Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 20:13

milacka Toto upozornění jsem jednou dostala od Němky, která na parfumo koupila fake, ale s prodávající se nakonec dohodla na vrácení peněz.

https://basenotes.com/threads/real-vs-fake-baccarat-rouge-540-extrait-de-parfum.475031/

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 11. dubna 2022 21:21

milacka nekoukala jsem, jestli to už ostatní nezmiňují nebo to není ve videu nebo odkazech... ale já mám poznávací znamení "j" v Kurkdjian. Je to fake.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 21:25

Korsičanka keď som pozerala na parfum, len ťažko by som hľadala rozdiely. Kedysi boli fejky rozpoznateľné na prvý pohľad. Tento, na rozdiel od linku, ktorý si mi poslala a v ktorom sa píše, že vôňa fejkového parfumu trvala 24 sekún, tento fejk drží ako pribitý. Nedá sa mi vôňa zmyť ani na tretí pokus. Neznalý detailov na fejkovom flakóne by považoval vôňu za originálnu. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 21:30

Paris asi si sedím na kábli, nerozumiem. Myslíš zakrivenie písmena J?

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 21:33

milacka Znovu jsem to prozkoumala a jsem si jistá, že se jedná o fejk!

Nesedí barva - v originálním flakonu nemá nádech dožluta, hrany nejsou vlastně ostré - na pohmat zaoblené, a jinak jsou umístěny tečky nad i a j - u originálu položené níže než končí d. Vůně může být dost totožná - rozdíl by šel vysledovat až po několika hodinách, a musela bys originál a fejk postavit proti sobě. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 21:37

Hanka H máš pravdu. Dajú sa vôbec vymáhať peniaze pri takomto obchode? Predávajúca tvrdí, že predala originálny tester. Tvrdenie proti tvrdeniu. Fotky priateľka predávajúcej poslala. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 21:38

Korsičanka Aj na Parfumo sa predávajú fejky?

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 21:45

milacka Nevím, nemám zkušenosti s tímto obchodem - možná ti poradí MiJa. Každopádně blbý kauf.

Mám doma tři flakony - sedmdesátky a třicítku - a u všech se maličkosti shodují.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 22:00

milacka Bohužel už dorazil i tam - vím ale jen o tomto jednom případu, neb jsem na parfému byla původně zainteresovaná:( Na ebay jich byla z Ruska tuna A nejen Baccarat 540. Proto už tam nekupuju.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 11. dubna 2022 22:06

milacka fake má zakulacený spodek "j", originál ostrý do špičky a jde šikmo. Je to vidět nahoře na první fotce v odkazu od Korsičanka .

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 22:07

Korsičanka človek si už nemôže byť nikde ničím istý, ach, čo je to za svet

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 22:07

Paris ďakujem, už som múdrejšia.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 12. dubna 2022 06:05

Korsičanka a porad se najdou lidi, co ty levne na ebay kupuji a neni jim to divne

Vsimly jste si pri celkovem pohledu, jak ten fake flakon vypada oproti origo "neohrabane"? Chapu, ze to muze jit videt jen pri srovnani, ale imho dost.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 16. dubna 2022 10:51
Reakce na Korsičanka:

Paris Ona zas někde vyskočí, nenadávej si

​tak jsem zase tak dlouho nečekala a ulovila Rose Chérie na Ebay. Teď jen chvilka strachu, jestli mně dorazí. Prodejce neposílá do ČR, tak jsem využila jednu přeposílací firmu z Německa. Trochu riskuju, ale nutně ji potřebuju.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 11:30

K téme Baccarat Rouge 540 - predajkyňa peniaze vrátila. 

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 11:40

milacka Paris Super oběDržím palce, ať dorazí v pořádku.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 11:53

milacka Tak to je dobře. Možná věděla, co prodává...

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 17:20

Fleur vedela určite, ale zatĺkala, pokiaľ to išlo. Vďaka fotkám originálneho flakónu, ktoré mi poskytla  Hanka H  musela rezignovať. Všetko sme detailne popísali, jej flakón, Hankin flakón. Narazila na fajnšmekrov, druhí záujemci jej to možno zožrali, čoby nie, takúto podobu vône, podobnú originálu, som pri fejku ešte nezažila. Aj kamoška si myslela, že kúpila originál, zneistila som ju ja a potom som sa obrátila na vás, majiteľky Baccaratu a všetko nabralo rýchly spád. Ďakujem všetkým, ktoré ste sa zapojili.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 17:55

milacka Dobře to dopadlo, poučení pro kamarádku - vyhnout se přespříliš výhodným nákupům!

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 07:27

Jsem po dlouhé době trochu obchodovala (na A) a připadám si jak na vinted. Po spoustě dotazů a vymýšlení možností komunikace zamrzne a odpověď žádná.