Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 27. února 2020 12:35
Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 27. února 2020 15:14

alibi Dostala som na ňu chuť, veľmi pekná recenzia.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 27. února 2020 15:40

alibi Ach jo, tvoje recenze mě pokaždé tak baví číst ( nejenom ty od Libi, ale i od vás dalších ), ale kde má chudá důchodkyně brát pořád ty prachy na nákupy nejen těch novinek, ale i svých stálic, bez kterých se prostě ne a neobejde.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 27. února 2020 15:43

Poéma Že? A to kolem sebe nemáš nadšenkyně, které ti stále něco nabízejí k oňuchávání, Nadi.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 27. února 2020 15:46

alibi to znie veľmi chutne! Pri najbližšej príležitosti musím skúsiť.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 27. února 2020 16:02

Biely kvet Poéma slniecko děkuju

pokud se zadaří, vyzkoušejte. je moc pěkná

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 27. února 2020 17:05

Korsičanka No ještě že tak...

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 27. února 2020 17:07

alibi Mám v plánu ty vzorky z VAVAVOOM, ale třídím si v hlavě, které si mám "nasypat" do paklíku k vyzkoušení. Hruštička tam určitě bude.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 27. února 2020 19:55

euridike 

...jsi dokonalá!...

...ano, a ke všemu jsi to napsala tak pěkně sofistikovaně, diplomaticky.

(...jo, chybí mi tam špína, živočišnost. Ať už v jakémkoliv slova smyslu...)

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 27. února 2020 20:29

alibi už tradične dokonalé po každej stránke.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 28. února 2020 08:29
Reakce na Miru:

euridike 

...jsi dokonalá!...

...ano, a ke všemu jsi to napsala tak pěkně sofistikovaně, diplomaticky.

(...jo, chybí mi tam špína, živočišnost. Ať už v jakémkoliv slova smyslu...)

euridike Miru moc ráda vás obě čtu , ale vždycky vím, že to, co je pro vás moc spořádané a odtažité, by se mi mohlo líbit. Naopak smyslnost a živočišnost ve vůních mě spíš vylekají.

Comme des Garcons 2 - spotřebovala jsem alespoň tři flakóny a jednou se zase vrátím... Dvojka mi voněla mi po násadkovém peru, jímž jsem psávala v první třídě, a cítila jsem se v ní skvěle.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 28. února 2020 08:51

Fleur

Však já mám CdG2 taky dlouhodobě na poličce a mám ji neskonale ráda, začátek je divoký, ale pak... I já mám ve vůních ráda jemnost, tajemnost, ale musím si v nich sama pro sebe najít aspekt, který se mě osobně nějak emočně dotkne, i v CdG2 mám velké emoce, vzpomínky, trochu nostalgie, je sivě hladivá, jako ruční papír, inkoust, mračné nebe...

//Já bych nakonec snad i řekla, že moje polička je úplně nudná a nekonfliktní...//

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 28. února 2020 08:52

alibi

Tvůj popis je krásný, Angelys Pear budu chtít vyzkoušet... Pro mě je asi nejkrásnější hruška v Pear + Olive, našla jsem starou recenzi...

Miru

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 28. února 2020 08:53

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 28. února 2020 17:21

milacka  děkuji

euridike děkuji, Pear Olive je myslím trochu jiná liga, s tou Angelys Pear asi soutěžit nemůže :) tvůj popis k no je zas moc pěkný. (ale nechápu, že tam nikde nemáš olivy, já je tam fakt cítím dost zřetelně - přesněji olivové mýdlo

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 28. února 2020 19:23

Ja mam v Pear + Olive vuni olejovych barev, je to zvlastni, ale je to tak...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. února 2020 23:00

alibi 

Nejsem si úplně jistá, že hruška zrovna od Patricie pro mě bude tím pravým ořechovým, ale ze studijních důvodů rozhodně zkusím.

euridike 

Mě tak štve, že Josh Lobb přišel o klíčovou ingredienci k Pearl + Olive. To je totiž jedna z mála dokonalých hrušek.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. února 2020 23:42

Teresa Helbig: Teresa

Začíná jako vůně kandovaných mandarinek a banánového pyré, servírovaném na palmovém listu. Je to ale tropická vůně ylangu, která zároveň přináší typický akord opalovacího krému a zabrání tomu, aby se z ní stala gurmánka. Naopak se promění v balzamickou ambrovku s vanilkovým tabákem s mechovými tóny chypre.

Gallagher Fragrances: O´Fraiche

Serge Lutens nás s A la nuit a Rose de Nuit zavedl do nočních zahrad s jasmínem a růžemi. V sadu Daniela Gallaghera kvetou hořké pomerančovníky, rybízové keře a bergamotovníky. Tu utrhnete pár lístků rybízu, abyste je rozmělnili v ruce, tu jeden bergamot a rozříznete jej, abyste zachytili jeho svíravě svěží vůni.

Cesta v sadu je sice zaprášená a přikrytá dehtově zakouřeným mlžným oparem, noční vzduch však i díky nesladkému pomerančovému květu příjemně chladí a osvěžuje. Sáhnete do kapsy kabátu, abyste vytáhli krabičku se sušeným tabákem, kterou jste si tam dali společně s pytlíkem slaných oříšků, a zhluboka nasajete...

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 29. února 2020 08:58

Mecca Balsam - La Via del Profumo

Medidativní vůně oscilující mezi vánočními františky, proplisovou ambrou a ovzduším knihovny se starobylými svazky vázanými v kůži. Ta vůně starých knih je fascinující..přenesla mě do knihovny v klášteře Svaté Kateřiny u Mojžíšovy hory, jeden z mých největších duchovních zážitků se zhmotnil a vrátil zpět. Vzácné rukopisy psané na pergamenu, kadidlo a vosk zapálených svíček, chlad kamenných zdí v kontrastu s nekonečným vedrem egyptského slunce opírajícího se do okolních skal. Východ slunce na Mojžíšově hoře, první červánky na obzoru osvětlující okolní skály a dav věřících šeptem se modlící se skloněnými hlavami. To všechno tam je.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 29. února 2020 10:44

Martula

... jak slysim o „vuni knihovny“, tak zbystrim – pisu si, budu muset vyzkouset, moc hezka recenze...