Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. června 2020 17:46

alibi Vivacious má pěkné složení. Škoda, že čtu až dnes, když jsem ráno byla ve městě, tak jsem mohla zajít vyzkoušet. Je to novinka v Doteku Slunce?

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. června 2020 17:53

Renusatko Ano, mají ji tam.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 23. června 2020 11:58

Lipstick Fever - Juliette Has A Gun

Do této vůně jsem vkládala velká očekávání. Na vzorky čekala víc než měsíc, byla jsem jako zakletá princezna ve věži, čekající na svého zachránce, který slíbil přivézt mému vězniteli, výměnou za mou svobodu, ptáka Ohniváka s čarokrásným hlasem.

Princ přijel a vytáhl z papírové krabice zmačkaného Ohniváka. Ten se otřepal, zamával křídly a my v napjatém očekávání čekali na nebeský zpěv. Ohnivák ze sebe vydal tichý nevýrazný tón, chvílemi měl člověk i pocit, že slyší jakousi melodii, ale pak následovalo opět téměř úplné ticho... "Tak zpívej, ty chcípáku!" už to nevydržel princ. Ale Ohnivák jen smutně krčil rameny, respektive křidélky. "Tohle je můj strop. Jestli jsi chtěl pořádnej nářez, měl jsi přivézt Evu Urbanovou". A zmizel otevřeným oknem.

A tak jsem zůstala ve věži se vzorkem Lipstick Fever, který opravdu není absolutně cítit. Jo a dostala jsem teplotu.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. června 2020 12:39

Luna ... takže ušetříš. Parádní popis!

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 23. června 2020 12:49

Dalia Ano, usetrim. Jeste popisu 2 dalsi vune JHAG, ktere se mi libi mnohem vic nez tahle. Jako ona je Lipstick Fever hezka, ale opravdu silene slaba...

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 23. června 2020 12:50

Luna 

Recenze křížená s pohádkou

A dětem večer pohádky čteš nebo vyprávíš vlastní? Být dítě, dala bych přednost tvé vlastní tvorbě...

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 23. června 2020 12:52

jerry Ctu cizi, ale uz mam plan jedne vlastni, nikdy na ni nedoslo jeste. Ale uz mam nazev, ted uz jen ji napsat.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 23. června 2020 13:07
Reakce na Luna:

A tak jsem zůstala ve věži se vzorkem Lipstick Fever, který opravdu není absolutně cítit.

​Máš pravdu, hezká, ale za chvíli o ní nevíš, trochu zklamání u JHG, jsem zvědavá, které další dvě se Ti líbí...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 23. června 2020 13:11

A ještě jedna nemilá zpráva vespolek - kolega měl možnost vyzkoušet Cherry Punk Room 1015 //byla tady zmíněna ve vlákně o nových vůních// - a prý - cituji "Black Perfecto naředěné vodkou"... Jsem se těšila, asi marně...

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 23. června 2020 13:29

Luna

recenze pobavila :) a ta teplota byla určitě jen z toho těšení se na prince :)

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 23. června 2020 13:51

euridike Z tech dvou dalsich se mi jedna libi tak, ze bych zvladla mensi odstrik a druha me primo ocarovala! Takovym zvlastnim zpusobem, jako by byla jedovata, ale ja si nutne potrebuji znovu cichnout i pres riziko otravy!

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 23. června 2020 13:52

alibi Diky. Princ je lemra, poslala jsem ho domu.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 23. června 2020 14:46

Luna :D

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 23. června 2020 15:30
Reakce na euridike:

 "Black Perfecto naředěné vodkou"

​Vodka....že by známka punku?

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. června 2020 08:25

euridike Nechtěla jsem to sem psát, ale právě takovou recenzi na "zředěné nic" jsem si přečetla hned, jak se tu objevila:(

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 24. června 2020 15:05
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 24. června 2020 20:02

alibi jejda:-O tak když to není hezké, je to aspoň vtipně popsané

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. června 2020 20:14

alibi Jeho vůně prý spojují hloubku, intenzitu a jednoduchost ruské kultury, tajemnou a luxusní povahu arabské parfumerie a jemnou eleganci a romantickou krásu francouzských vůní.

To zavání průšvihem samo o sobě . To snad není možné nijak spojit

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 24. června 2020 20:36

viktorka_od splavu Renusatko mě tam nejvíc asi vadí ta "staroba". Těžko říct, jestli ty předchozí vůně nevyznívaly jinak.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 24. června 2020 22:10

Rose America

Kdybych bydlela v tom maličkém domku na konci ulice, obehnaném rezavějícím plotem s nesmyslně zdobnými krucánky, mezi nimiž se prodírají zdivočelé keře malin, nemusela bych čekat, až s prvními červánky vše ztichne, abych rychle prostrčila ruku, uškubla pár červených kuliček a bleskově je strčila do úst, než mě usvědčí slaný pot vzrušení z krádeže a do krve podrápané předloktí.
Kdybych ale bydlela v tom maličkém domku na konci ulice, moje maminka by musela být Šípková Růženka, sto let by ze spánku vydechovala vůni planých růží a mě by pak ani nebavilo trhat potají cizí maliny přes plot, když by nebylo před kým skrývat za zády natržený rukáv a nikdo by zlehka nepohladil zasychající stroupky škrábanců.
Rose America. Vůně kovových slz, slaných malin, krvavých růží. Vzpomínka na vůně dětství, už zdaleka ne tak nevinného, jak by se některým nechápavým dospělým mohlo zdát.

Něco se muselo stát, protože nosím Rose America v kuse už tři měsíce a jen občas ji proložím nějakou jinou růží či kadidlem.