Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline tina
Avatar
5862 příspěvků moje polička 12. zaří 2018 17:43

Luna skvělý, směle dál

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. zaří 2018 17:50
Reakce na Luna:

Taková trochu netypická recenze, ale snad to šéfka povolí.

​Originální! 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 12. zaří 2018 18:34
Reakce na Luna:


Jinak pracuju na separatni, spratelene a lehce alternativni (nejen) parfemove vetvi a tam si tyhle silenosti budu vylepovat. 

​A kde tu větev najdu?

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 12. zaří 2018 18:50

Luna

paráda 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. zaří 2018 19:28

Luna To nemá chybu! Doufám, že bude ještě nějaký pokračování.

(Škoda, že databáze ukládá jen texty.)

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 12. zaří 2018 20:21

Korsičanka Na větvi teprve pracuju, ještě to chvíli potrvá...

domenica  Děkuji, od tebe mě to vždy moc potěší...

wendulka No radši neříkej dvakrát, už jsem v hlavě sesumírovala celou (nejen) komiksovou niché bandu... 

Databáze už to se mnou prostě vzdala, ani se jí nedivím

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 12. zaří 2018 20:35

ModestMourek 

To zní jak vůně určená přímo pro mě.

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 12. zaří 2018 20:45

Miru jerry Mě úplně nadchla. Vetiver je jen maličko oříškový, já oříškový moc nemusím, potom sametově dřevitý. Doporučuji ale vyzkoušet osobně v Ingredients, objednal jsem si vzorky a poslali jen navoněné ubrousky...

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. zaří 2018 22:10

Carthusia: Gelsomini di Capri (Eau de Parfum)

Pocta jasmínu v tom nejlepším smyslu slova. Luca Maffei vám přináší mohutný jasmínový keř, nažloutlé od mandarinek, citrusů a čerstvého zázvoru. Hned vedle něj vykvetlo několik pomerančovníků, kořenitých růží, ale také máslově ovocný ylang ylang s typickým tónem přezrálých banánů. Palčivě dřevitý hřebíček s ambrou, vanilkou a labdanem pak v základu dávají tušit, že se nenacházíme na středomořském Capri, nýbrž v Orientu.

Farmacia SS. Annunziata: 450 (Concentrato)

Nalákána přívlastkem concentrato jsem se strašně dlouho toužila seznámit i s touhle koncentrací. A výsledek? Ano, mramorové kadidlo s kořením je sice výraznější. No bohužel pižmový kosatec stále zůstal v podobě křehkého pápěří. O kapku větší sílu mu přidává jen přidaná jedna špetka vanilky navíc oproti původní verzi.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 12. zaří 2018 22:28

wendulka Ta Carthusia mě stejně někde čeká - Terra Mia a tenhle Jasmín

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 13. zaří 2018 07:47
Reakce na ModestMourek:

Miru jerry Mě úplně nadchla. Vetiver je jen maličko oříškový, já oříškový moc nemusím, potom sametově dřevitý. Doporučuji ale vyzkoušet osobně v Ingredients, objednal jsem si vzorky a poslali jen navoněné ubrousky...

​Oříškový vetiver mám nejradši, také budu muset někdy vyzkoušet.

Ty navoněné ubrousky mě překvapily - to byl originální vzorek, nebo to takhle začali v Ingredients sami dělat?

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 13. zaří 2018 08:30

Luna chybí mi slova obdivu, jsi tak nadaná žena 

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 13. zaří 2018 09:43

Fleur Byly originální. Byl to případ pouze u značky Aesop.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 13. zaří 2018 09:53

ModestMourek je hned poznat, když se ti vůně líbí

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 13. zaří 2018 09:58
Offline catch
Avatar
209 příspěvků moje polička 13. zaří 2018 11:16

alibi Super, dakujem za trojdielny zazitkovy serial. Ehmmm, ku Musk nebude tiez nieco taketo..?

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 13. zaří 2018 11:20

catch děkuju. a která zaujala nejvíc tebe? 

uvidím podle nálady, ještě jsem ani jednu muskovou nezkusila :)

Offline catch
Avatar
209 příspěvků moje polička 13. zaří 2018 11:28

alibi urcite Virgile. Vyborna bola i pri prvom testovani Valkyrie, no dnes som ju omylom nastriekala na Encens chembur a spolu to nie je ono.

Celkovy dojem je, ze Vanilka od SD je velmi prijemna, no full balenie neplanujem. Z Musk kolekcie mam otestovanu Dovanu (lahodna cista vona), na ostatne tiez dojde.

Pozrela som si viac tvoj dennicek a vidim peknu recenziu Heeleyho (moj milacik, od neho by som toho brala viac, urcite Hippie rose, Eau sacre napr.) a vidim, ze zdielame podobne hobby domacej kozmetiky; ))

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 13. zaří 2018 11:40

catch to se shodneme :) u Valkyrie je pěkný hlaně ten začátek. A včera mi parfémová kamarádka potvrdila její podobu s L od Lolity Lempicka. Taky plné balení SD neplánuju, i když jsou to příjemné vůně. Nějakou vanilku na polici mám a úplně si s ní vystačím. Od Heeley jsem v létě dlouho koketovala s VERVEINE D'EUGÈNE, ale nakonec ji taky potřebovat nebudu. Z kosmetiky mě pořád nejvíc baví mýdla. Jen bych se ještě chtěla naučit výrobu studeným procesem, zatím se hodně bojím té chemie.

Offline catch
Avatar
209 příspěvků moje polička 13. zaří 2018 12:12

alibi Verveine...mnam! Vetiver, Sel de Marin, Esprit du Tigre mi tiez sedeli prijemne a posledny Note de yuzu je nadherny vytvor. Ocenujem vydrz, este na druhy den ich citit na obleceni.

Mydla su skvely konicek, je radost si vymysliet recept alebo i pouzit nejaky overeny. Tiez som sa toho bala a teraz sa musim brzdit, aby som nevyrabala kazdy vikend nove mydlo. Mozem ti nieco malo poradit, no mydlarsky kurz by bol vyborna myslienka, ak by ta mydlotvorenie mimoriadne nadchlo.