Pohanil Vám někdo vůni?

13. srpna 2014 15:47
Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 06. zaří 2014 11:50
Reakce na slniecko:

Ba ne,  má vybranej vkus,  tvrdil, že mu voní takovýto v takovým flakonu, usoudili jsme , že jde o Bright Crystal nebo něco podobnýho

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 06. zaří 2014 12:52
Reakce na náťa66:

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 05. prosince 2014 18:05

Vááánoce vááánoce přicházejí... a jako každoročně, lidi jsou ještě popudlivější a nasranější než jindy.

Sedím v autobuse. U okna. I přisedne si ke mně ropucha, zavile se tváříc zabere dvě třetiny dvousedadla, cestou se mě snaží vystrčit oknem a funí. Obří tašku neustále postrkuje mně do klína a vůbec všemi dostupnými prostředky dává najevo, že jsem jí zkazila celej život.

Blíží se moje stanice... nasadím svůj nejservilnější úsměv a hlasitě ji žádám o dovolení, že bych vystoupila. Ropucha obrací oči v sloup, vztekle bere tašku (z mýho klína) a je vidět, jak jí v hlavě šrotuje, jak by se ještě pomstila, že se musí hnout. A tu jí pod nos z mý šály zavane můj jemný Cristalle... Fuj! To je smrad! ječí jak zjednaná, div se nezalkne.

Bohužel, zrovna v tu chvíli, kdy už jsem se otáčela zády se slovy děkuju mockrát, a ještě jsem se na ni (samozřejmě naschvál) mile usmála  Ropucha se v tu ránu hotovila puknout, páč to vypadalo, že jí děkuju za ten kompliment 

Poslední dobou mě hodně baví bejt na tyhle domovnice co nejmilejší - to je s jistotou vždycky dorazí.  Ale chudák Cristalle si to nezasloužil...

Offline Michinka
Avatar
195 příspěvků moje polička 05. prosince 2014 20:41

To je skvělá historka. Já vím, že Ty ses asi moc nebavila, ale já jsem se krásně zasmála

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 05. prosince 2014 20:59
Reakce na Michinka:

To se pleteš, já se na chodníku normálně rozesmála. Pohled na tu babu byl za všechny prachy, a to načasování perfektní 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. prosince 2014 22:47

Jo, tenhle týden jsem to schytala od mámy, když jsem doma přiživila Iris Silver Mist a pak prošla kolem ní. Prej: tady smrdí čerstvě nasekaná mrkev.

Offline RoSa
Avatar
8192 příspěvků moje polička 22. prosince 2014 22:53
Reakce na wendulka:

tak to by bylo něco pro mě (a pro jerry)

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 22. prosince 2014 22:54
Reakce na RoSa:

Jo, protože čestvě nasekaná mrkev VONÍ!!!

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 23. prosince 2014 08:14
Reakce na jerry:

Jo, protože čestvě nasekaná mrkev VONÍ!!!

Stádu koní!

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 23. prosince 2014 08:17
Reakce na barbucha:

Posnídala jsi vtipnou kaši....či že by snad vylezlo básnické střevo? 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 23. prosince 2014 08:35
Reakce na jerry:

Jo, dneska ho mám nějak podrážděný  

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 23. prosince 2014 08:38
Reakce na barbucha:

Jo, vánoce - začne to podrážděným střevem a skončí žlučníkovým záchvatem. 

Musiš se trochu kontrolovat v tom obžerství.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 23. prosince 2014 11:00
Reakce na jerry:

To neni obžerství. Ale už začínaj chodit ti "koledníci"! "Hlavně hodně zdravíčka!" Záchvat dostanu brzo taky. 

petra.prvni
Avatar
23. prosince 2014 12:08

A já se voním kakaovým andílkem a na Štědrý den pojedu na cyklistický výlet, těším se :-) A vůbec žádné ropuchy, nic nic, mám totiž home office :-)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. prosince 2014 23:58
Reakce na RoSa:

Tak já nemůžu říct, že bych si v mrkvových kosatcích vyloženě libovala, jako ro máte ty a jerry s Hirisem, ale zrovna v tom Iris Silver Mist mi přijde fakt kultivovanej. No tentokrát to má u mě mamka schovaný, takhle hanit Serge.

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 05. února 2015 10:50

Tady strasne smrdi nejakej plast. No, tak samozrejme, ze jsem to strasne smrdela ja a muj mexicky Shalimar. 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 05. února 2015 12:27
Reakce na Henri:

No, za sebe musím říct, že díky "Maxičanovi" jsem konečně pochopila, co mají všichni s tou "spálenou gumou." Klasický Shalimar to na mně nikdy nedělal, ale jak jsem na sebe stříkla maxickýho, janička24 prohlásila, že domů jdu pěšky (bylo to na jednom srazu, kam jsem se svezla s ní...).

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 05. února 2015 13:37
Reakce na Hoolinkah:

to nemyslíš vážně.

Tam přece guma  vůbec není. ten je slaďoučkej až skoro jednoduchej.

Že se janička teda nestydí ! zrovna ona s těma jejíma slaďákama přeslazenýma.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 05. února 2015 13:51

Janička dostává důtku s výstrahou! 

Taky bych řekla, že když už by se mělo mluvit o spálený gumě, tak zrovna Mexičan s ní nemá nic společnýho!

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 05. února 2015 14:35
Reakce na náťa66:

Tak janička se stydět nemusí, ta jen nesnáší tu spálenou gumu...přesto mi ale Shalimar pravidelně chválí, protože na mně to prostě nevyleze. Mexičan mi na zápěstí ale teda zadoutnal pekelně, to je prostě fakt. Taky jsem měla problém to vydejchat.