Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 03. prosince 2020 20:35

andry Ceny u všech jsou neadekvátní, páč vůně nevydrží. Ale mně se líbil kromě Rose i Ylang a Patchouli.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 03. prosince 2020 20:52
@andry tak tady bych se přidala s dešťovkou Baie 19 a jejím pozitiv hodnocením,dneska bych ji taky asi moc necítila a na flakon by to nebylo ale když je správnej den voní báječně,a fakt za tu cenu to není taková bžunda zkoušet bez výsledných emocí
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 12:36
Reakce na marieu:

Dneska nemůžu odtrhnout nos od zápěstí s Rouge od CdG. Je to, OMG, jak nějaký druh iniciačního zážitku. Musela bych se pokaždý usmívat nad tou červenou řepou (řepa v parfému, vážně?) kdyby to jinak nebyla tak vážná věc. Takový "utrejch" v tom nejlepším slova smyslu. A ten úchvatný flakon... podtrhla bych každý slovo v recenzi od euridike  a ten závěr dvakrát. 

​Tak to mě těší...

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 12:42

euridike recenze na Oud Satin Mood je dokonalá! 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 12:46

Lady Day - MCG

Křehká gardénie …

Do zelena laděná příjemná květinová vůně, ve které gardénie působí čerstvě, skoro až šťavnatě. Rostlina pod sprškou křišťálově průzračných kapek vody. A pak je tu jemný, takřka decentní, pryskyřičný tón.

Velmi pěkná, křehce působící, elegantně uhlazená vůně.

Online jerry
Avatar
8994 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 12:54

Oud Blanc (Van Cleef & Arpels) - sladké oudové dřevo namočené ve sladkém likéru. Od samého začátku hutná a těžká pižmovka s vanilkovým krémem. Vývoj minimální, intenzita i výdrž famózní....je to ale zároveň dobře vyšlapaná cesta, která může směřovat až k otravnosti.

Couture Chic (Novellista) - suchý sladký pačuliový prach promíchaný s výrazným kosatcovým pudrem - bohužel naděje skončila v momentě, kdy se objevila nefalšovaná La Vie Est Belle ve střídmější a uhlazenější podobě. A dojezd v podobě "všeobjímající univerzální líbivky" zahrnující LVEB, Manifesto a Sí pak až tak velkým zklamáním vlastně ani nebyl...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 13:10

Fleur Děkuju, to jsi mě moc potěšila, opravdu...

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 16:17
Dnes jsem vyzkoušela Fantomase,jako hodně divná vůně,nemůžu říct hnusná nebo že smrdí ale složky identifikovat nedokážu ale jak pořád čichám co to může být tak mi začíná houpat žaludkem,držák to je i když už se drží spíš nablízku,prapodivné dřevo z PVC?něčím pačuliovým oslazené? A vyvonělo to do čehosi jako Mojave Ghost? To je haluz...přírodně to moc" nezní" jakoby to bylo v rozkladu? Něco umřelo v obchodě Barvy&laky? bolehlav jako čuchat výpary acetonu ale je to hustě sladký,štípe to do nosa,vatra z PETek,požár na skládce?prosimvas nasměrujte mě někdo co v tom mám cítit :D ještě mrknu z čeho se dělají dávidla-to by mohla být stopa,nicméně je dobře udělaný protože přeze všechno jsem vůni přiživila a čichák k ní znovu a znovu,ježiš to je úchylný
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 16:38

teena-s 

Taky mám pocit, že Fantomas je něco jako sladce doutnající plast, ale tenhle druh divnosti se mi líbí - a to dost...

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 17:42

teena-s neviem. Niektorí ľudia hovoria, že v tom cítia ovocie, ale ja nie. Tipujem to na nejakú novú aromamolekulu, ale je to zaujímavá vôňa.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 05. prosince 2020 03:55
Reakce na Fleur:

euridike recenze na Oud Satin Mood je dokonalá! 

​...ano...

