Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 18:57

slniecko cítiť ako morča natreté čerešňovým lekvárom

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 19:19

Miru 

No...

Nemáš lehčí otázku...? :)

Takhle - já v té vůni fakt vidím film Beetlejuice - ty barvy a Burtonovu estetiku... Pro mě v té vůni není nic přirozeného, žádné přírodní třešňové aroma, žádná prachová vanilka, vše je svým způsobem nepřirozené, nepřírodní, ale ne laciné, jen to vzešlo ze zkumavek a Petriho misek, tedy alespoň tak tahle vůně vyznívá na mé pleti... Takže za mě - kvalita nepopiratelná, ale není to - pro mě, na mně, podle mě - vůně decentní, vkusná, elegantní, spíš drze, hravě, frackovsky weird, ani na mně nevyznívá gurmánsky, projekce standardní, výdrž spíš podprůměrná, myslím, že Tebe by asi nebavila, Ty jsi náročnější a myslím, že na Rouge Smoking by ses dívala podobně jako na Love Toxin, pro mě mají nějaké styčné body...

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 19:42
Reakce na andry:

slniecko necekala jsem, ze by ti Calaj sedl

​Nádej umiera posledná, no...ale vône od Matosa mi inak zvyknú sedieť, tu sa to nejako zvrhlo...

Korsičanka veď presne, iná pokožka, iný dojem...

Miruto je fakt, že toto je vzácna zhoda!!!

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 19:46

euridike 

(super rozbor)

...zkumavky?., decentní?., podprůměrná výdrž k tomu?

Díky!. Máš pravdu, to pro mě není...

(obecně mám pocit, že - i když vůně, co jsem od této značky zkoušela a líbily se mi, jsou jaksi placaté, resp. nemají hloubku... Ve více směrech toho slova)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 19:54

euridike Láká mě Rouge Smoking zkusit. Myslím, že mně by tato vůně sedla. Zatím si s mojí kůží rozumí všechny BDK, co jsem zkusila (zatím tedy jen tři). A konkrétně Gris Charnel je vůně návyková pro můj nos.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 20:43

slniecko tak Calaj neni jen Matos.. a chapu, ze ovocne veci ok, ale nesmi byt zivocisny

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 20:51

@Miru abych se přiznala,tak zkoušet vůni Dary se mi vůbec nechce,vzorek by se mi musel náhodou dostat do rukou,nevím proč(a omlouvám se fanynkám)ale při prvním letmém pohledu na flakon jsem se zarazila proč je tam nákres genitálií, ani to složení ve mně nevzbudilo zvědavost a jednou třeba ráda tento postoj přehodnotím,naopak mám pocit,že bych měla dát šanci Ir.Tor. :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 20:57

teena-s určitě dej. mně se líbí hrozně moc, akorát na mně nedrží vůbec, bohužel:-((

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 21:03

@viktorka_od splavu toje právě to,co mě odrazuje,takových těch tichých uklidňujících vůní mám spoustu... :(

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 21:27

teena-s nedrží=tichá uklidňující? pro mě nedrží=strašně mě se.e

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 21:38
Reakce na slniecko:

Transilvania

Ako určite sú ľudia na svete, ktorí chcú voň....é...chcú byť cítiť ako morča natreté čerešňovým lekvárom, ale ja tak ďaleko ešte nie som....

Tak podle složení mám opět podezření, že se mi to nebude líbit, nicméně podobnou domněnku jsem měla o Love Toxin a když tě čtu, tak chci asi zkusit i Transilvania.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 22:56

January Scent Project: Burvuvu

Vždycky sama sebe vnímala jako dívku z velkoměsta, ale jen do chvíle, než ji přesvědčil, aby strávili pár prosluněných podzimních dnů v jeho horské chatě.

Večery trávili u krbu, jindy venku u praskajícího ohniště.

Navštívili i nedaleký místní vesnický kostelík, kde to kromě kadidla vonělo propolisovou ambrou. 

Na jedné z lavic objevila zapomenutou vylisovanou sušenou rudou růži - neodolala a vzala si ji s sebou.

Při společných procházkách okolními lesy si zamilovala vůni bylin, rezavějícího jehličí, spadaného listí a hub, nenápadně vykukujících z mechu.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 23:45
Reakce na wendulka:

January Scent Project: Burvuvu

Vždycky sama sebe vnímala jako dívku z velkoměsta, ale jen do chvíle, než ji přesvědčil, aby strávili pár prosluněných podzimních dnů v jeho horské chatě.

Večery trávili u krbu, jindy venku u praskajícího ohniště.

Navštívili i nedaleký místní vesnický kostelík, kde to kromě kadidla vonělo propolisovou ambrou. 

Na jedné z lavic objevila zapomenutou vylisovanou sušenou rudou růži - neodolala a vzala si ji s sebou.

Při společných procházkách okolními lesy si zamilovala vůni bylin, rezavějícího jehličí, spadaného listí a hub, nenápadně vykukujících z mechu.

​To je krása, takové osobní. ❤️

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 09:27

alibi Nejen recenze krásná, vůně jakbysmet, jen si myslím, že pro tebe by byla moc temná/smutná

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 09:29

wendulka Parádní recenze na Burvuvu

A Transilvaniu zítra odpoledne vyzkouším

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 10:58

Korsičanka 

Díky.

Smutná ani temná ne, nicméně souhlasím, že pro alibi nejspíš nebude. Burvuvu je někde typově na pomezí vůní jako Fille en Aiguilles s ozvěnou Calling All Angels aj., ale víc unisexová. 

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 20:02

wendulka Korsičanka to jo. Nejspíš nebyla. Ale recenze se mě dotkla  

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 20:07

alibi Ještě se wendulka zapomněla zmínit o medicínském tónu nějakých kapek, jenž je tam taky dost znatelný:) To je asi ten propolis

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 20:24

Korsičanka 

Myslím, že ne. Takový tón tam nemám. Tou propolisovou ambrou s medovým podtónem mi naopak připomíná zmíněnou Calling All Angels.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 20:30

wendulka Tu já neznám, nebo si ji nepamatuju, jestli jsem zkoušela