Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 10:09

juana Můj 42 letý synek - netuše, že jsem to já, též Coromandel ohodnotil: "Co je to za smrad? Něco tu plesniví."

No, jeho bílá Lacoste voní opravdu jinak

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 11:38

Jdu si taky postěžovat, a to na "manýry" na parfumo.de. Člověk je zhýčkaný zdejší skvělou parfémovou komunitou, takže způsob jednání některých lidí na parfumo mě dost nepříjemně překvapuje. Automaticky udělovat hodnocení po provedeném obchodě zjevně není zvykem, taky už se mi tam "podařilo" ztratit 10 euro ve prospěch nějaké podvodnice a dnes jsem se tedy seznámila s tím, že pokud člověk není neustále online, tak má smůlu. Vznesla jsem dotaz na vůni a na hodinu jsem se vzdálila, prodejkyně nejdřív reagovala kladně, ale po půlhodině byla vůně "weg". No a nebo celodenní dopisování o koupi vůně, kterou pak prodejce prodal někomu jinému...

No, tak jsem to ze sebe dostala, děkuji za tu možnost

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 11:50

Darya To mě mrzí, já mám z parfuma až na některé mlaďochy, kteří se neumí podepsat ani člověka oslovit, pozitivní zkušenost. A to si troufám říct, že tam obchoduji dost. Ale i někteří Němci jsou zklamaní ze svých spoluobčanů a bohužel, někdy z cizinců. Proto mě zasáhne, když se občas objeví někdo, kdo prodává/kupuje jen v rámci Německa

Ale lidé jsou různí všude, vezmi si nováčky na arome

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 11:56

Korsičanka Jojo, myslím, že někteří raději prodají v rámci Německa, než do ciziny, i když třeba už jakoby máme rozjednaný obchod. Zařídila jsem si i německou přeposílací adresu, ale i tak je to docela znát.

Na Arome se mi za těch 11+ let taky událo pár nemilých věcí, ale o peníze jsem vlastně nikdy nepřišla, spíš byl vopruz s domluvou, nebo s prodlevou v odeslání vůně a tak. Ale je pravda, že tam už moc neobchoduju a pokud ano, většinou jen s osvědčenými kolegyněmi :)

Parfumo je pro mě zajímavé tím, že jako větší trh nabízí lepší možnost získání zajímavých parfémů. Ale tak aspoň ušetřím

Online andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 12:38

Darya hm, to by me celkem vytocilo... jaky typ vuni je v tvem hledacku prosim? Jen tak pro predstavu, co si lidi berou pod rukama...

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 12:46

andry Stalo se mi to s Jabirem (ten tam mizí vžy rychle) - bylo vidět, že prodejce upřednostnil neposílat do zahraničí, i když nejdřív byl ochotný a psali jsme si celý den. Ovšem nesdělil mi to upřímně jako důvod, jen napsal, že už vůni nemá, ale že si ji určitě musím pořídit, protože je skvělá :D

A dnes se mi to stalo s Rose America, to byla cenově velmi výhodná nabídka.

Online andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 13:00

Darya aha, tak to neni uplne mimo to, co bych vybrala ja. Zaludne to je

Online Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 13:08

Darya No, je to na Parfumo trochu divočina Já jsem tedy zatím měla štěstí a natrefila jsem na samé příjemné a komunikativní prodejce/prodejkyně, takže všechny moje nákupy a výměny dopadly dobře co se týče domluvy a realizace.

Co mě překvapilo je to, jak je někdo schopen zabalit (nebo spíše nezabalit) drahou vůni, kdy docestovala z Holandska skákající v krabici bez jakýchkoli bublin (naštěstí se nerozbila) a taky to, že posílání nějakých vzorků jako dárečku navíc je spíš výjimkou. Natrefila jsem na několik velmi milých prodejkyň, které do balíčku přidaly vzorečky a drobnůstky pro radost. Ale několikrát tam nebylo vůbec nic - já vím, tohle není předmětem obchodu, ale tak nějak jsem z Parfumanie rozmlsaná, že v každém balíčku nějaký vzorek je.. a sama to taky beru jako samozřejmost a vždy něco přidám.

Parfumo je super v tom, že se tam dají ulovit opravdu zajímavé vůně, je to ale o rychlosti a být neustále online.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 13:29

Martula ...Parfumo je super v tom, že se tam dají ulovit opravdu zajímavé vůně, je to ale o rychlosti a být neustále online.

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 14:43

Martula Já jsem měla veké štěstí s Kadine, to byl můj první obchod na parfumo a prodejkyně byla moc milá, vstřícná, chápavá a přibalila štědré vzorky :) A ještě porcování dopadla většinou dobře, akorát mě překvapilo, že se drahé vůně porcují do takových pro mě ne příliš důveryhodných flakonků. Zlatý juli nebo simple :D Co se týče milých pozorností navíc, myslím, že naše fóra bezkonkurenčně vedou, mám omezené zkušenosti ještě z basenotes a redditu a skoro nikdo nic navíc nepřibalí, ani s drahým nákupem. Jsem ráda, že zdejší osazenstvo je pořád laskavé a bere vůně jako radost, kterou je pěkné nezištně sdílet s ostatními.

A souhlasím  s tím, že parfumo je zajímavé z hlediska dostupnosti nejrůznějších vůní, které u nás člověk v nabídce vidí zřídka nebo nikdy. 

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 20:05

Darya parfumo je super na lacné nákupy, človek tam narazí na veci za smiešne ceny, ale....presne pre to čo píšeš to už roky kašlem.

Na tie dekanty stále používajú tie plastové "perá"?

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 20:55

slniecko Jojo, porcují do těch "per", naštěstí v mém případě byly ty flakony skleněné, ale stejně jsem už viděla tyto typy protékat, takže jim moc nevěřím.

Online Paris
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2022 18:32

To už není možné... v poslední době se dozvídám o konci vůní, které mám ráda... dnes jsem zjistila, že skončila moje nejoblíbenější Aqua Allegoria... Passiflora.

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 21:36

Paris I vůně odcházejí, s tím nic nenaděláme. Ale rozumím Tvé lítosti...

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 07. června 2022 18:00

Sousedi nám totálně vytopili sklep, ale parfémy přežily, jen se musí přestěhovat do druhého v kufru a krabicích. Ufff

Online černá káva
Avatar
1889 příspěvků moje polička 07. června 2022 19:43

Korsičanka Co to prováděli ????

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 07. června 2022 20:01

černá káva Nic, mají staré vodovodní rozvody, ale jsou tam v nájmu a majitel bytu kdesi na severu:(

Online černá káva
Avatar
1889 příspěvků moje polička 07. června 2022 20:03

Korsičanka To je dobrý no.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. června 2022 20:28

Korsičanka Tak ještě žes je měla nějak chráněné.....

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 07. června 2022 20:36

Korsičanka uf ....ešteže parfémy prežili!!!