(a pro mě nejvíc ta část, kde dlaněmi pročesává oblaka...,

ale vlastně celé je to nádherné..., křehké, omamné, vtahující, a naopak vznášející se jak éterické elfky na povrchem zemským...

Nejednou, při čtení Tvé tvorby, se mi stáhne hrdlo...)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 05. prosince 2020 10:03

Miru 

Neumím ani říct, jak moc mám tu vůni ráda, je jemná, nadýchaná, mohérová, je v ní hudba Jaroslava Ježka, je modrá i růžová i sivá, je nádherná, je moje...

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 05. prosince 2020 10:21
Tak Fantomas se do rána vytratil a zbyla po něm sice slabá ale překrásná květinově mýdlová stopa,třeba by se vlétě(v teple) do téhle fáze dostal rychleji
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. prosince 2020 21:23

teena-s 

Ty jo, jak čtu tvoje dojmy, tak budu muset Fantomase taky vyzkoušet, jestli je fakt tak úchylnej, chci se taky pobavit.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. prosince 2020 23:17

Hiram Green: Vivacious

S fialkovými vůněmi mívám dost často potíže zejména, jsou-li zpracovány na bonbónkový způsob. Pro Vivacious to naštěstí neplatí. Není to Lorelai Gilmore, je to Anna Elliotová s neodmyslitelným šálkem bergamotového čaje, který k dámě jejího postavení patří. Je milá a citlivá jako samet. Už to ale není dvacetileté děvče, co se nechalo přemluvit ke zrušení zásnub s kapitánem Wenthworthem, je to oduševnělá mladá dáma, jejíž zemitě kosatcové odhodlání jí nakonec přinese vytouženou kytici hvozdíků a hřejivý ambrový polibek.

Bohoboco: Coffee White Flowers

Kdepak bílé květiny, tohle je skrz na skrz gurmánka. Najdete v ní oříškovou čokoládu se skořicí, starou dobrou Kofilu, rumové pralinky a trochu vaječného likéru. Všechnu tu sladkost naštěstí hezky vyvažuje jemná vůně kůže v základu.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 06. prosince 2020 06:31

wendulka 

...obě vůně zní krásně...

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 06. prosince 2020 08:00
@wendulka určitě ho zkus,je to fakt zvláštní počin,už dlouho jsem necítila něco tak odpudivého co by mě zároveň přitahovalo,je to hodně proměnlivá vůně a stopro reaguje různě na odlišném podkladu :D
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 06. prosince 2020 09:43

wendulka 

Recenze na Vivacious je naprosto přesná... A Fantomase určitě zkus, ten název se k němu fakt hodí, je to trochu podivnost, ale přesně jak píše teena-s - je na té vůni prostě něco přitažlivého... //Mně některé tóny připomněly Belle d´Opium...//

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 06. prosince 2020 09:45

Miru 

... nemůžu se tady dostat do soukromých zpráv, píšu mail...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 06. prosince 2020 09:47

SAY YES - Agonist


Say something...
Say you love me...
Say it...
Say yes...


Jedna by neměla psát recenze s Jessie Reyez v uších //I'm the bad guy 'cause I can't learn to trust//, protože to se nám to zase zvrhne...

Ano. Řekni ano. Někomu. Něčemu. A když nemůžeš říct "ano", řekni alespoň něco... Něco o vůni ve vzduchu, co padá mezi nás, je sladká po malých oříšcích pro černé papoušky, po lučním medu, po jasmínových uspávankách, co byly dávno, kdysi, snad ještě včera, ale yesterday is history... Say yes - těm vzpomínkám, jemným, hebkým, čistým, tichým, bez času, jejichž vůně zůstává nenápadně, nezvratně...

Zvláštní vůně to je... Jako dlouhý tón, měkký a uklidňující, tón violoncella Jacqueline du Pré... A v tom tónu delikátnost nepražených lískových ořechů, blednoucí jasmín a špetka voňavého sena z dalekých luk...