Pohanil Vám někdo vůni?

13. srpna 2014 15:47
Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 08. října 2016 21:22
Reakce na RoSa:

Tak v případě mého táty nepomůže nic. NIC.

Žádná štrůdlovka, žádná sladká bomba nepomůže, vždycky to schytám. Ale už jsem celkem imunní.

Knedlo-vepřo-zelo... Neříkej, že Demeter nic nemají.  

Offline RoSa
Avatar
8177 příspěvků moje polička 08. října 2016 21:25
Reakce na Ellen:

Nehledala jsem, pravda... ale nějakej bůček by se tam určitě našel

edit:

Lobster

Pizza

Sushi

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 08. října 2016 21:38
Reakce na RoSa:

Lobster - složení: máslová omáčka, mořské tóny, sladké maso

No nevím... 

Pokud jim chybí knedlo-vepřo-zelo, tak to teda mají povážlivou mezeru v nabídce.

Offline Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 08. října 2016 22:59

Musela jsem dát pryč Burberry Body, ten jak na něj byla reklama s tím jejich baloňákem. Muž ho těžce nesnášel, říkal tomu nevím proč "ruskej smrad". A já ho měla tak ráda! Ten parfém myslím :D

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 09. října 2016 12:37

Tohle vlákno mě hodně pobavilo :D Jsem parfémový analfabet, takže ty skvělé exkluzivní vůně taky nedovedu úplně docenit. Ale nahlas bych si to říct nedovolila. Historky jsou super :)

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 20. března 2017 19:22

Fruitchouli Flash byla označena za jedovatou vůni

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. března 2017 17:12
Reakce na andry:

No prosím tě? Fruitchouli Flash?

I když jistou útěchou ti budiž, že já zhruba před měsícem a kousek si po velmi dlouhé době zažila něco podobného při přiživování PG13 Brulure de Rose v OC Flóra, která jak víš, žádnou údernou vůní taky není i ve srovnání s aktuálními nejpopulárnějšími mainstreamovkami. Stoupla jsem si stranou od lidí, abych neobtěžovala okolí. No a co čert nechtěl, zrovna v okamžiku, kdy jsem se opřela do rozprašovače a přidala dva střiky, jelikož od rána jsem neměla kdy, se kolem mě prohnaly dvě madam a jedna to okamžitě oznámila té druhé, ale způsobem, jako bych snad spáchala nějaký závažný trestný čin, načež druhá se otočila a střelila po mně vražedným pohledem, aniž by se při tom však jedna z nich zastavily v chůzi.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 17. května 2017 13:25

"Pohaniť" nie je v tomto prípade ten správny výraz.

Ale keď spolužiaci začali vetrať a intenzívne hľadať po triede, že čo to sakra môže byť a ja som sa tvárila, že nemám tušenia, tak som si v hlave zaznačila, že 8 strekov Années Folles je tak trochu folles, ehm....

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 12. prosince 2017 12:22

Dnes môj syn BR540 extrait, že či som ovoňala ten parfum skôr, než som sa ním navoňala Ale on všeobecne haní všetko, čo dám na seba, lebo patrí k mojim ranným obetiam, keď  po čerstvom nástreku vleziem do auta a veziem ho do školy.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 17:11

Manzel se me zeptal, jestli jsem zacala pouzivat "knizete" (Knize), kterou kdysi od nekoho dostal a nesnasi ji. Nebyl to Knize, byl to cerstve nastrikany Shalimar .  

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 17:18

Lamicka Že se nestydí

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 22:56

Lamicka čerstve nastříkaný shalimar můj muž nazval sprejem do bot

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 08:11

viktorka_od splavu tak zlaty Knize  ale chapu je. Pri prvni zkousce me taky vydesil. Pak se rozvonel a prisla nadhera. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 11:05

Já jsem šla včera navoněná Shalimarem do práce a libovala jsem si, jak se hezky v tom zimním počasí rozvíjí na kabátě. Ovšem pouze do chvíle, než kolegyně, která se mnou jela výtahem, poznamenala něco v tom smyslu, že jak se ochladilo, vytáhla jsem po dlouhé době zimní kabát. Tvářila jsem se nechápavě, tak se ke mně naklonila a diskrétně šeptla, že je cítit naftalínem. Vykouzlila jsem ten nejvánočnější úsměv a pravila, že naftalín jsem viděla naposledy v drogerii před rokem 1989 a že ona vůně, která zaplavila výtah, bude můj parfém. Její nevěřícně vytřeštěné oči mě provázely přes dvě patra a nahradily jakákoliv další slova.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 11:19

Fleur  No na tema "Shalimar a kolegyne" bychom mohly snad hromadne vydat nejakou knihu. Kdyz jsem ho nosila kdysi do prace ja, moje kolegyne me zacala ocichavat jak policejni pes a pry cim to vonim, jestli to je lak na vlasy??? Ale naftalin je teda vrchol!

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 12:06

Luna Já ty reakce na Shalimar přecházím shovívavě, protože samotné mi trvalo, než přeskočila jiskra. Dlouho to byly připálené vanilkové rohlíčky společně se sazemi z trouby.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 12:19

Fleur Tak to koukám, zrovna tebe bych tipovala na "okamžitou milovnici".  Mně teda o kousíček víc sedne Samsara, ale Shalimar byl u mě taky "na první dobrou".

Kromě laku na vlasy to ještě u jedné kolegyně byla čajovna a pak se mi jednou stalo, že mě na ulici!!! oslovila taková cizokrajná krasavice a prý čím to voním, že je to úžasně exotické a že to u nás moc nepotkává. A byla to Kubánka, tak třeba je Shalimar na české kolegyně moc náročný.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 12:46

Fleur Luna Moje kamaradky: ty mas zase ten svuj parfem. Kompliment to neni  

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 19:26

Mám doma darovanou Chloe Edp, malý zbytek ve flakónu a pro jeho trochu štiplavou "jarovou" vůni, jej používám někdy při úklidu. Jenže mám teď období, kdy se mi to líbí, takže ji provětrávám a voním se s ní (opatrně a decentně). Včera jsem si byla nechat odblokovat žebra a už při vstupu, když jsem odkládala kabát mi pán říká, že cítí desinfekci. 

Ne, nerozhodil mě. S úsměvem na tváři jsem mu řekla, že jsem si právě umyla a vydensifikovala ruce.

Prostě mi to TĚĎ voní. Už od pozimu nemůžu moc sladké (myslím vůně) a tak se pozrůznu voním i tím, co má na polici můj muž.  Ale čas očekávané Mandaly se nazadržitelně blíží.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 19:39

janejane Chloé Edp mi taky voní. Hlavně venku na čerstvém povětří si ji občas ráda užívám.

Mám teď na sobě verzi Edt z roku 2015 a u ní jsem oproti počátečnímu zalíbení jaksi ochladla. S ní si, až dojde, narozdíl od klasické Edp repete asi nedám.

A co "zelená" Chloé, zkoušela jsi?