Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 26. března 2020 11:43
Reakce na Darya:

slniecko Až se trochu stydím, že jsem tu La Poste tak sepsula.

Darya no, mne tam zásielka ešte furt visí , ale vzhľadom na to, že sú to len nejaké suroviny od väčšej firmy, tak sa nebojím, že to nakoniec bude nejako vyriešené, no.

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 26. března 2020 16:23

slniecko Já jsem možná měla štěstí, že doprava byla přes službu Colissimo, asi to brali nějak přednostně (poštovné bylo docela drahé). Pokud máš zásilku od firmy, tak se určitě postarají o doručení nebo aspoň o kompenzaci.

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 26. března 2020 16:35

wendulka milacka Díky, budu si teď TC tím víc vážit

jerry To ano, ale ve světle epidemie je nějaký balíček do Česka asi malichernost. Každopádně jsem ráda, že se jim to podařilo doručit.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. března 2020 20:12

Darya 

To je fajn, že ti to dopadlo.

S tím fungováním poštovních služeb a parfémových e-shopů a značek obecně je to v současnosti (a pochopitelně) nevyzpytatelné... a byla jsem byla lehce v šoku, když mi příšla teď v týdnu zásilka z Guerlainu - vypravená z továrny, parfém na zakázku, DHL doručilo ze dne na den... fakt jsem to nečekala.

 

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 26. března 2020 21:13

domenica 

Myslela jsem, že Guerlain teď také vyrábí desinfekční gely místo parfémů. To muselo být krásné a voňavé překvapení

Že jsem tak smělá a zvědavá, jaký parfém to je?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 26. března 2020 21:14

domenica dezinfekčné gély dúfam

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. března 2020 21:43

Yvraine slniecko 

Guerlain, jako ostatní firmy LVMH, vyrábí (také) desinfekční gely.  Výroba parfémů ovšem pokračuje. Nebo alespoň před pár dny to tak ještě bylo. Situace se teď všude mění v rámci dní a hodin.

Dorazil 500 ml flakón Angélique Noire (akce pro A.)

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 13:53

Má cenu se teď vůbec vonět? Cítíte přes roušky něco? Já nic... (včera teda v tramvaji jsem to celkem kvitovala, když jsem si nevšimla přilehlého bezdomovce )

To teda znamená, že ani okolí necítí mě, že jo! Jako závany z mýho dekoltu přece jen občas zachytím - ale od nikoho jinýho nic, a připadá mi ten svět hned takovej plochej... 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 14:30

barbucha Vypoužívavam teraz parfémovanú kozmetiku. Inak na to málokedy siahnem, lebo pri mojej zorganiovanosti ešte pre rannej sprache netuším, po čom siahnem, tak teraz to dorážam. A robí mi to dobrú náladu, keď som navoňaná, aj keď je to jemnejšie, ako normálne s parfémom, takže v rámci psychohygieny to podľa mňa zmysel má.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 14:43

barbucha A nechceš poslat nějaké echtovní vzorky, že bys s nimi v MHD nenápadně polívala okolostojící?

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 14:47

slniecko 

Jako sama pro sebe, to chápu... ale mně vadí to pomyšlení že nikdo jinej to necejtí - jsem holt už taková: rozdala bych se!

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 14:48

Korsičanka 

Tak ale já bych přes tu roušku z toho furt nic neměla... a eště bych mohla dostat do držky!

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 14:50

barbucha Říkám NENÁPADNĚ! Mně tedy nevadí, že cítím JEN své vůně ze sebe:)

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 16:05

barbucha Já jsem si původně myslela, že ušetřím za vůně, protože přes tu roušku také skoro nic necítím (ze sebe ani z okolí), takže nebude mít význam se vonět. Pak jsem ale naopak přitvrdila a začala aplikovat dvojnásobné množství, abych alespoň nějakou vonnou clonu kolem sebe měla. Ovšem vzhledem k tomu, že pracuji z domu, stejně většinu času prosedím u počítače, a tak se nakonec bavím hlavně tím, že spotřebovávám vzorky.

A rovnou si stěžuji: při generálním úklidu jsem objevila asi dvacítku vzorků, ze kterých mi popadaly cedulky, tudíž je z toho parfémový kvíz (ovšem bez klíče k vyřešení - jedině, že bych s nimi začala objíždět parfémové srazy, které se teď stejně nemohou konat).

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 16:28

Fleur Je-li to pro tebe útěcha - mám taky takových alespoň půl sáčku:(

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 17:26

Korsičanka Já se s nimi poctivě navoním, takže nepřijdou nazmar, ale je to jako flirt s úplně cizím chlapem, o němž vím, že si nikdy nevyměníme telefonní číslo.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 19:23

Fleur  Pěkné přirovnání. Ale co když s některým přeskočí jiskra? Rozklíčujeme to třeba až na srazu - ty moje určitě, nevoním se s nimi:)

Offline černá káva
Avatar
1910 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 19:37

Fleur To je moc pěkně řečeno.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 20:10
Reakce na Fleur:

Korsičanka Já se s nimi poctivě navoním, takže nepřijdou nazmar, ale je to jako flirt s úplně cizím chlapem, o němž vím, že si nikdy nevyměníme telefonní číslo.

​To je pěkný!

Mně se slouplo snad všecko, pročež tu mám krabičku samejch krásnejch neznámejch... ale nemam odvahu - co kdybych chtěla to telefonní... ale kuš, prostě se bojim, že by se mi něco zalíbilo.

A taky jsem myslela že ušetřím, ale zvyk je zvyk: ráno se poleju jako vždy... jako jsem si kvůli roušce nepřestala čistit zuby.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 20:46

Je zaujímavé, že práve tie vzorky s odlepenými názvami mi najkrajšie voňajú, flirt s príťažlivým neznámym bez tel. kontaktu ma privádza k