Voňaví lidé

12. srpna 2014 10:12
Online slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 09. července 2017 16:52
Reakce na rozarka:

Za pár rokov ju máme tu, počkaj...základ je, detajly vyladí .

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 09. července 2017 17:51
Reakce na slniecko:

Jasně,každá jsme nějak začínala 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. července 2017 00:00

Tak jsem konečně zjistila, čím se voní moje druhá kolegyně z práce. Je to Crystal od bi-Es a musím říct, že teď přes léto na ní nevoní vůbec špatně.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 25. července 2017 16:13
Reakce na wendulka:

No ale, Wendy, TY máš na sobě dnes nádheru!!! Tolik jsem se rozmýšlela,co vzít od Marii Candidy Gentile a ...zvítězil Sideris. Teď lituju, že jsem nešla do této růže, která se mi při 1,5 hodinovém zkoušení u Itala tak líbila! Jenže jsem jich tehdy měla už dost a měla strach, že je všechny neunosím:(((

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. července 2017 18:48
Reakce na Korsičanka:

Díky.

To já mám těch růží možná víc než ty, ale když člověku sedí nejlíp, tak se zkrátka nedá svítit. Navíc tady ta je jiná než ty ostatní, co mám. Taková čistá.

Mně se Sideris taky líbí, no bohužel ho ze sebe skoro necítím. Naštěstí jsem si vzala jen to malé 15 ml balení.

A zrovna tak jsem to udělala u Rrose Sélavy, protože jsem si nebyla jistá, zda bych unosila celou stovku. Teď už si ovšem jistá jsem. Pro mě je to cenově přijatelnější varianta Rosenlust od April Aromatics.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 25. července 2017 19:05
Reakce na wendulka:

Tu neznám, jdu omrknout:) Tehdy ještě ty malé flakonky MCG nebyly-nebo jsem o nich spíš nevědela:(

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. července 2017 19:13
Reakce na Korsičanka:

Ital ta malá balení nevede. Dokonce se mě snažil přesvědčovat, že to malé od Rrose Sélavy ani neexistuje jen, aby mi vnutil bez pořádného prozkoušení rovnou stovku.

Já mám ty svoje ze švédského Fragrance & Art, ale tu Rrose Sélvy už bohužel nemají. Potom některá ta malá balení vede parfumaria a Rrose Sélavy v malém taky bohužel nemají. I když to mi teď už nevadí.

Na vůně April Aromatics ale bacha. Tam je velké riziko, že se ti skoro všechno bude líbita zrovna tady ta značka fakt leze do peněz.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 25. července 2017 20:01
Reakce na wendulka:

Už jsem je našla a minimálně tu Rosenlust a Unter den Linden bych MOHLA

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. července 2017 20:31
Reakce na Korsičanka:

Tak, tak.

A co teprve Calling All Angels!

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 25. července 2017 20:36
Reakce na wendulka:

Nezlob!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. července 2017 20:42
Reakce na Korsičanka:

Tak dobře. Už mlčím.

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 27. července 2017 22:29
Reakce na wendulka:

Co se růží týče, tak tuhle jsme s RoSa náhodně padly v Sephoře na Rose Anonyme, a zdála se nám hodně povedená! S oudem samozřejmě  jak je teď dobrým zvykem...  moc pěkná orientální růže to byla 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. července 2017 23:02
Reakce na barbucha:

Jo, to je povedená růže z rodiny Rose d´Arabie.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 15. srpna 2017 13:29

potkala jsem pani navonenou slonem. ta vune se mi sama o sobe libi, ale mel by ji doplnovat i vhodny outfit . pani bylo tak 70-80, mela na sobe dlouhe rozevlate letni saty bez rukavu, byla az nelidsky opalena, na hlave mela kvetak s nejakym zvlasntim naruzovelym prelivem a vse korunovala zmalovana tvar se strasne nesympatickym vyrazem. baba svym karikaturnim vzhledem tu vuni uplne zabila

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 09:16
Reakce na razorblade:

Dneska jsem taky potkala Slona, lehkou rukou nanesenýho. Příjemný to bylo: tetina byla mladšího středního věku, štíhlá a hezky oblečená, takže cajk!

Docela jsem se divila - mě by bylo nikdy nenapadlo, vzít Slona do vedra. Ale fakt to šlo

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 09:48
Reakce na barbucha:

podle me zalezi i na tom, jak to ten clovek prezentuje. ja jsem takhle vyradila ze sve policky gucci rush, kterej jsem predtim uplne milovala, protoze k nam do prace obcas prijela na vedlejsi oddeleni takova hnusna stara tlusta baba, ktera ho pouzivala. uplne mi to znechutila! jak si tak seredna baba muze vzit tak sexy vuni 

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 10:00
Reakce na razorblade:

Na tý prezentaci sakra záleží! Někdy je to až k vzteku, jak se k někomu ten kterej parfém nehodí - v mhd to vidím každou chvíli

No, spousta lidí to neřeší, prostě popadnou to, co dostali k vánocům, a šlus. To jen my, fifleny...

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 16:44
Reakce na barbucha:

Já vám nevím... tohle je jedna z parfémových oblastí, kam jsem zatím ani po letech nepronikla. Netuším, kdy, k čemu se co hodí či nehodí. Vůně si vybírám podle toho, jestli se mi líbí či ne. Dámské, unisex či pánské, to je mi jedno. A nosím je, když na ně mám chuť. A je mi jedno, jestli jsem ten den v sukni, společenských kalhotech nebo v džínech a obyč-triku. Svým vzezřením (křehká "vílí" konstituce) se též nedám zviklat a nemám problém se navonět "něčím silnějším". Květinovky, jak jsem zjistila s hrůzou, téměř nemám a tudíž nenosím, přitom často chodím v romantické dlouhé kolové sukni nebo třeba kytkované halence... a k tomu by se asi květinovky spíš hodily, ne?

Jak prosím poznám, že se to nehodí? Mě třeba baví se navonět Bvlgari Black (která má pověst drsné vůně) k romantickému oblečení...

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 16:50
Reakce na Panenka:

Ja teda black nosim spis k dzinam a cernymu triku. Ale ja zas treba vubec nenosim romanticky obleceni (nehodi se k my figure ani povaze), ale kdybych nekdy neco romanticky kvetovaneho musela obliknout, pocakala bych se asi nejakou aqua allegorii :D na to, co mam na sobe, hodne dbam treba pri edenu. To je tak husta vune, ze kdybych na sobe mela mit jeste neco vzorovanyho a barevnyho, pripadala bych si preplacana. Jo a od doby, co jsem zacala holdovat "divnejm" parfemum, jsem uplne prestala nosit vyraznou bizuterii, pac mi to taky neladilo :D

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 16:55
Reakce na razorblade:

To bych nějaké alegorie musela mít. Zatím žádná neoslovila...

Přeplácanost asi nehrozí, bižuterii moc nedám, takže aspoň tady jsem snad cajk.