Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Online alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 05. července 2020 15:36

Dalia pro mě je Rose America prázdninová, do horkých slunečných dnů i zamračených větrných 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. července 2020 15:58

alibi Děkuji za reakci. Já si ji umím představit i k barevnému podzimu. A jak, prosím, vnímáš ostatní vůně Une Nuit Nomade? K objednávce Jardins de Misfah jsem si vybrala vzorky Fleurs des Fleurs a Murmure des Dieux, tak se moc těším na domácí zkoušení.

Online alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 05. července 2020 21:35

Dalia Fleur des Fleurs je má třetí oblíbená od UNN, k Murmure (té současné) mám takový rozporuplný vztah. Úvod se mi moc  líbí, pak mi začne vadit. Nejraději mám Rose America a pak Bohemian Soul.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. července 2020 21:54

alibi Bohemian Soul jsem ještě nezkoušela. Doma mám vzorek Memory Motel a Rose Amerika. Ten MM mi voní, ale ještě budu zkoušet v průběhu času. Zatímco u RA už mám jasno, tu bych si ráda pořídila. Na další jsem velmi zvědavá. No a Jardins de Misfah je jako ušitá mně na míru, krásně se na mé kůži rozkládá. 

Online alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 05. července 2020 21:58

Dalia Bohemian Soul je taková hladce balzamicka. Ještě bych ti doporučila vyzkoušet Suma Oriental. Asi si ji nebudeš chtít pořídit, ale je moc příjemná - takový výlet do dálek.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. července 2020 22:18

Evanilla 

Jak mně vůně Dusita obecně příliš za srdce nevzaly, tak Splendiris se mi líbí.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. července 2020 22:25

alibi Ráda vyzkouším všechny. Děkuji!

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 05. července 2020 22:26

wendulka Hm, tak mně zatím ze 4 ozkoušených přijde Splendiris takový nejmíň zajímavý. Ne že bych ho ovšem neunosila

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 06. července 2020 09:52

Tak tentokrát spíš pro pobavení, ani jedna ze zkoušených nás nechytla a nevyvolává u mě žádnou konkrétní představu. Nicméně zkoušení bylo zábavné a přikládám i postřehy přítele a naši debatu

Dusita - Oudh Infini

Na začátek musím napsat, že jsem to čekala horší Po hodině už je to i příjemné.

Evanilla:

- Začátek - koňská kobliha, teplá guma, souložící cibetky

- Retro gumové lehátko potažené látkou s bílými uzávěry, pamatuješ?

- Kdo by to nosil? Na kom si vůni dovedu představit? Franta z Mostu

- Po rozvonění je patrná zatuchlina, ale ne fekální tóny

Andrew:

- I něco trochu alkoholického; při přivonění z větší dálky růže

- Niva, staroba, žokej Váňa

- Dost sladká a moc hutná

- Finální verdikt: řepkové pole

E: "Je tam prostě ta cibetka no, ta to dělá..." A: "No to je jasný, každej to dělá!"

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 06. července 2020 09:56

Dusita - Le Sillage Blanc

Evanilla:

- Absolutně nesladká vůně

- Polévkové koření, marihuana

- Podzimní pálení listí

- Nálož řezavého galbana

Andrew:

- Popelník

- Dozrávající okurky; paprika

- Tráva a hodně tabáku

E: "Cítím něco suchého..." A: "Suchý listí pr..l čistí."

A: "Musím říct, že oproti tomu h...u tohle začíná být docela dobrý!" E: "Mně se líbí víc to h...o."

Online alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 06. července 2020 10:19

Evanilla moc jsem se pobavila :))))

Online viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 06. července 2020 10:49
Reakce na Evanilla:

A: "Musím říct, že oproti tomu h...u tohle začíná být docela dobrý!" E: "Mně se líbí víc to h...o."

Offline Fleur blogger
Avatar
6076 příspěvků moje polička 06. července 2020 12:05

Evanilla Pobavila jsem se, zkoušejte spolu častěji!

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 06. července 2020 13:48

alibi viktorka_od splavu Fleur Jsem ráda, že jsme vás pobavili Věřte, že i my jsme měli veselé ráno.

Offline blackviolet
Avatar
3315 příspěvků moje polička 06. července 2020 16:41

Evanilla doufám, že budete zase spolu zkoušet. A díky i za ty dojmy, které jsi sepsala sama.

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 06. července 2020 20:20

Evanilla Le Sillage Blanc jsem taky nedávala, ale La Douceur de Siam se mi líbila též nejvíc. Splendiris -nic zvláštního.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. července 2020 21:09

Puredistance: Gold

Podobně jako White, je i Gold vůní klasického střihu, jen přidaná rozmarýna dodává citrusům svou mátovou svěžestí mýdlovější nádech. Skořice s hřebíčkem a koženým labdanem pak typově připomíná čistý parfém Fate, jen opět s tím rozdílem, že Gold je květinovější (růžová pelargónie s jasmínem), vanilkovější a místo kadidla obsahuje sladce dřevitou myrhu. A právě to ji pro mě osobně činí mnohem přístupnější, vřelejší, ne tak odtažitou jako White. Celkovým dojmem opravdu tak trochu evokuje dlouhou pačuliově sametovou večerní róbu, vyšívanou zlatavě skořicovými nitkami.

Yves Saint Laurent: Caftan

Po úvodním mandarinkovém osvěžení se vynoří kaftan v podobě nikoliv hedvábného, nýbrž sametového kadidla. Sametovost mu propůjčují vanilkové a kakaové tóny pryskyřičnatého benzoinu se styraxem. Bílé pižmo v základu kadidlo kaftanově provzdušňuje, přičemž labdanum svou kožeností udržuje jeho orientální charakter. Jednoduché, čisté a elegantní.

Offline blackviolet
Avatar
3315 příspěvků moje polička 06. července 2020 22:32

Berdoues: Russkaya Кожа 

Jemná kůže, kořenitá a sladká díky hustému balzamickému benzoinu. S trochou zakouřeného dřeva, které jako by leželo připravené u krbu. Moc hezká vůně na podzimní a zimní večery.

Online andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 07. července 2020 07:23

Evanilla

Na slovni reakci nemam momentalni kapacitu

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 07. července 2020 12:10

Evanilla 

Zábavné a přitom popisné. Stručné a jasné.

Zkoušejte společně častějí...