Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 10:55

Luce se mi líbí, ale možná by mi stačil odstřik. Rites de passage a Ciavuru d'Amuri se mi líbí obě hodně a spíš přemýšlím, kterou si pořídit dřív.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 11:23

Renusatko A na Luce jsi ještě nic nepsala Tu jsem nezkoušela...asi

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 11:25

milacka Vyzkoušet lze snadno - objednat vzorky ve Vava A mně se taky jeví jako navýsost zajímavý

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 11:27

Korsičanka Já jsem zrovna Luce nemohla nějak rozklíčovat, takže mám spíš takovou poznámku. Do vlákna Meo jsem to dala nakonec komplet. 

Luce Meo Fusciuni - Zelená, ale i sladce ovocná.  Ty složky nějak nemůžu oddělit. Sladký tabák ve vanilkovém obležení. Úplně mi tam chybí kůže, bříza snad rozdrcený list mezi prsty, ale je tam nálož vanilky, ambry a santalu a neustále malinko vykukuje cedrový tón, který není kyselý. Líbí se mi .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 11:31

Renusatko s Luce se trápím od včera tuším hrozně pěknou vůni, ale jen tuším

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 11:39

alibi Li, ty se v recenzích vypracováváš k naprosté dokonalosti Naložila sis na začátek pěkně - čekala bych, že začneš těmi jemnějšími - vždyť se ti o tom pak musí zdát 

Mám doma jen 3 vzorky, takže k Notturnu se vrátím - nezdálo se mi tak hrozné. A Shukran se mi vyloženě líbí, tak jsem zvědavá na tvé pokračování...a samozřejmě ještě na recenzi od viktorka_od splavu

Renusatko Díky, ale moudrá z toho nejsem, promiň:) Asi jsem zkoušela v Praze, jenže to byla taková smršť indies od prďola , že zřejmě zaniklo.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 11:41

viktorka_od splavu škoda, že nemůžeme zkoušet na srazu nebo ve Vavavoom. Zajímalo by mě, jak vše voní na ostatních.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 11:43

KorsičankaProto jsem to ani nepsala, mám s ní problém. A to jsem ji jedinou musela zkoušet opakovaně a stejně nejsem schopná k ní nic napsat. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 11:54
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 12:19
Reakce na Renusatko:

viktorka_od splavu škoda, že nemůžeme zkoušet na srazu nebo ve Vavavoom. Zajímalo by mě, jak vše voní na ostatních.

​přesně to jsem si taky říkala

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 12:20

Korsičanka díky! jj Shukran se mi líbí moc

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 13:02

alibi Shukran se mi také líbí, ale přece jen mi připadá o něco víc pánský.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 14:34

Fleur Já asi budu trochu chlap, neb se mi příčí koketování a můj muž teď právě myje druhé okno

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 14:41

Fleur Pánský? A já tam mám takovej med ulepenej, sladkej a otravnej.

Manžela jsem k tomu zkoušení nepřemluvila, ale třeba to ještě přijde. Ale spíš jen Spirito.

Myslím, že tady ta hranice mezi dámskou a pánskou bude hodně tenká. Určitě i podle toho, jak na kom vyzní. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 14:47

Renusatko Otravný mám Little Song, fakt kolovrátek. Ve Shukranu mi pak tu mátu trošku zaplaší tabák. Robustní tabák, žádná útlá dámská cigaretka ve špičce.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 14:52

Korsičanka Ten můj zase vaří , ale Shukran kvůli tomu nosit nebudu , i když mátovou vůni, aby nepřipomínala zubní pastu nebo hašlerku, člověk najde zřídka...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 09:39

TOLU Ormonde Jayne

Jsou noci, na nichž nezáleží.

A noci, kdy se všechno stane.

Ty noci plné černého světla.

Ty noci, které vlastně nikdy nezačaly, aby nemohly ani skončit...

Tolu je jako tyto noci. Je to tmavé a hmatatelné světlo, sladké, hřejivé, prokvetlé kořením, vazce vláčné a pomalu plynoucí. Ano, je to vůně prosycená orientálními tóny, ale drží sebe samotnou na pomyslné uzdě, nerozbíhá se divoce a svobodně na exotická tržiště, nebere si na nich plnými hrstmi - ne. Udržuje si charakter a styl, ale nepodléhá mu zcela.

Pro mě je Tolu jako háj libanonských cedrů, mezi jejichž kořeny roste muškátová šalvěj, na slunečných místech se ke světlu obracejí hlavy rudých růží - a slunce /...lucky old sun has nothin´ to do.../ voní jako planoucí tolu a kadidlo.

Od začátku jsem věděla, že k téhle vůni patří tahle fotografie, zdůvodnit to neumím...

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 09:44

euridike 

...jo, také někdy se mi stalo, že už jsem dopředu věděla, jaký obrázek k vůni dám...

Ormonde Jayne má krásné vůně, takové fakt elegantně ženské, tišše luxusní...

Ovšem na mně intenzity směšné.

...úplně cítím, hmatám vůni, jak jsi popsala...

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 09:59
Reakce na Renusatko:

viktorka_od splavu škoda, že nemůžeme zkoušet na srazu nebo ve Vavavoom. Zajímalo by mě, jak vše voní na ostatních.

​Tiež sa neviem dočkať zrazu, ktovie, koľko sa ešte načakáme.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 10:07

Miru

Přemýšlela jsem, jak svůj pocit ohledně intenzity a projekce popsat – tak takhle asi: já vím, že ta vůně je sytá, vláčná, oblá /jak jsi hezky napsala – tiše luxusní/, zároveň se ta sytost ale nepojí s nějakou výraznou intenzitou a projekcí – ano - „tiše luxusní“ to dost dobře vystihuje, díky, našla jsi ta správná slova...