Voňaví lidé

12. srpna 2014 10:12
Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 04. zaří 2017 17:49

Všude samá Chloe.

Cervanek
Avatar
04. zaří 2017 18:19
Reakce na andry:

Beluga v Bukuresti v metru :-o 

Tak to je krásné.

No, ono Rumuni a Frantíci byli vždy "bratři",  pokud jde o business

(také auto Dacia je Renault)  

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. zaří 2017 17:26

Dnes odpoledne, když jsem se vracela z nákupu, jsem se ve výtahu střídala se sousedkou, která šla pro změnu ven. Kabina po ní zůstala doslova zamořená Tresor Midnight Rose.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 18:09
Reakce na wendulka:

Dneska v MHD Aromatics Elixir, mmmmmmmmmmm 

Škoda jen že ho válcovaly okolní česnekový dechy.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 11. listopadu 2017 12:04

Včera na nástupište šla predo mnou páni navoňaná s Angel Muse. Večer v divadle som stále vetrila prekrásny karafiát s nejakým korením, akoby aníz. Oboje veľmi príjemné 

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 09:39

Dneska ráno v autobuse Samsara, příjemné překvapení 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. ledna 2018 14:11
Reakce na daniela:

Dneska ráno v autobuse Samsara, příjemné překvapení 

​Tak tu bych chtěla na někom potkat!  Já dnes v autobuse cítila Chloé.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 09. ledna 2018 15:15

Dalia A já v práci NIC

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. ledna 2018 16:04

Korsičanka Také nějakou vůni potkám jen málokdy. Buď se lidi nevoní vůbec, nebo se voní něčím, co rychle zmizí. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 09. ledna 2018 16:08

Dalia U nás vítězí Avon a Oriflame. Ne, že by byly špatné, ale výdrž malá, nebo končí mýdlem obecným

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 09. ledna 2018 21:33

Poslední dobou všude cítím nějakou ostrou Chloé a překvapivě také plastelínový Hypnotic. Pořád jsem si říkala, že už jsem asi zpovykaná, když mi ty vůně přijdou tak ohavné, ale dnes jsem prozřela - jde evidentně o jejich napodobeniny.

Šla jsem si vyzvednout do zásilkovny, která jinak funguje jako outlet s oblečením, balíček. A u pultu tam mladá paní (pokud lze usuzovat podle oděvu, tak rozhodně žádný sociální případ) vybírala vůni ze  stojanu Yodeyma. Prodavačka jí vychvalovala Very Special, která je "úplně jako černý pantoflíček od Erery", dále nabízela "Džador" a ten nešťastný zprzněný Hypnotic tam byl v nabídce pochopitelně také. Nevydržela jsem to a při odchodu jsem se té vybírající zákaznice zeptala, proč si raději místo plagiátu nekoupí originální parfém, když jí voní. Odpověď mě překvapila: tu originální má doma a tuhle napodobeninu chce do kabelky, neboť je praktičtější a voní úplně stejně.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 09. ledna 2018 22:32

Fleur Tomu, co řekla, nevěřím. Jedna moje známá kosmetička Yodeymu prodává, ale originál doma žádný nemá, právě proto, že jí náhražka stačí. A ne, že by na něj neměla. Jim se ty vůně prostě líbí, jsou prý "lehké".

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 07:56

Korsičanka Lehké? Mně připadají vysloveně dusivě přepálené ve snaze napodobit originál. No, proti gustu...

Alespoň už vím, co se kolem mě vznáší v MHD.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:51

Fleur myslím, že i ta protivná ostrá LVEB, kterou potkávám, není LVEB, ale napodobenina. s přepáleností souhlasím

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 10:00

alibi Kam ten svět spěje ? Ještě by mohly přijít napodobeniny napodobenin...

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 10:09

Fleur no to nééééééé 

o víkendu jsem měla sedánek s kamarádkou a ta zastává názor, že napodobeniny voní stejně jako originály. nevymluvila jsem jí to. prostě to nešlo :(

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 12:56

alibi 

Ale no tak samozřejmě. Protože každý ví, že ty přemrštěný ceny originálu se platěj jen kvůli známý značce (a zejména jejím vydřidušským kapitalistickým majitelům). Jinak je to úplně to samý a jeden by byl blázen, kdyby vyhazoval peníze zbytečně.

Zaznamenáno mnohokrát.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 13:06

barbucha reklamní masáž prostě funguje - přesně to si přečteš na stránkách všech tech aliasů

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 22:07

Dnes v ordinaci to vonělo něčím moc příjemným. Nevím, zda voněla sestra nebo doktorka, ale to je celkem jedno. Musela jsem přemýšlet, vůně mi byla známá, ale chvíli mi její odhalení trvalo, protože jsem ji necítila už dlouho. Nakonec se mi rozsvítilo , voněl tam Ange ou Démon. Před pár lety jsem tuto vůni měla a úplně se mi zastesklo.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 23:02

Fleur  Tak s napodobeninou Chloe je to jasné (v nemocnici jsem se s tím setkala mnohokrát a  ano, myslí si, že voní stejně jako originál). Takže to, co potkáváme na ulicích a co nás dusí, budou napodobeniny. Zkoušela jsem totiž nedávno originál a neodsoudila bych ji, nebyla dusivá asi ostrá.

A napodobuje se všechno, někde v Brně je obchod, kde flakóny mají jen čísla, už tam nesmí být uvedeno, že "připomná" = napodobuje ten a ten parfém, to prozradí tajně prodavačka (bavili jsme se o tom s Lucií, protože k ní zrovna přišel pán... a prý, jestli je to ten obchod, kde koupí napodobeninu Chanelu).