Jakou vůni pro mě.?

01. ledna 2015 09:25
Offline RoSa
Avatar
8192 příspěvků moje polička 30. května 2018 22:34

dost_bot co Wrappings od Clinique? ten je krásně ledovej, necitrusovej...

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 31. května 2018 07:19

dost_bot Eau des Merveilles a ještě lépe Eau des Merveilles Bleue - ta má modrou v názvu i v barvě a je to krásná vůně písku, mořské vody, dřeva...

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 04. června 2018 11:03

Jdu si pro radu. Zatoužila jsem po kořeněné či bylinné orientálce, vyhlédnutou mám Lutensovu Arabii, ale pořád váhám, takže... Co dalšího byste mi doporučily k vyzkoušení?

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 04. června 2018 12:19

Pokud se ti líbilo Opium (to staré, které se už nevyrábí), tak zkus třeba Cinnabar nebo Kobako.

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 10. prosince 2018 13:22

Sestra si přeje od Ježíška parfém. Nosí vždy jen jeden parfém a moc to neřeší. Teď má Chloe, kterou si vzala, když jsem ji já vyřadila. Tak nějak tuším, že by chtěla nějaký Chanel. Nejsem žádný expert, mám doma Chanel 5, Coco, plus vzorky Chance (ten já nemůžu, dělá se mi z něj divno), Gabrielle - ta mi přijde, že by se k ní i hodila, ale mě vždycky nějak divně zkysne, tak se jí trochu bojím. Nasměrujete mě, prosím, na něco dalšího? Třicátnice, živel, trochu drsná. Co jí voní vlastně netuším, nevoní jí moc sladké vůně a kořeněné. 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 10. prosince 2018 13:30

Lamicka 

Bottega Veneta EdP

Chance Vive

Wondrlust Eau Fresh Michael Kors

Light Blue Italian Zest Dolce Gabbana

Coco EdT

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 10. prosince 2018 13:59

Lamicka Od Chanelu je taková líbivá, ale pořád krásná Cristalle Eau Verte. Pokud sestra vůně nestřídá, bude jí dobře držet na oblečení (protože slabší projekce byla v mých očích slabinou vůně). A taky bych zkusila No 19 Poudré.

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 10. prosince 2018 20:54

Miru Fleur dekuji:) prozkoumam to.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 21. června 2019 13:10

Nehledám vůni pro sebe, ale prosím o radu.

V pondělí mám velmi významnou pracovní schůzku. Je to odpoledne, má být teplo. Co byste mi poradily? Největším kandidátem je Chanel Boy, pak Epic č.p., Ubar, Caleché č.p., Byredo Oliver Peoples, Lutens Gris Claire, možná Cuir Lancome ... u dalších vůní mám obavu, aby se nezměnily ve zbraně hromadného ničení. Předem díky!

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 21. června 2019 13:48

Mirka Chanel je vždycky elegantní a nemá v sobě žádnou vyčnívající složku, která by mohla někomu vadit (v Gris Claire by někoho mohla dráždit levandule, v Cuir ta kůže, Caleche by mohla obtěžovat přílišnou mýdlovostí a starosvětským závanem), volila bych jednoznačně Chanel Boy.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 21. června 2019 14:16

Fleur Díky!

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 21. června 2019 15:50

Mirka 

Do puntíku souhlasím s Fleur.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 21. června 2019 18:54

jerry Taky děkuji.

Potvrdily jste mi mého favorita, kterého považuju za naprosto dokonalou kancelářskou vůni. Ani jsem ho po koupi nedovezla domů, zůstal rovnou v práci na poličce. Trochu ještě přemýšlím nad Caleche č.p. Je odlišná od EDT a EDP, je to čistá květinová vůně  s výbornou výdrží.

Offline qanik
Avatar
76 příspěvků moje polička 24. června 2019 14:59

Poradíte mi prosím s tipom na orientálnu voňu alebo arabku na leto? Malo by to byť niečo jemné, sladšie, príp. drevité ale bez oudu, nositeľné do open office. Nemala by to byť ovocenka ani citrusovka. Viem, jemná a orientálka si protirečí, ale predsa, ak máte tip na vôňu či stránky (poznám len Anabis) budem rada. Z arabiek som milovala už nezohnateľné Hadharah cpo od SyedJunaid Alam alebo Qatar al Nada od Asgharali, o klasikách prehľad nemám. Páči sa mi klasické Opium ale to by mohlo byť na kolegov až príliš. Na cene až tak nezáleží, mala by byť kvalitná.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 24. června 2019 15:44

qanik 

Amouage Dia

Amouage Gold

Offline qanik
Avatar
76 příspěvků moje polička 24. června 2019 15:50
Reakce na Miru:

qanik 

Amouage Dia

Amouage Gold

​Ďakujem, obidve poznám a sú krásne, Gold sa mi páči o trochu viac než Dia. Obidve som skúšala v chladnejších obdobiach- v jeseni a zime, ale možno práve tieto teplá sú pre ne to pravé.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 23. června 2020 20:40

Nemate nekdo napad na sladky, zivocisny oud ve stylu Mamluk, Kemi, fallintostars, ale v ponekud privetivejsi cenove kategorii?

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 19. července 2020 19:16

Rozmýšlím se mezi Memo French leather, Amouage Imitation, Parfums de Marly Safanad, a Merchant of Venice La Fenice. Safanad i La Fenice jsem zkoušela, líbí, Imitation kdysi hodně dávno na papírku, takže si ji nepamatuji a French leather by byl slepák. No a teď babo raď

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. července 2020 19:19

33lejaby Znám jen Imitation a ten naslepo nedoporučuju. 

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 19. července 2020 19:33

Dalia

Nooo, jednu dobu byly slepáky moje adrenalinová sportovní disciplína.