Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 09. března 2020 13:17

Korsičanka ty máš zväčšujúcich? Nedali by sa namnožiť? Odkúpim

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 09. března 2020 15:38

milacka Zatim jeste ne.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 09. března 2020 15:46

slniecko S mimolidským rozmnožováním nemám bohužel zkušenosti

Můžeš zatím odkoupit COS svetr, který mi ty potvůrky zvětšily z velikosti S

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 09. března 2020 18:20

Korsičanka vďaka, ja tento typ svetrov nenosím, ale že mi niekto vážne ponúkol veľkosť S, tak to mi spravilo deň! To máš u mňa !!!

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 09. března 2020 18:29

slniecko  Vždy k službám

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. března 2020 21:31
Reakce na Korsičanka:

jerry ale teď začali i s oblečením... Jen ho zvětšují, což je zatím ok

​Vopatrně s tím chválením. Mně z původního podzimního/zimního šatníku nechali na pokoji akorát přechodový kabát, zimní bundu, třetinu svetrů a pár triček. V létě se zacvičovali jen na pár šatech, no na podzim se teda vyřádily, potvory jedny.

Už jsem jim ale domluvila, že do šatníku nesmí a včil už schovávají zase jenom ty vůně.

Teď naposled kabelkáč, do kterého jsem si odlívala L´Heure de Nuit.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 09. března 2020 21:56

wendulka To víš, velitelko. Ty postavíš do pozoru kdekoho, natož skřítky

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 20. března 2020 10:34

Na francouzské poště mi už 5 dní leží Tubereuse Criminelle z ebay. La Poste prý vůbec nepremáva, přijali zásilku a pak přestali fungovat. To jsem zvědavá, jak budu z té prodejkyně páčit zpět svoje peníze, pokud mi to vůbec nedoručí. Navíc ona sama s odesláním otálela 14 dní. Jsem fakt naštvaná

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 20. března 2020 12:07

Darya Držím ti palce, asi to nebude jednoduché. Já posílala přes e-bay před Vánoci balík do Švédska a dorazil 23.1.= za měsíc!!! A nikde po opuštění hranic ho nevedli ve sledování. Až když se dostal 19.1. do Švédska. To už jsem jí chtěla vracet peníze. Tak vydrž!!! Třeba...

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 20. března 2020 12:58

Darya otáľať s odoslaním 14 dní od platby je podozrivé. Ak nie je pre Teba tá zásielka veľmi dôležitá, asi by som kontaktovala eBay. Prípadne rovno paypal, ak si platila tak. Ale čo najskôr, neviem, aké sú teraz lehoty na otvorenie sporu.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 20. března 2020 13:05

slniecko Ta garance je měsíc, tuším, ale jestli ještě teraz platí...

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 20. března 2020 14:11

slniecko Korsičanka 

Ona má tedy samá pozitivní hodnocení, tak jsem si říkala, že možná v té (tehdy) začínající epidemii řeší nějaké potíže. Zároveň datum doručení se u té aukce rovnou zobrazovalo až v druhé polovině března. Každopádně v pondělí tu zásilku podala a poslala mi tracking number, ale pošta ho nemá pořád v evidenci. Prý ale den po podání zásilky pošta přestala fungovat. Psala jsem si s ní včera,  reagovala hned a vysvětlila mi to takto. 

Teď se minimálně měsíc nic nedozvím, naše pošta už taky vyhrožuje, že nebude doručovat z/do některých zemí

Důležitá zásilka to zas až tolik není, ale chtěla jsem, já marnivá, tu TC mít

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 20. března 2020 14:38

Darya Úplně ti rozumím - a v případě Kriminálnice dvojnásob! A věřím, že to dobře dopadne, když se ti prodejkyně hned ozvala. Já si s nimi vždy píšu, abych viděla, jak akce proběhne.

Až ji dostaneš a znelíbí se ti, jsem v řadě zájemců jako první, ju? 

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 20. března 2020 15:05

Korsičanka 

Uvidíme, ještě to zkusím promyslet a zavčasu případně řešit vrácení peněz.

No, jestli ji ukořistím, asi se mi neznelíbí, já v poslední době tuberózu můžu na různé způsoby a ten kafr na začátku TC je návykový Ale znamenám si tvůj zájem, kdyby náhodou

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 20. března 2020 17:20

Darya Musíš se obrnit trpělivostí, francouzští dopravci a pošta teď opravdu nemohou zaručit normální provoz a momentálně se jim to nedá ani vyčítat.

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 20. března 2020 17:56

Fleur 

Já rozumím, že je fungování poštovních služeb omezené, jen mě mate, že ta zásilka není na trackingu vůbec dohledatelná jako podaná. U nás jsem zvyklá, že během pár desítek minut nebo pár hodin od podání se zásilka ukáže v systému. Zároveň jsem trochu zkoumala web La Poste a přestože neumím francouzsky, pochopila jsem, že fungují, i když samozřejmě s obtížemi. Informace od prodejkyně jsou ale kategorické v tom smyslu, že celá Francie je v karanténě a pošta přerušila služby. 

Já ji ani tak moc nepodezírám z podvodu, ale štve mě, že kvůli jejímu opožděnému odeslání se možná dostanu do situace, že za měsíc či dva, až se pošty zase rozjedou, ta zásilka bude ztracená a já se ničeho na nikom nedomůžu.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 20. března 2020 19:20

Darya 

S francouzskou poštou je to bohužel podle všeho pravda. Já měla objednávku z francouzského Lush a dnes mi napsali, že pošta nefunguje, takže není možné balíček doručit a nejdříve za tři týdny. Je to problém všude. Např belgická pošta přestala přijímat zásilky do zemí mimo EU, protože jsou výrazně omezené i cargo lety.

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 20. března 2020 19:32

Yvraine 

Díky za info, tak já tedy budu doufat, že tu zásilku francouzská pošta neztratí ještě před její registrací.

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 25. března 2020 16:31

Přináším aktuální zprávu o kurýrní přepravě, konkrétně DPD, z Francie - nějakým zázrakem mi v pořádku a až do domu doručili Tubereuse Criminelle, která dle trackingu francouzské pošty pořád leží na lokální pobočce někde u AuxerreAsi to předali co nejdřív soukromému přepravci a neobtěžovali se s registrováním. Musím přiznat, že jsem si oddechla.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 25. března 2020 16:32

Darya Týjo, velká gratulace!!!!