Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 19. března 2021 12:40

Miru No, tobě by se vlastně líbit mohla .

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 19. března 2021 12:43

Fleur 

...no!, akorát - mně při Tvé recenzi naskočila Good Girl Supreme + něco zajímavého.

Ale jak jsem četla, že "dřevitá" - není tam cítit santal.?, jakože gurmánská díky santalu.?(to mi nedělá dobře...)

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 19. března 2021 12:43

Korsičanka Ty nosíš Times Square a máš ráda tuberózu, tak by tě asi taky nepoložila, pokud by ti tedy nevadila samotná gurmánská podstata vůně.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 19. března 2021 12:45

Miru Se srovnáním nepomůžu, jak tyhle Girl vůbec neznám.

Santal tam necítím, ale sladce mléčná dřevnatost (jakou santal někdy dokáže vyloudit) tam je, jen jde do pendrekova.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 19. března 2021 12:48

Fleur 

...tak když do pendrekova, tak to zní dobře

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 19. března 2021 13:12

Miru Jak pro koho , od dětství jsem lékorky naoko velkoryse přenechávala mladší sestře.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 19. března 2021 13:14

Fleur Lískové ořechy a ta směs asi nee

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 19. března 2021 17:54

Investovala jsem nemalé peníze do setu vzorků Frassaï, protože jsem o této argentinské značce slyšela a četla jen to nejlepší. Po prvních třech vyzkoušených vzorcích jsem zklamaná.

Blondine - mastné, malinko zvířátkové lilie, ale lepivě ovocné. Jako kdyby se mezi čisté nevinné lilie snažili vpravit nemalé množství rozcapených, nadržených květů tuberózy. Hutné to ono to je, ale přesto se mi nehodí k zimním měsícům a v létě by mě to jistojistě přerazilo. Celé je to takové lascivní, sice z poctivých složek, ale ve finále unavené a táhnoucí se. Tahle kytice má už své nejlepší roky za sebou, nenaláká mě ani na rozpuštěnou kostku másla, ve které se maceruje, a která její povadlé květy ohýbá ještě víc dolů.

Tian Di - jakože kadidlo? Kde prosím? Místo kadidla navlhlý špinavý popelník a vyvanulý naředěný synteticky broskvový džus. Český panelák circa 1993. V květináčích plíseň. Dekorace ze sušených květin v proutěném košíku na zdi se už trochu drolí. Snažíme se vyvětrat, ale on vzduch venku na sídlišti taky není úplně fresh; mlha a smog. Řídké pche!

Teisenddu - začátek zajímavě gurmánský, ale než se nadějeme, je z toho pánská kolínská se zbytky koření a drhnoucím dřevem. Rum nikde. Pudrová mimóza to opravdu nevylepšila. Takový starší pán načichlý kořením od nedělního oběda.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 19. března 2021 18:10

Evanilla Tvoje popisy mě moc baví. A teď si tu trojku představuji pohromadě: unavenou kytici v tom nevyvětratelném paneláku, kde sedí onen pán načichlý kořením od nedělního oběda.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 19. března 2021 18:14

Fleur

Já je fakt chtěla obdivovat, ale ani jedna není dobrá - za mě. Třeba ještě překvapí ten zbytek...

Offline alibi blogger
Avatar
3958 příspěvků moje polička 19. března 2021 20:12

Evanilla jj, to je nejhorší, když se člověk těší a pak nenajde lautr nic pěkného. díky za varování před zkoušením ;)

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 20. března 2021 09:12

Kočka_toulavá

Tvoje recenze na Taklamakan je moc pěkná!..

...recenzím od blackviolet

nejlépe rozumím(podle jejích recenzí si vůni dovedu perfektně představit a zda mi bude vonět, či ne),

ale Tvoje je krásná nejen tím, co cítíš, ale ty pocity, které tam máš...

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 20. března 2021 09:56

Tak jsem si myslel, že tu Grandénii ochutnám a pak pošlu dál... po 30 Minutách: nikam nepůjde, nechám si ji! A přikoupím záložní flakon...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 20. března 2021 10:45

alibi Těší a zaplatí 60 € za pět vzorků Ale někomu se to líbit musí, proč by jnak ty pozitivní ohlasy...

Offline alibi blogger
Avatar
3958 příspěvků moje polička 20. března 2021 10:55

Evanilla rozumím, z touhy po poznání a zážitků něčeho moc příjemného je člověk ochotný dat takové šílené sumy :D. někdo ty vůně asi ocení, vnímání máme různé. mě třeba takto namátkou neoslovily Tiziana Terenzi nebo Le Labo

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 20. března 2021 10:56

alibi 

Terenzi mě také v podstatě zklamala.

Le Labo - podle mě předražené, a některé vůně vyloženě divné.

Čest vyjímkám

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 20. března 2021 14:44

https://www.parfumanie.cz/database/detail/sweetly-known-kerosene
Libeček? Jako vážně? A hodně libečku. Hodně moc libečku. Hrozně hodně moc libečku. Chcete mne někdo do polévky?

Offline jerry
Avatar
8998 příspěvků moje polička 20. března 2021 14:55

Sweet Potato 

A je ta vůně v pořádku? Libečkem je v mnoha případech cítit zkažený parfém.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 20. března 2021 14:59

jerry No prosim tě, to jsou věci.

Je to vzorek, který teď dostala mirajo k nákupu z Lulua.

Mně teda libeček normálně voní, ale není to něco, čím bych potřebovala vonět já.

Offline alibi blogger
Avatar
3958 příspěvků moje polička 20. března 2021 15:03

Sweet Potato očichávala jsem ji minulý týden v Doteku Slunce a libeček ani náhodou