Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 08:49

Mirka Hodně se to tam změnilo, nutno obchodovat jen se známými! Psala to tu myslím jerry , že se na A přesunulo hodně "obchodnic" z Vinted.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 08:59

Mirka je to i obráceně. Někdo mi napíše, že něco chce, spousta dotazů a pak už žádná odpověď. Za měsíc se dotyčná diví, že už vůni nemám, když jsme se domluvily

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 09:09

Korsičanka Kupovala jsem jen to Byredo, jinak prodávám. Ale to je - kolik toho je (mám v inzerátu), chce fotku - OK, pak jestli by šel odstřik - OK, a za kolik a pak ticho. U nákupů jsem opatrná, pokud nick neznám, třeba na BR jsem se Tě i ptala, zda tu prodávájící znáš.

Renusatko Takže se ještě ozve?

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 09:12

Mirka A proto mi na poličce přežívají i parfémy, které nenosím - nemám kapacity toto absolvovat. Má vstřícnost, chápavost a trpělivost má své meze. 

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 09:13

Mirka 

Bohužel je to tak - na Vinted je zakázán prodej testerů a byť jen i vyzkoušených vůní, navíc na Arome prodávají podivné obchodnice s mnoha desítkami kusů nového zboží. 

Takže přesně jak píše Korsičanka - kupovat pouze od "známých firem" a při prodeji neznámým nickům se nenechat zahnat do nějaké nikam nevedoucí komunikace (informace jsou v inzerátu - ber, neber). 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 09:35

jerry díky, dám pozor.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 12:24

Mirka Ozvala se, dívala jsem se, že po 40 dnech. Tak já jsem asi děd Vševěd, že to teda jako už byla domluva na nákup

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 12:27
Reakce na Hanka H:

 A proto mi na poličce přežívají i parfémy, které nenosím - nemám kapacity toto absolvovat. Má vstřícnost, chápavost a trpělivost má své meze. 

​Taky se 100x rozmýšlím. Prodávám většinou jen dražší věci, které nechci nechat kazit, protože je to škoda. Spoustu těch levnějších rozdám nebo nechám, protože nervy to jsou. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 13:12

Renusatko Tak já jsem asi děd Vševěd, že to teda jako už byla domluva na nákup

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 13:20

Renusatko Když má člověk rozjednaných třeba pět obchodů, tak je to fakt na hlavu.

Taky dotuju kamarádku, rodinu ... ale u něčeho si říkám, že to nikdo z nich neocení, třeba nějaký extrait. A i já ráda vyzkouším zas něco  nového, výměně se nebráním.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 13:28

Mirka Já už jsem tak rozdávačná v mé rodině a mezi přáteli, ale oni to nejenže neocení, ale ani nechtějí! Prý mají doma Avon, Oriflame, případně si koupili nějakou imitaci - a prý to voní úplně stejně

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 14:17

Hanka H kto nie je zanietený milovník parfumov, ten neocení kvalitu ani cenu. K navoňaniu si vystačia aj fejkami. A popritom je veľa kvalitných originálnych vôní aj za ľudovú cenu.

Neocenili by darovaný hodnotný parfum. Ja som dostatočne poučená. Drahý parfum som darovala a skončil na WC, bolela ma parfumová duša. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 14:22

Hanka H Mirka U nás v práci je taková skříňka v šatně, kde se dávají věci, které někdo nechce. Napřed to bylo na knihy, postupně se tam dávají drobnosti, vůně, ale i oblečení. Celkem to funguje a nikdy tam nic nezůstalo ležet dlouho. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 14:24

milacka Rozumím ti - také jsem mnohokrát řešila, co s vyloženě drahým kouskem, který je prostě pro mě nevoňavý. Koupeno na základě povědomí o značce (Chanel je přeci sázka na jistotu - no není), reklamě (takto jsem se stala majitelkou LVEB, Black Opium a podobných mainstreamových slaďáren). 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 14:43

Hanka H akoby som to písala ja. Ale už som opatrnejšia, unáhlených nákupov naslepo stačilo.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 15:36

Renusatko To je bezva nápad!

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 10:27
Reakce na Mirka:

Kupovala jsem jen to Byredo,

​Tak mám dojem, že ten "tvůj" prodejce vystavuje další stejné flakóny - nestálo by za to do toho tvého negativu doplnit, o jakou konkrétní vůni se jednalo?

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 10:44

jerry taky jsem to viděla, má tam další 100 ml na prodej. Taky marieu ve stejné době psala, že koupila 100 ml Bal dA., ale nevím kde.

Offline marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 16:48

Mirka já měla Bal d'Afrique původně 100ml z Notina drahé paměti (jakože před dětma, nějakých 7 let) a na spotřebu už to teď bylo na hraně, takže jsem nově koupila 50ml v Ingredients. Zpětně si nejsem jistá ani tím Notinem, přijde mi, že aktuální 50tka má lepší výdrž, vyznění jinak stejné. Na Vinted jsem zariskovala pouze jednou s Chanel No 5 Red Edition, někdy na podzim, anžto jsem jí moc, moc chtěla (taky jsem si tu stěžovala jak jsem si rozbila No 5 Eau premiere 2007) a ta tedy naprosto nezklamala. Jinak mám odvahu koupit odstřik či flakon jen zde od "známých firem"

Offline juana
Avatar
104 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 10:03

sem se dnes dověděla, že Coromandel je ekhaft připomínající smradem mazání na bolavá záda, je to bolehlav a je z toho lidem šoufl. Fňuk