Pohanil Vám někdo vůni?

13. srpna 2014 15:47
Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 05. února 2015 19:39
Reakce na Hoolinkah:

Je teda fakt, ze ten zacatek Mexicana a i edp Shalimaru je silene kourovej a tu spalenou gumu v Mexicanovi citim taky. V Shalimaru edt je to o dost lepsi a mnohem driv nastane ta krasna faze, Mexicanovi to sakra dlouho trva. Taky mam radsi Shalimar edt.

Offline ntiti
Avatar
364 příspěvků moje polička 05. února 2015 23:12

pohanily mi moji ambrovopryskiřičnou raniu....prej dezinfekce.....

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 06. února 2015 07:59
Reakce na ntiti:

Přesněji řečeno propolis  ( to zní lépe, ne ?)

Klidně jmenuj, příště 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 06. února 2015 17:51
Reakce na Henri:

Já mám edp. Toaletka na mně bohužel vůbec nedrží.

Offline kwitek
Avatar
130 příspěvků moje polička 07. února 2015 21:03

Moje téměř signature Traversée du Bosphore, láska moje. A manžel, který si jí asi po 2 letech všimnul "to je nějaká vanilka co? tu já moc nemusím.." 

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 08. února 2015 00:13
Reakce na kwitek:

(Je krásná).

Offline kwitek
Avatar
130 příspěvků moje polička 09. února 2015 09:51
Reakce na domenica:

No jasně, já ji budu nosit dál, nikdo mi ji nevezme

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 09. února 2015 10:14

Jedna kolegyně v práci se utápí každý den o oblacích Chloé a nevinná reakce návštěvníka z jiného patra - teda čím vám to tady vytírají chodbu, voní to líp než u nás, budu muset říct uklízečkám, aby používaly do kbelíku stejný přípravek

Offline Ledifia
Avatar
71 příspěvků moje polička 09. února 2015 14:27

Kolegyně se zašklebila na dle mého názoru naprosto neškodnou Comme des Garcons 2 a smířlivě dodala, že mám i lepší. Je to moje momentálně jedna z nejoblíbenějších vůní a naštěstí schytala i pochvalu. Ale toto mě mrzelo, kolegyně sedí se mnou v kanceláři.. (a nosí hlavně Cool Water, největší vodvaz byla Acqua di Gioia, to je pak těžký...).

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 09. února 2015 17:56
Reakce na Ledifia:

Nesmutni, Comme des Garcons 2 je krásná vůně! Skládám ti kompliment na dálku .

dusty
Avatar
10. února 2015 20:31

Dostala som povel o šiestej večer bleskom do roboty, že prúsery. Som sa dostavila a v kancelárii mi robili spoločnosť 2 PR 3,14če, ktoré síce vedia čítať, ale pochopiť prečítané v manuáli je už nad ich mozgové kapacity. Tak som nastavila a vysvetlila, ako som len najlepšie vedela a čakajúc na výsledok som sa venovala akože upratovaniu zásuviek, sem-tam ušla do serverovne, len aby som sa vyhla konverzácii: "Lucinka, a  svadbu neplánujete?"  Tesne predtým, ako som padala, ma madam dorazila posmešnou otázkou: "Boli sme niekde vo vieche? Cítim z vás tokajské!" Ja že "Neboli. To je Modrá hodina. Klasika." Ona: "O štvrť na osem ja mám ešte hlboké popoludnie!"

Vážne nechápem, ako si môže niekto Modrú hodinku porovnávať s tokajčinou a keďže som voči pracovníkom na úseku PR zaujatá, znovu u mňa prerazili dno.

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 12. února 2015 08:52

Memoir ze vzorku:"Neco podobnyho lacinyho pouzival otec za totace." Jeste, ze to neslyseli arabsti sejkove se svyma nejdrazsima a nejvybranejsima surovinama.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 12. února 2015 12:44
Reakce na Henri:

Takové rouhání! 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 23. dubna 2015 19:40

Dneska to už poněkolikáté v práci odnesla Coco Mademoiselle . Jsem v obří kanceláři, kde je 90% chlapů a tuhle vůni jako jedinou z mých vůní negativně komentují - "jdeme větrat....to je síla.....to je zas ten tvůj šanel co". Je to sice vždy v přátelském duchu a s úsměvem, ale je vidět, že jim opravdu nevoní a mě to mrzí . Takže do práce už nikdy.

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 24. dubna 2015 09:37
Reakce na vanilka:

To mě mrzí. Mně se naopak na druhých velmi líbí. Má ji jako signature jedna moje známá, když za ní přijdu do kanceláře, tak to tam vždy krásně voní Coco Mademoiselle.

Nasadila bych na ně těžší kalibr. Ještě by se jim po Chanelu stýskalo.

Online RoSa
Avatar
8177 příspěvků moje polička 29. května 2015 19:56

Tak a mám jeden čerstvý nekompliment na moji milovanou Eau du Soir, od taťky: prý to smrdí jak odpuzovač na komáry!

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 08. října 2016 21:10

Dnes moje okolí vysloveně trpělo po aplikaci Mitsouko EdP. Byl to zjevně takový olfaktorický šok, že se nikdo ani nepokusil formulovat svoje dojmy verbálně, pouze z vyděšených tváří bylo možno odezírat jejich názor.  No co, podzim, volby, blížící se Dušičky, kdy jindy, než teď?!

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 08. října 2016 21:13
Reakce na RoSa:

Ti otcové! 

I ten můj dnes haněl. Modrou hodinu. 

V minulosti pak skoro všechno. 

...

Oprava: Všechno.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 08. října 2016 21:16
Reakce na Fleur:

No a kdy L'Heure Bleue, když ne teď (viz příspěvek výše). Chjo. 

Online RoSa
Avatar
8177 příspěvků moje polička 08. října 2016 21:16
Reakce na Ellen:

Když voni chlapi maj nejradši to žrádlo: štrůdl, perník... možná kdyby to vonělo třeba jako knedlo-vepřo-zelo... to by se jim asi líbílo úplně ze všeho nejvíc