Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 07. července 2020 17:52

blackviolet Já taky doufám, pomalu ho zasvěcuji, už má 4 dobré vůně a jednu svojí odněkud z Albertu

Korsičanka Splendiris není tak hutný jako ty ostatní, ale já tomu rozumím, musí obsáhnout chutě veškeré své klientely ze všech kontinentů... Tak musí mít v nabídce i něco lehčího.

andry Rozumím Ale fakt to nebylo zas TAK hrozný...

jerry Děkuji, včera žádná poezie

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. července 2020 19:46
Reakce na alibi:

Dalia Bohemian Soul je taková hladce balzamicka. Ještě bych ti doporučila vyzkoušet Suma Oriental. Asi si ji nebudeš chtít pořídit, ale je moc příjemná - takový výlet do dálek.

​Suma Oriental jsem dnes zkoušela na papírku a hodně příjemně mě překvapila. Takže při nějakém dalším nákupu ráda poprosím o vzorek. 

Jinak jsem si z Vava přivezla čtyři vzorečky, tak se těším na zkoušení, jak bude chvilka a nálada.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 07. července 2020 20:19

Dalia tak to se těším na tvé dojmy

Offline Očicháno blogger
Avatar
34 příspěvků moje polička 08. července 2020 13:28

Evanilla Moc dobré popisky :-D Na ,,vůni" toho lehátka jsem úplně zapomněla a přitom je tak výrazná.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 08. července 2020 18:04

Očicháno Jojo, vzpomínky na léto na zahradě...

Hiram Green - Dilettante

Nevím, jak to napsat korektně... Všimla jsem si, že je teď v módě být děsně free a natural, ale já si stále budu holit podpaží a tak dále... A tak očekávám i od své vůně, že bude zkulturněná. Bohužel Dilettante se evidentně neholí a tolika přírody na sobě nosit nechci Květinovka tvořená surovými vonnými oleji se vším všudy, tedy i s indoly. Jste to chtěla raw a bez obalu, slečno, ne? Ne prosím, já ne.

J. F. Schwarzlose Berlin - 1A-33

Pokud by někomu chyběla vůně Neroli od Yves Rocher, tady je téměř přesná alternativa. Akorát si budete muset trochu připlatit Citrusy, pomerančový květ, neroli a svěžest.

 

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 08. července 2020 18:27
Reakce na Evanilla:

Očicháno Jojo, vzpomínky na léto na zahradě...

Hiram Green - Dilettante

Nevím, jak to napsat korektně... Všimla jsem si, že je teď v módě být děsně free a natural, ale já si stále budu holit podpaží a tak dále... A tak očekávám i od své vůně, že bude zkulturněná. Bohužel Dilettante se evidentně neholí a tolika přírody na sobě nosit nechci Květinovka tvořená surovými vonnými oleji se vším všudy, tedy i s indoly. Jste to chtěla raw a bez obalu, slečno, ne? Ne prosím, já ne.

J. F. Schwarzlose Berlin - 1A-33

Pokud by někomu chyběla vůně Neroli od Yves Rocher, tady je téměř přesná alternativa. Akorát si budete muset trochu připlatit Citrusy, pomerančový květ, neroli a svěžest.

 

​Tvoje recenze mě neskutečně baví

Surově přírodní eko bio vůně taky nedávám a navzdory trendům se vždy budu holit a používat antiperspirant

Neroli od YR jsem měla moc ráda, díky za tip.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. července 2020 18:48

Martula Evanilla Včera jsem navštívila prodejnu Dotek slunce v Brně a očichávala vůně Hiram Green. Některé se mi i líbily, ale nemyslím si, že stojí za ty peníze, které za ně chtějí. 

A jedna zkoušená mě tam rozkašlala, smrděla dehtem. Byla cítit jako Ichtyol.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 08. července 2020 21:12

Dalia To byl asi Hyde Březový dehet tam je.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. července 2020 21:55

Korsičanka Jo, myslím, že se to tak jmenovalo.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 09. července 2020 14:30
Reakce na Evanilla:

Očicháno Jojo, vzpomínky na léto na zahradě...

J. F. Schwarzlose Berlin - 1A-33

Pokud by někomu chyběla vůně Neroli od Yves Rocher, tady je téměř přesná alternativa. Akorát si budete muset trochu připlatit Citrusy, pomerančový květ, neroli a svěžest.

 

​A hašlerky, korenie, výfukové plyny a sirup proti kašlu tam máš kde??? Resp....prečo tym máš ty toto a ja henten sajrajt  ?

A presne toto som si od toho sľubovala

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 09. července 2020 15:06

slniecko ...Resp....prečo tym máš ty toto a ja henten sajrajt   ?

Protože na Očicháno voní i Cuir d'Ange nádherně.

Offline Očicháno blogger
Avatar
34 příspěvků moje polička 09. července 2020 15:12
Reakce na Korsičanka:

slniecko ...Resp....prečo tym máš ty toto a ja henten sajrajt   ?

