Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. července 2020 09:15

slniecko Kdybych to brala jako pokus o EdSh, tak bych ho hodnotila jako naprosto zpackaný. Eau de Shalimar je oproti "schodům" v parfémových výšinách.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 15. července 2020 11:47

Dalia njn...len aby nám nakoniec ešte tie schody nebole dobré....Eau de Shalimar sa ešte robí?

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 15. července 2020 18:06

Tak už zase jedu v růžích:

Storie Veneziane Rosso I (extrait)

Při prvním zkoušení doma mi přišla počáteční pikantnost pepře až moc ostrá, Ale když jsem vyšla ven, na vzduch a na slunce, sladká růže roztáhla křídla a vůně se nádherně zaoblila. Teď už od ní nemůžu odtrhnout nos. Vůně se chová podobně jako extraity Amouage: nejde moc do prostoru, ale na pokožce drží nekonečně dlouho. Oud jsem v ní nenašla. Typově podobná jako Lyric nebo Sheiduna, trochu sladší a méně komplikovaná.

Oud & Rose - Cartier

Souhlasím s wendulka , že oud je tady podobného typu jako v The Night. A že růže je perleťová, Je to nádherná orientální kompozice oudu a růže, kdy obvyklé koření je nahrazeno mechově zemitými tóny v závěru a ta růže jako by vyrostla na prosluněné pasece uprostřed hlubokého a temného lesa.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. července 2020 18:42

slniecko Nerobí. Bohužel.

Offline Mitchell
Avatar
96 příspěvků moje polička 22. července 2020 06:59

Levante /Nobile 1942/

Prosluněné ráno, závan slaného mořského příboje, vůně jasmínu a cedru z hotelové zahrady se mísí s vůní opalovacího krému. Usedáme k snídani plné italských laskomin se spoustou vanilky a karamelu. Tato sladkost nás provází celý den.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. července 2020 10:30

Mitchell Moc hezké! A líbí se Ti ta vůně? 

Offline Mitchell
Avatar
96 příspěvků moje polička 22. července 2020 11:33

Dalia 

Líbí se mi moc. Zkoušela jsem při současných teplotách a sedla...Vydržela na kůži cca 10 hodin. Budu zkoušet dál při jiných teplotách. Nevím, jak se rozvoní v úplném vedru, jestli nebude až příliš sladká...uvidíme. V každém případě překvapila, byl to vzorek dopočtu k nákupu, takže trefa.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. července 2020 12:01

Mitchell Také jsem si ji dostala jako vzorek k nákupu a hned mě zaujala. 

Výdrž má ohromnou! Co se týče teplot, tak já ji vidím jak na horké léto, i přes její sladkost - to moře to prostě vyvažuje, tak na slunečný barevný podzim. V zimě nevím, to budu muset vyzkoušet.

Mám radost, že se Ti líbí.

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 22. července 2020 15:14

     Za súmraku na čistinke, obklopenej vysokými starými smrekmi, tancujú víly. Do čarovného elixíru, ktorý varia v starom kotli, zvedavo nakukuje veľký mesiac. Okrem tisícov a tisícov ružových lupeňov sú v kotli ešte rôzne tajné ingrediencie. Omamná vôňa, stúpajúca až k vrcholkom stromov, víly s pôžitkom vdychujú. Vôňa je tak silná a víly z nekonečného tanca tak unavené, že postupne, jedna po druhej, zaspia....Keď sa s brieždením zobudia, zistia, že elixír poriadne zhustol. To mu však na kráse neubralo, skôr naopak. Tajné ingrediencie, primiešané doň, mali tajnými zostať navždy....

     Jedna z víl však neodolala charizme slávneho parfuméra a tajomstvo prezradila. Za trest sa premenila na ľudskú bytosť. Ale vďaka nej môžeme aj my cítiť tú krásnu, hustú, omamnú vôňu ruží v parféme ROSE FLASH.

     Prezraďte, ktorá z vás to bola?

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. července 2020 15:49

Biely kvet to je moc krásný popis Jaruško. takže líbí? ;)

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 22. července 2020 16:19

alibi Páči sa mi, vnímam ju ako výnimočnú vôňu na výnimočnú príležitosť.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. července 2020 16:26

Biely kvet Pohádkový popis! Těší mě, že se Ti líbí. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. července 2020 16:50

Biely kvet MÁM RADOST :)

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 22. července 2020 17:13
Offline Kočka_toulavá
Avatar
321 příspěvků moje polička 22. července 2020 20:37

Biely kvet nádherný popis, teším sa veľmi, že Ti sedí. Dávnejšie som mala flakón. Je vskutku omamná.

Mitchell Dalia som moc zvedava na Levante. Citite tam aj tu slanost v zložení? 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. července 2020 20:44

Kočka_toulavá Ano, především v úvodních tónech. Ale sladkost převažuje, alespon já to tak vnímám.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 22. července 2020 21:02

Biely kvet Moc pěkná recenze! Víla se proměnila v muže jménem Andy a on od té doby tvoří jednu krásu za druhou. Někdy se mu to úplně nepovede, aby uspokojil všechny...Ale kdo z nás je bez chyby?

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 22. července 2020 21:27

Kočka_toulavá

Korsičanka Pravdu máš, ako vždy!

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 22. července 2020 21:31

Biely kvet Kdepak, pravdu vždy má jen maminka a pan režisér

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 22. července 2020 22:10

Biely kvet Prekrásna recenzia