Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline slniecko spravce
12651 příspěvků moje polička 26. března 2020 11:43
Reakce na Darya:

slniecko Až se trochu stydím, že jsem tu La Poste tak sepsula.

Darya no, mne tam zásielka ešte furt visí , ale vzhľadom na to, že sú to len nejaké suroviny od väčšej firmy, tak sa nebojím, že to nakoniec bude nejako vyriešené, no.

Offline Darya
75 příspěvků moje polička 26. března 2020 16:23

slniecko Já jsem možná měla štěstí, že doprava byla přes službu Colissimo, asi to brali nějak přednostně (poštovné bylo docela drahé). Pokud máš zásilku od firmy, tak se určitě postarají o doručení nebo aspoň o kompenzaci.

Offline Darya
75 příspěvků moje polička 26. března 2020 16:35

wendulka milacka Díky, budu si teď TC tím víc vážit

jerry To ano, ale ve světle epidemie je nějaký balíček do Česka asi malichernost. Každopádně jsem ráda, že se jim to podařilo doručit.

Offline domenica blogger
6544 příspěvků moje polička 26. března 2020 20:12

Darya 

To je fajn, že ti to dopadlo.

S tím fungováním poštovních služeb a parfémových e-shopů a značek obecně je to v současnosti (a pochopitelně) nevyzpytatelné... a byla jsem byla lehce v šoku, když mi příšla teď v týdnu zásilka z Guerlainu - vypravená z továrny, parfém na zakázku, DHL doručilo ze dne na den... fakt jsem to nečekala.

Offline Yvraine
108 příspěvků moje polička 26. března 2020 21:13

domenica 

Myslela jsem, že Guerlain teď také vyrábí desinfekční gely místo parfémů. To muselo být krásné a voňavé překvapení

Že jsem tak smělá a zvědavá, jaký parfém to je?

Offline slniecko spravce
12651 příspěvků moje polička 26. března 2020 21:14

domenica dezinfekčné gély dúfam

Offline domenica blogger
6544 příspěvků moje polička 26. března 2020 21:43

Yvraine slniecko 

Guerlain, jako ostatní firmy LVMH, vyrábí (také) desinfekční gely.  Výroba parfémů ovšem pokračuje. Nebo alespoň před pár dny to tak ještě bylo. Situace se teď všude mění v rámci dní a hodin.

Dorazil 500 ml flakón Angélique Noire (akce pro A.)