutou zevnitř na roušce

To mě taky pěkně sejří

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 12:37

jerry 

Já se nenamalovala ani nepamatuju. Otisky na roušce jsou hnus fialovej! Když se chci pořádně rozšoupnout, použiju řasenku... ale asi vodvyknu úplně. Koupi novýho makeupu jsem si zrovna nedávno rozmluvila... No co už, mně už stejně nepomůže ani svěcená, a eště ušetřim!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46035 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 13:23

barbucha ja svuj parfem v rousce citim intenzivne - neutahuju to pod bradou (zdechla bych) takze z dekoltu primo do nosu:P

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 13:37

viktorka_od splavu 

Já mám roušky zcela dle předpisů - přiléhavý! takže prd

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 17:30

Stěžuju si.

Současná parfémová produkce jsou většinou prd držáky...

Zlatý Guerlain a jeho Shalimar, Mon Guerlain(moje polička) a samozřejmě další...!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:38

rozarka ďakujem !!!

Už mám na ceste, ale to je také milé, že si na mňa myslela !!!

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 19:01
Reakce na barbucha:

Korsičanka 

Do roušky nikdy, to by mě zabilo. To už bych si mohla rovnou stříkat do nosu... Jako jo, s postřikem jsem přitvrdila, ale prostě mam pocit, že to s rouškama nikdo nedocení.

​Také jsem v úvahách nad otevřenou parfémovou zásuvkou dospěla k závěru, že buď výrazně ušetřím (vonět se budu jen zlehka pro sebe na šál, do dekoltu, kde to v občasných závanech ucítím), nebo naopak vyplýtvám v krátkém čase většinu zásob, protože budu muset v aplikaci pořádně přidat. Zatím jsem se pohybovala většinou venku a pracovala z domu, takže to problém nebyl, ale teď už také budu s rouškou na ústech zavřená po většinu pracovní doby někde v místnosti.

Tento týden jsem po šesti hodinách mluvení v roušce málem odpadla. Všimla jsem si, že kolegové si pod rouškou neustále podstrkují mentolové bonbóny, jak jim ten vlastní vydýchaný vzduch nevoní. Já jsem si zkusmo dala do té kapsičky na filtr promnutý list rýmovníku, ale efekt nebyl příliš dlouhodobý. Jinak ty roušky beru jako nutné zlo a nijak se jim nevzpírám.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 19:48

Fleur Já ty bonbony nepoužívám kvůli dechu, ale kvůli tomu, že mě pod rouškou škrábe děsně v krku a musím pořád kašlat. Též v ní 8 hodin mluvím a je to strašné. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 19:58

Renusatko Fleur Soucítím s vámi

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 21:56

Mám roušku na ksichtu 12 hodin, pultový prodej s aktivní nabídkou zboží. Takže melu a melu jako kafemlejnek. Děs. Jsme naposledy s kolegyňkou za den obsloužily 923 zakazniků. Takže pořád dokola dobrý den, nashledanou, věrnostní kartičku máte, máme akci na...a k tomu máme...a dárek....Jako masakr, v té roušce musíme víc řvát, ať nás zákazníci slyší. Fakt mazec toto. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 22:27

33lejaby jj, též řvu, protože pacienti 60+, polovina (minimálně) je hluchá.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 13:09

Renusatko Ja na tebe ted casto myslim. Fakt nikdy nezapomenu, jak jsme se loni strasne smaly te servirce, ktere vadilo zkouseni parfemovych vzorku v kavarne a ja jsem ji chtela nabídnout rousku. Kde by me napadlo, ze se te hnusne hadry na ksichtu jen tak nezbavime...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 13:53

Luna Taky si kolikrát vzpomenu.

Offline clothilde
Avatar
1780 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 13:54
Reakce na Miru:

Stěžuju si.

Současná parfémová produkce jsou většinou prd držáky...

Zlatý Guerlain a jeho Shalimar, Mon Guerlain(moje polička) a samozřejmě další...!

​No takovy Slon drzi fest

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 15:46

clothilde 

to nepochybně. To taky není současnost, ale ty lepší kousky z dřívějška(čtvrt století...)

Offline clothilde
Avatar
1780 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 16:28
Reakce na Miru:

clothilde 

to nepochybně. To taky není současnost, ale ty lepší kousky z dřívějška(čtvrt století...)

​Ja ho (slona) objevila nedavno a moc se mi libi. Je to zmena oproti mym oblibenym ruzim

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 16:34

clothilde 

...je to hodně dobrá vůně, kvalitní a chválená, přestože a nebo právě protože neobvyklá