Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 20:59

Korsičanka za málo; a našla jsem vzorek Tubereuse Criminelle

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 21:02

euridike děkuju, no na mě moc kouře

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 21:08

andry Tak si ji užij, Madame de Naftalin

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 21:09

Korsičanka Koukám, že voníš extraitem Samsary. Taky nádhera!

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 21:11

Dalia Mám vzorek- díky, slniecko ! 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 21:17

Korsičanka A jak se Ti líbí? 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 21:18

Dalia Líbí, ale bez stříkací vialky to není ono Ta tyčinka mě u extraitů neuspokojuje.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 21:39

Korsičanka mám odstřik tak až se uvidíme připomeň se mi 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 22:20

viktorka_od splavu Dík Nezapomenu

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 22:22

euridike andry achach vaše popisy Aury Sublime mi způsobují neodolatelné toužení

​Říkala jsem si to stejné, ale už mě asi zaujala někde dřív, protože byla zařazená, že ji chci vyzkoušet.

Offline euridike blogger
Avatar
3491 příspěvků moje polička 12. dubna 2020 08:17

viktorka_od splavu No jestli máš ráda OPRAVDOVOU VANILKU /v kombinaci s lehkými citrusy/, tak Aura Sublime za vyzkoušení rozhodně stojí...

Offline euridike blogger
Avatar
3491 příspěvků moje polička 12. dubna 2020 08:21

NOTE DE YUZU Heeley

Pokušení
slaný škrábnutí
studená tráva v tobě
popleteně vzdychne...

//Načerno – Zuzana Navarová//

Dlouho jsem si hledala slova pro tuhle vůni... Pak jsem na ta pravá narazila ve chvíli, kdy jsem se vracela ke starým deníkovým zápiskům, zvláštní, ale je to tak...

„Odpoledne zvonek, trochu jsem se obávala /tušila, doufala, co já vím, všechno najednou/, že je to Jenjávímkdo ... Ne. Byl to C., nevěděla jsem úplně, co s tím, tak nějak jsem myslela, že jsme si to všechno vyříkali. A jeho "můžu s tebou mluvit, jen na chvíli, prosím", jasně, pustím ho dál, když mu otevřu dveře bytu, vidím v jeho ruce piknikový košík, jeho "pojď ven, někam k vodě, vím, že je vítr, ale to tobě přece nevadí, máš to ráda, já se rád dívám na vítr ve tvých vlasech, tak pojď ven, není tam zima, jen vítr, ale to už jsem říkal, viď...". Střih. Jsme venku. Vítr a písek a slano ze všech stran, sedíme mezi kameny, pijeme jeho domácí citronádu, je silná, hořkosladká, to já vlastně taky, nechce se mi mluvit, nic se mi nechce, ani myslet, co bude, až dopijeme, protože pak přijdou asi slova, to bude ta wolkerovsky těžká hodina, nakonec zbude lehká nahořklost na patře, až se budeme vracet domů, takže co teď, co potom, věčné otázky, no jako vždy...“

NOTE DE YUZU - citrusy všech barev, velikostí, chutí, vůní, v nich hořko a sladko a kyselo a trpko, zemitě slano...

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 12. dubna 2020 08:27

euridike 

...vlastně jsi do vůně, kterou si člověk prvotně(já teda jo) představuje pozitivně,

dala melancholii, smutek...(a možná i vztek sama na sebe, a odevzdání se tomu něčemu "nijakému", a neschopnost utnout to už konečně, co já vím)

((až jsem měla husí kůži...,

protože

tohle není na "srdíčko", tohle je - na "to znám...", a to je ještě víc...))

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 12. dubna 2020 08:32

euridike presne jsi vystihla muj pocit z vune. kdyz jsem cetla jine receneze - povzbuzujici, jiskriva, zivotabudic... nechtelo se mi verit ze jde o tutez vuni. vzorek jsem darovala, nechtela jsem ho ani mit doma

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 12. dubna 2020 08:39

euridike viktorka_od splavu Je zajímavé, jak každý tuto vůni cítí jinak

 Přikláním se k ostatním recenzentům: "Kyselé štěstí. Životabudič. Koncentrát léta sbalený na zimu. Povznášející a radostná." Taková je Note de Yuzu i pro mě Asi ta hořkost citrusů a trochu slanosti přináší melancholii...

Offline euridike blogger
Avatar
3491 příspěvků moje polička 12. dubna 2020 08:47

Miru viktorka_od splavu Korsičanka 

Pro mě to opravdu není jiskřivá, živá, radostná vůně – protože citrusy v ní nejsou lehké, osvěžující, sladkokysele šťavnaté, letní – na mé kůži jsou jakoby silně koncentrované, není to jen dužina, ale je tu výrazný otisk rozmačkané kůry, k tomu ta slanost (kterou mám ale obecně ráda)… No jsme v tomhle s Viktorkou opět na jedné lodi...

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 12. dubna 2020 08:54

euridike 

...já ji neznám, jen, že bych si prvotně citrusovku kladně představila... Ale jak píšeš, pokaždé to tak být nemusí

Offline euridike blogger
Avatar
3491 příspěvků moje polička 12. dubna 2020 11:39

Miru ... za Iris Poudre ... //Moje recenze na Iris Poudre leží na dně šuplíku, protože je příliš osobní i na moje poměry - a to už je co říct...//

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 12. dubna 2020 11:48

euridike 

...jej, to jsou mé psací začátky...

No, je pravda, že dřív jsem psala taky hodně osobně..., teď už bych do toho nejspíš nešla...

A nebo by to musela být k***a vůně, vůně, která by mi vzala dech!..

Offline euridike blogger
Avatar
3491 příspěvků moje polička 12. dubna 2020 11:49

Miru Chápu a rozumím... //Ale ta recenze prostě JE bezva...//