Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 19. října 2022 17:07

euridike Rain me taky nezaujal! Sladkej, eee. Ocichaly jsme asi 9 co meli v Sephore a Book nejzajimavejsi. Je to teda sestra Santal 33, podobne kremova. Prodavaji i Margielu tu Replica radu, nektery jsou zajimavy. Juliette has a Gun se mi libil Not a Perfume. Jinak se mi zdaly taky docela sladky, ale je teda fakt, ze jsme porad k necemu cichaly, vetsinou je nas holcici vikend ve Vanu ve znameni vuni, tak to je pak masakr. 

Na Amouage se tesim, vyzkousim asi o vikendu at si to muzu poradne uzit. 

Tam Dao jsem splichla na predlokti vcera vecer a je moc moc prijemna! 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 19. října 2022 17:11

Jo a malem bych zapomela, Millesime Imperial od Creed je uzasna!

Offline euridike blogger
Avatar
3497 příspěvků moje polička 19. října 2022 18:29

0zero7 

Not a Perfume je super...

A ty ceny za Le Labo jsou teda fakt závratný, ještěže už jsem skoro pozapomněla, že bych moc potřebovala Baie 19... ;) //Myslím, že ta by se mohla líbit i Tobě.//

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 19. října 2022 19:20

euridike Baie 19 hezka, na me nevydrzi pranic. Ceny sly nahoru maximalne, v podstate snad vic nez Amouage. No a ten Creed, $700 uaaaa

Offline Fleur blogger
Avatar
6099 příspěvků moje polička 20. října 2022 16:33

euridike Baie 19 mě také zaujala, ale souhlasím s 0zero7 - kvůli mizerné výdrži nic pro mě (a navíc mám pocit, že buď jsem na některou z jejích složek anosmická, nebo je to opravdu velmi minimalistická vůně).

Offline Fleur blogger
Avatar
6099 příspěvků moje polička 20. října 2022 16:33

Beverly Hills Exclusive

Růže v kompozici s tabákovým listem zalitá do medové pryskyřice, jejíž povrch je zprůsvitněn svěžími tóny. Kardamom? Studené kadidlo? Máta se šalvějí? Rám je z poctivého dřeva a voní santalem a kořením. 

Vůně je líbivě zkomponovaná, jednotlivé složky do sebe zapadají jako dílky na starožitné intarzované skříňce, ale vytvářejí netuctový obraz, ozvláštněný prašnou svěžestí šalvěje, vyvažující medovou vláčnost a sladkost tonky. A ovocná růže pod pryskyřičnou krustou už nikdy neuvadne.

Offline Miru
Avatar
13873 příspěvků moje polička 20. října 2022 16:34

Fleur 

...nejsi anosmická. Vůně Le Labo mají intenzitu i výdrž tragickou. A cena pak je nehorázně drzá...

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 20. října 2022 16:42

Miru ne vsechny maji tragickou vydrz. the Noir citim na kamaradce dva dny po jednom pouziti. Santal na sobe den a pul. Patchouli to samo. Bergamot treba nic moc. Fakt zalezi jak ktera no. 

Online jerry
Avatar
9071 příspěvků moje polička 20. října 2022 20:15
Reakce na 0zero7:

Miru ne vsechny maji tragickou vydrz. 

​To potvrzuju - Santal, Thé Noir a Baie držáky, ale takový Bergamot a a Another mistři úniku.

Offline euridike blogger
Avatar
3497 příspěvků moje polička 21. října 2022 09:15

Fleur Miru 0zero7 jerry 

Je pravda, že kdybych to musela zobecnit, tak řeknu, že Le Labo fakt nedisponuje oslňující vydrží a intenzitou, ale třeba konkrétně na mně Baie celkem ok, zato např. Santal fakt bída s nouzí...

Offline euridike blogger
Avatar
3497 příspěvků moje polička 21. října 2022 09:17

ZERO CdG

Vůně čistá a jednoduchá jako prvočíslo.

One is the loneliest number that you'll ever do.

La solitudine dei numeri primi. 

Avantgardně minimalistická, minimalisticky avantgardní. 

Kovově chladné, růžové oxygenium v lakované ambroxanové krustě, industriálně, goticky čistá růže v nebinárním listnatém lese plném mrazivě jiskřivého ozonu.  

Čistá. 

Křišťálová jako bílá noc. 

Neskutečná. 

Ve skle a za sklem. 

//... jednoduchá, nekomplikovaná vůně... Ale jde přímo na solar - nijak násilně, jen lehce, přirozeně, podvědomě, nevědomě...//

Offline Miru
Avatar
13873 příspěvků moje polička 21. října 2022 09:40

euridike 

Krásná recenze!

...a věřím, že i krásná vůně(věřím, že i mně by se líbila. Ale ne pro mě. Nějak podvědomě tuším, že by mě nudila, že je jednoduchá, čistá až příliš...)

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 21. října 2022 09:55

euridike Nalakala jsi me. Tvoje recenze jsou krasny

Vlastne jsem zatim nenasla pro sebe cistou, nepizmovou, jednoduchou, ale trochu divnou...a prvocislo od CdG mi zni hodne lakave;) Musim nekde vyzkouset!

Offline Fleur blogger
Avatar
6099 příspěvků moje polička 21. října 2022 10:14

euridike Také mě to navnadilo.

Offline euridike blogger
Avatar
3497 příspěvků moje polička 21. října 2022 11:12

Miru 

Taky myslím, že pro Tebe tahle vůně není, Ty potřebuješ něco většího a zásadnějšího ve všech ohledech. /A díky!/

mirajo 

Zero za vyzkoušení určitě stojí, mají ji v Ingredients. Já jako jednoduchou, minimalistickou /a nepižmovou/ vidím i Gosha Rubchinskiy CdG... A děkuju...

Fleur 

... a Ty bys na ni navíc určitě napsala sofistikovanější recenzi než já, což by si ta vůně zasloužila...

Online jerry
Avatar
9071 příspěvků moje polička 21. října 2022 11:44

euridike 

Tak Zero musím po tvé recenzi nutně vyzkoušet - stejný dojem "za sklem" na mě dělala už Comme des Garçons 2 (ale když jsem si ji nedávno chtěla znovu koupit, tak jsem zjistila, že je jiná - zřejmě reformulace - a ke koupi už nedošlo, nebylo to ono). 

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 21. října 2022 11:51

jerry Tak to ctu nerada. Taky bych chtela CdG 2 zopakovat

Online jerry
Avatar
9071 příspěvků moje polička 21. října 2022 11:53

mirajo 

Vyzkoušej ji, třeba to bylo u mě jen nějaké čichové mámení

Offline euridike blogger
Avatar
3497 příspěvků moje polička 21. října 2022 12:04

jerry 

No to ne ne ne ne ne, to by byla moc špatná zpráva, kdyby CdG2 prošla reformulací! :(

Offline Biely kvet
Avatar
4031 příspěvků moje polička 21. října 2022 13:55

euridike Hlásim sa k skupine nalákaných, krásne si to napísala.