Protože na Očicháno voní i Cuir d'Ange nádherně.

Korsičanka Děkuji

V Hyde mám taky spálenou slaninu a uzené koleno ze začátku, to ten březový dehet. Ale počkejte tak za hodinu, je to chumlací, konejšivá dřevěnka do zimy. Nevím, proč to Hiram Green udělal ze začátku tak nesnesitelné.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 09. července 2020 15:18

Očicháno A co na tobě dělá tato Tereza?? Mně se líbí dost, ale někdy mi v ní něco zdvíhá žaludek...nevíš, co?

Offline Očicháno blogger
Avatar
34 příspěvků moje polička 09. července 2020 15:24

Zrovna dneska jsem dala na blog recenzi Parfum de Therese (tady) Mohl by ti tam vadit meloun v kombinaci s jasmínem. Podle mě tam není bolehlavová indolická dávka bílých květů, ale když jsem byla těhotná, vnímala jsem to o dost jinak a tohle mi vadilo.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 09. července 2020 18:42

Dalia Upřímně, kdybych tušila, že se jedná o vůně snad prý pouze z přírodních surovin, vzorek bych si ke zkoušení nekouopila

Martula Děkuji, to mě těší Jenže bohužel to byla teď nálož vzorků a vzhledem k těm nenažraným nákupům budu muset zase na chvíli přestat

slniecko Byla to reakce na mě? Nějak se v té diskuzi teď ztrácím viz níže.. Pokud ano tak ta 1A-33 je pro mě naprosto neškodná citrusově květinková vůně, kde to tam bereš???!!!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. července 2020 18:56
Reakce na Očicháno:

Korsičanka Děkuji

V Hyde mám taky spálenou slaninu a uzené koleno ze začátku, to ten březový dehet. Ale počkejte tak za hodinu, je to chumlací, konejšivá dřevěnka do zimy. Nevím, proč to Hiram Green udělal ze začátku tak nesnesitelné.

​Hodinu bych u této vůně čekat nedokázala. Při prvním nádechu mi to vehnalo slzy do očí a spustilo kašel. To se fakt nedá.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 09. července 2020 18:57

Dusita - Erawan

Vážně bych ráda napsala něco víc, než tohle, ale i po opětovném zkoušení mám čisté plátno Suchost, seno a tabák. Možná někde hodně vzadu lehce šmrncnutá exotikou a pak silný čaj - takový ten pro znalce - něco jako yerba maté? Sencha? Po dvou hodinách na kůži už nic moc necítím. Nesnáším seno, nemám ráda tabák a nemám oblibu v těchto čajích, jen v černých. Pro mě Erawan opravdu není, byť po rozložení seno ustupuje a docela to... no... ujde. Čekala jsem krásnou šťavnatě zelenou životabudící jiskřivou vůni.

Dusita - Issara

Tady máme taky tabák, ale je to trochu jiné kafe (čaj?) než Erawan. Vůně je po vzoru některých dalších od Dusity něžná a lehce svěží, přitom je zde hodně výrazná tonka. Skoro lékořicová, každopádně do gurmánska. Před očima vidím elegantní vintage křeslo, které vidělo a zažilo ledasco. V nose malinko zaštípou byliny s větvičníkem, ale to se časem usadí. A přesně v téhle fázi, kdybych měla naslepo přičichnout, řekla bych, že je to nějaký Guerlain z exkluzivní řady. Issara je vážně moc povedená a "nejjedlejší" z celé řady. A spíš pro dámy.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 09. července 2020 19:10

Dusita - Mélodie de L'Amour

Máslové květiny, máslový ylang, opravdu cítím máslo, jeho konzistenci, vidím jeho barvu. A přitom zase - celková kompozice je lehká, hladká, neomamná, neobtěžuje. Určitě by se dalo říct, že Mélodie je exotická (bílo)květinovka, ale narozdíl od mnohých dalších svého druhu není agresivní, bolehlavová ani uječená. Ba je až uklidňující. Její sladkost hraničí s gurmánštinou, byť jediné co zde údajně má být jedlé, je med, který nevnímám (a že ho nemám ráda!). Pro mě jsou všechny květinové parfémy z této řady krásné a jaksi jinak zpracované. Vanilkový našlehaný krém s ylangem a bílými květy.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 09. července 2020 22:05
Reakce na Evanilla:

slniecko Byla to reakce na mě? Nějak se v té diskuzi teď ztrácím viz níže.. Pokud ano tak ta 1A-33 je pro mě naprosto neškodná citrusově květinková vůně, kde to tam bereš???!!!

Ale je predsa len nejaká spravodlivosť na tomto svete...mne ostane Erawan a tebe ten Schwarzlose

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 09. července 2020 22:08
Reakce na Korsičanka:

Protože na Očicháno voní i Cuir d'Ange nádherně.

​čo tým chceš naznačiť ?

Evanilla Očicháno ospravedlňujem sa, zmätok som spôsobila zlou citáciou.