Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 26. června 2020 18:04

Biely kvet alibi Miru Fleur daniela slniecko Díky všem a hlavně Martula za podíl vzorku. Ano, ta podoba s Ninfeo a Klubwasser tam je, ale kopřivy jsou krásnější a trávovější:) Další 2 zmiňované neznám.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 26. června 2020 18:11

Fleur A pokud tu budeš ty tak božsky opisovat Rose America, budu na ni muset začít šetřit A to se mi zpočátku skoro nelíbila.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 26. června 2020 18:51

Korsičanka popsala jsi Wanderlust krásně a výstižně. Kromě kopřiv v ní cítím i trochu máty, jinak do puntíku souhlasím

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 26. června 2020 21:08

Martula Díky, asi JE to máta, co se mi na vůni narozdíl od jiných "travních" tak líbí

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 27. června 2020 11:51

Korsičanka Mne se Rose America nelibila vubec, prave ty kovove tony ja strasne spatne snasim, ale diky recenzi Fleur si k ni pujdu znovu alespon privonet.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 27. června 2020 11:56

Luna Já ty kovové tóny zejména v kombinaci s aldehydy také nemám ráda, vadily mi třeba ve Fille de Berlin, kde jsou to v mém případě vysloveně zpocené ruce z dětské kovové prolézačky. Rose America mě po uvedení na trh nijak výrazně nezaujala, to až později (a ještě ani ne na mně, ale krásně voněla na janejane ). A letos najednou naprosto nečekaně silný příval touhy po ní (a už jsem po spotřebování první padesátky za čtvrtinou stovkového flakónu...).

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 27. června 2020 12:05

Fleur Tak zrovna Fille de Berlin jsem mela docela rada. Je pravda, ze kovova byla taky. Mne nekdy ta "kovovost" evokuje chut krve, coz je pro me primo vrazedne, to nesnesu. Ale dam ji sanci, at nekrivdim.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 27. června 2020 12:48
Reakce na Fleur:

Fleur Kam na ty příměry chodíš?

vysloveně zpocené ruce z dětské kovové prolézačky”

​Já v Dívce z Berlína žádný kov naštěstí nemám

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. června 2020 13:35

alibi

Při zadávání jsem Vivacious přešla, ale tvůj popis mě vážně zaujal, že jsem si ji musela poznačit.

Luna Fleur Korsičanka 

Teda dámy, vy se překonáváte, super recenze.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 27. června 2020 13:40

wendulka Hohó, od tebe pochvala těší dvojnásob!

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 27. června 2020 13:44

wendulka Dekuji! chystam se delsi dobu na jednu recenzi opravdu z hloubi duse. Tak kvuli tobe se prekonam.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 27. června 2020 13:50
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 27. června 2020 13:50

Luna Taky sk říkám, nedám-li sem jednu německou:)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. června 2020 13:57
Reakce na Korsičanka:

Luna Taky sk říkám, nedám-li sem jednu německou:)

Tolle Idee!!!

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 27. června 2020 15:40

L’ Instant de Guerlain(extrait)

Moje babička byla obyčejná žena. Švadlena. 60 let stála věrně svému muži po boku, pomáhala mu v krámě a vychovala 3 děti. O prázdninách láskyplně pečovala o 7 vnoučat.

A protože jsem byla její jediná vnučka, spřáhla se vždy se mnou za dědovými zády proti jeho přísným rozhodnutím. Hlavně mě chránila při jídle- před tlustým masem a mléčným škraloupem na kávě z melty. Jednoduše - je za mně rychle snědla. Mně - a ji určitě také - by nikdy ani nenapadlo dědečkovi otevřeně odporovat:)

Když můj děda zemřel, bylo mi 24 a přijela jsem mezi dvěma zkouškami za babi na chalupu. Už se mi nechtělo učit, tak jsme si udělaly černou hodinku. A ona vyprávěla...

Jak se coby mladá děva zamilovala do pohledného jinocha a chtěli se vzít. Jenže rodiče se rozhodli jinak. Provdali ji za přísného, o 7 let staršího muže, s prořídlými vlasy a lysinou. Navíc s jednou nohou díky TBC kosti výrazně kratší. Pakala a prosila - nic platno. Vzali se, přišly děti, zvykla si. Až nyní - po tak dlouhém čase - mně vyprávěla o své první a jediné lásce.

Zemřela ve spánku v 90 letech, jak si za svou obětavost a dobrotu zasloužila...

A já - kdyby tu dnes byla-bych jí ze srdce ráda věnovala extrait Guerlainovy L’ Instant. Voní po medu jako vzduch v babiččině zahrádce, je hladký jak její tváře a hedvábně měkký jako její ruce. A pro mě překvapivý jako  zasunutá vzpomínka mé babičky...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. června 2020 15:47

Korsičanka 

Teda ale.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 27. června 2020 15:49

Korsičanka No konečně že vytahuješ ze šuplíku své nádherné recenze

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 27. června 2020 16:14

Martula Dík. Ale jednu jedinou - ze šuplíku:)  

wendulka Trochu dlouhá

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 27. června 2020 16:44

Korsičanka Ale příběhová, to se hezky čte !

L´Instant mám moc ráda i jako EdP.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 27. června 2020 16:46

Fleur Ten jsem ještě nezkoušela, mám v plánu -díky