Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 05. července 2020 07:35
Reakce na Miru:

...je to jiné...

mořské tóny

(naslanělé, jemnně natlelé a vodou nacucané, velmi změklé dřevo)

v hedvábně hebkém odéru mýdlovém sena...

...a k nim pak pach teplého karafiátu vyváleného v prachu cest...

Růže.?

Nevím, nevidím ji...

Maliny.?

Vůbec...

Jen to zaprášené, lehce karafiátové teplé seno uvězněné v baloncích z mýdla...

...léto je už prostě pryč...

Nostalgická vůně...

Rose America

​Moc hezké !

Růže i maliny mi v této vůni naštěstí rostou, ale ten nostalgický tón je tam silně přítomen a já ho mám vlastně ve většině oblíbených vůní.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 05. července 2020 07:41

Fleur 

...kuju...

(jednak je těžké psát o vůni, o které vím, že je něčí signature, že k ní má silný vnitřní vztah, a druhak - když si všimnu, že ji vnímám jinak než dřív... Nerada bych se pak nositele jakkoliv dotkla...

Ale ano, hlavně ta nostalgie, rozostřenost, "zaprášenost", letní dusnější vzduch..., to tam je...)

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 05. července 2020 08:54

andry dodám

Miru moc děkuju Pracují na mně krásně. Zrovna jdu zkoušet další dvě. La Douceur de Siam mě opravdu chytla za srdce a mám pocit, že bez ní nemůžu být. ....se zas tak často nestává...

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 05. července 2020 08:56

Evanilla 

jo, tak takovéhle pocity jsou příjemné!...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 05. července 2020 12:18

Dusita - Fleur de Lalita

V úvodě plné, optimistické bílé květiny, až živočišné. Lilie, citrusové magnólie a zase ten oblak vůně, kde není poznat, co je co. Žlutá - nos zabořený do plného květu a do jeho pylu. Pohlcující, silná vůně, ale ne vyloženě omamná. Vidím ji k velkým příležitostem a klidně jako svatební. Jestli La Douceur de Siam byla bílé světlo, Fleur de Lalita je žluté světlo. První ze jmenovaných byla něžnější, tato je až poživačná. Lalita mi místy připomněla Pure Poison, ale mnohem méně jedovatý a mnohem lépe namíchaný. Nevím, jak to ta ženská dělá, ale opět jsem ve fázi, kdy nadechuji a nadechuji a chci do sebe dostat víc té krásné vůně, ale dech už nestačí.

Carnal... ...And I am left in owe of the woman I adore.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 05. července 2020 12:58

Evanilla a vsechny pripominaji Jul et Mad, nebo to bylo jen neco specifickeho?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. července 2020 12:59

Fleur V jakém počasí se Ti Rose America nejvíce líbí? Nosíš ji v současném horku? Zkoušela jsem ji včera v noci a zkouším i dnes a je moc hezká. Myslím, že teplo jí svědčí. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. července 2020 13:13

andry Dusita asi nemá svůj blog ve značkách

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 05. července 2020 13:57

andry Vylozene mi to pripominala jen ta prvni - La Douceur de Siam. A potom Lalita je ve stejnem stylu, ale uz by me to asi samo o sobe nenapadlo. Splendiris je uz jinde, neni tak syta, recenzi brzy dopisu. Pavillon je original

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 05. července 2020 14:21

Miru Já myslím, že se ani silně kritickým tónem nemůžeš nikoho dotknout - přece už dávno víme, jak se vůně proměňují v závislosti na tom, kdo a kdy je nosí; navíc každý preferuje něco jiného...

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 05. července 2020 14:22

Dalia Nosím ji pořád, ale víc mi vyhovovala v chladnějších dnech.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. července 2020 14:27

Fleur Děkuji.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 05. července 2020 14:27

Dusita - Splendiris

Hned po aplikaci se projeví kosatec, vcelku zemitý a podkreslený citrusy. Ty jsou dobře vychované a postrádají kvality různých osvěžovačů. Zespod ze začne prolínat cosi máslového, hutného a smyslného. Pak vůně zesládne a objevují se lehce jedlé tóny - fialkové pralinky. A nakonec jsem objevila i vůni čaje - zeleného s jasmínem. Splendiris je elegantní, transparentní, oproti dosud vyzkoušeným vůní od Dusity je až strohý. Dovedu si jej představit i na upraveném muži. Těžko se popisuje, sice v něm spíš rozeznám jednotlivé složky, ale zase voní co půl minuty trochu jinak. Žádnou podobnou kosatcovou vůni si nevybavuji.

Water so clear, be careful though, you might still get drowned in it.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 05. července 2020 14:41

Fleur 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 05. července 2020 14:42

Evanilla 

...tak Splendiris - absolutně moje barvy!, barvy na obrázku, poslední věty...

A i vůně zní velmi, velmi dobře, zajímavě...

Jak je to u těchto vůní s výdrží a intenzitou.?

A cenově.?.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 05. července 2020 14:46

Miru Cenově nic moc, 185 €, poštovné zdarma a nějaký bonus navíc. Zrovna Splendiris mi přijde intenzitou nižší než ostatní zatím zkoušené, na kůži mi taky extra nevydržel, ale měla jsem ho na zápěstí a pa šla v gumových rukavicích uklízet. Potřebovala bych aplikovat nástřikem do výstřihu - to jsem zatím udělala u těch dvou květinovek a tam bych řekla, že drží a jsou cítit dost. Tak až se k tomu dostanu, dám vědět

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 05. července 2020 14:49

Evanilla 

Tak jo

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 05. července 2020 14:56

Evanilla tak cekam na ten Oudh Infini

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 05. července 2020 15:04

andry Tak toho se dotknu jen hodně lehce, abys věděla Zítra bychom ho měli vyzkoušet s přítelem. Uvolil se

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 05. července 2020 15:10

Evanilla oho