Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 07:19
Takže čistě ze studijních důvodů jsem se dneska"lízla" Jožinem (pán.Figment) a voní úplně přesně jako dnešní ráno,dokonce mnohem líp(vzbudil mě hluk popelářskýho auta pod oknem) a tato odérová příměs tam naštěstí chybí :D Jak jsem se vztekla,byvše probuzena rámusem,zvedla se mi tepovka tudíž i teplota a světe div se...voní mi to,fakt je to vlhká zemina ale jak to koresponduje s dnešním (opět) inverzním počasím tak mi to vůbec neva a eště si v tom rochním,no přes den to určitě dosytím nějakou slaďárnou(ta tomu jako chybí) ale jinak takový bájo nihilistický ráno veselého zahrádkáře :D
Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 07:46

Kdy už se poučím

Van Cleef & Arpels Oud Blanc - hodně mi to připomíná jistou Montalku v bílém obalu (no asi White Aoud, i názvem by to odpovídalo) - prašný oud s mlékem, to mi fakt nelahodí. Kdyby vůně byla udělaná jako intimnější, pak by to asi šlo, ale tahle je až otravná.

Xerjoff Ivory Route - dřevo a kořeněná ambra. Chybí tam "ženský" element. Chybí tam svrchní tóny, všechno je to takové... jak poslední dvě struny na kytaře - brum brum.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 09:12

teena-s 

Teda promiň, že to sem tahám, ale jak jako myslíš slova "kupovat tuto vůni za požadovanou cenu mi přijde jako kupovat hráče Komety za milion"? Co Zaťovič? Plášek? Co můj oblíbený Ježíš na bruslích Mueller?! Co?! A to jsem si Tě TAK oblíbila...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 10:59
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 12:21
Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 12:28

Fleur Ja mam ruzi taky mezi oblibenymi kvetinami. Ta se neomrzi, stejne jako klasicka hudba...A hrozne rada ji kreslim.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 13:20
@euridike, no domnívám se,že žádný hráč nemá takovou hodnotu vyčíslenou v penězích,osobně bych byla raději kdyby šly peníze raděj na Masarykův okruh než např.panu Zábranskému,sorry jako,nefandim ale klidně můžeš Kometu zaměnit za Ronalda,to bude cenově stran adekvátnosti odpovídat taky :D :D Recenze editována,si nenechám vypustit ventilky...
Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 13:55
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 14:19

teena-s  Recenze editována,si nenechám vypustit ventilky...

Jako že to tu čte nějaký zuřivý příznivec fotbalu, co by se mstil?

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 14:20
Reakce na Korsičanka:

Jako že to tu čte nějaký zuřivý příznivec fotbalu, co by se mstil?

​Ehm..hokeje  (nejsem příznivcem ani jednoho, a ventilky vypouštět neumím) 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 14:50

Isca Aspoň je vidět, že tyto kolektivní sporty mě míjejí

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 15:24

teena-s 

Jak jsem dočetla Tvůj post, tak už jsem chtěla začít ječet: "Néééééé, tu větu tam nech, je boží, vždyť já si dělám legraci, promiň!" Ale teda opravila jsi ji tak báječně, že je ta recenze ještě víc super...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 15:30

Korsičanka 

Ale tak... I skalní hokejový příznivec si může přečíst Vergilia v originále...

 A měla bych dotaz, snad neva, když ho položím tady - nedávno jsem měla v recenzi příjmení Ryasnyy, ale nejsem si jistá jeho skloňováním - jak je správný tvar v genitivu?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 15:47

euridike

bych rekla Ryasneho, jak jinak? 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 16:15

euridike A není to původem Rus? A jenom přepis jeho jména do latinky? Já bych volila Ryasneho/Ryasnyeho. Ryasnya či nesklonný tvar se mi moc nezdá, ale přeborník tady bude Fleur.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 16:30
@euridike ;) :* ...a kdybys tam "prdla Řásnýho"tak se taky houby stane,gramatiku zde nebudou opravovat snad ani učítelky :D dyk de vo vobsah
Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 16:34
@fleur A jinak mám vlastně polici plnou růží a kosatců...kdo ji nemá není Čichač hop hop hop! :D
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 16:53
Reakce na Korsičanka:

euridike A není to původem Rus?

​Narodil se na Ukrajině... A díky...

teena-s 

Když mě to fakt zajímá... Já jsem si prošla několik článků o něm /poněvadž je to fakt dobrej týpek/, ale všude jsem jeho příjmení našla jen v nominativu.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:20

alibi 

Moc pěkný článek, Hundred Silent Ways se mi moc líbí /i když Tuberoza je nejvíc/, na Ani jsem teda dost zvědavá...

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 18:55

euridike děkuji. Ani je moc pěkná.