Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 03. zaří 2018 12:44
Offline Korsičanka
Avatar
12837 příspěvků moje polička 03. zaří 2018 12:54

999 Nechceš se zítra před srazem stavit v Husovce a vyžebrat tam vzoreček EROTICU? Nebo alespoň testovací papírek, "Štěpánko"?

Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 03. zaří 2018 12:55

Korsičanka Když to stihnu, tak tam zajdu :-).

Offline Korsičanka
Avatar
12837 příspěvků moje polička 03. zaří 2018 12:57

999 Stihni to, prosím! Budu držet palce

Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 03. zaří 2018 12:59
Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 03. zaří 2018 19:37

Martula 

Mě taky láká starší sestra. Rozvine se nejkrásněji v teplu, nebo to není tento typ vůně.

Koupit se dá asi jen v zahraničí...

Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 03. zaří 2018 20:20

José Eisenberg

Ambre D'Orient Secret V + Ambre D'Orient Secret V Homme: Neviem, či to jednoducho len nerozoznám, alebo do dámskej aj pánskej fľašky lejú tú istú šťavu. Akurát drydown je u dámskej silnejší a trvácnejší, ale to neviem, či je rozdielom vo vôni, alebo či to môže urobiť iné miesto na koži (zápestie vs.lakťová jamka).
Príjemne sladká, teplá, hladká vôňa s dotykom ambry a škorice. Trochu pripomína rozriedenú a osladenú Ambergris od Balmaina, alebo suchšiu, neovocnú verziu Woman od Ralpha Laurena. Príjemná na jeseň.

Tom Ford

Fucking Fabulous: Skôr Fucking ako Fabulous. Ako je tam presne ten akord, ktorý je v mnohých Tomových vôňach a pridáva im istú erotickú vyzývavosť. Tu je pomerne výrazný, ale doplňuje ho pomerne krotká prázdninovo - dezertová zmes telového krému a sladkostí. Príťažlivá asi bude, ale príliš ma nezaujala.

Soleil Blanc: Veľmi jemná a delikátna krémová bielokvetinovka. Najviac sa snažia tuberóza s ylangom, ktorým kryje chrbát benzoin a upokojuje a oslládza im život tonka. Navrch je tam nejaký ľahko omamný, opaľovacokrémový tón, podobný tiaré. Fantasticky drží. Musím skonštatovať, že v tomto prípade je vzťah Soleil Blanc a Eau de Soleil Blanc presne taký ako sľubujú, Eau je v podstate odľahčená verzia tejto s citrusovo-kolínskym úvodom.

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 03. zaří 2018 20:36
Reakce na woman27:

Martula 

Mě taky láká starší sestra. Rozvine se nejkrásněji v teplu, nebo to není tento typ vůně.

Koupit se dá asi jen v zahraničí...

​Já myslím, že bude krásná i v chladnějším počasí. Koupit se dá i u nás, na Notino.

Offline Korsičanka
Avatar
12837 příspěvků moje polička 03. zaří 2018 20:46

Martula Na Notinu "jen" mladší sestra

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 11:51

Ambrette (1907) - sladká svěže pižmová fialka s lehkým růžovým nádechem a pudrovým prachem. Po rozvonění se fialka tiše vytratila a zůstalo chladivé svěží květinové pižmo. Vůně jemná, něžná, křehká, připomínající spíš lehce parfémovaný tělový pudr. Za tu cenu trochu málo...

Black Cedarwood & Juniper (Jo Malone) - suchý nasládlý cedr s lehkým kouřem a něco málo pomletých jalovčinek. Po rozvonění vcelku laciná "zapocená" cedrovka. Měl by to být unisex, ale na mě se předvedla jako ryze pánská.

Offline Korsičanka
Avatar
12837 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 10:46

Včera jsem mimo rychlovku na seznámení s novými "amuážkami" v Ingredients vběhla do Marrionaud a vyzkoušela znovu exkluzivní vůně Boucheron - zajímaly mě hlavně Tubéreuse de Madras a Oud de Carthage. První jmenovaná je jemnou tuberózovou vůní a připomněla mi Kilianovu Beyond Love. Druhá - opět jemně citrusově oudová je mou favoritkou. Ještě dnes mi voní z testovacího papírku! Krása!

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 16:47

Over The Musk Thierry Mugler

Hmmm...

...líbí se mi to, nebo ne.?

Ale znám to, už jsem toto téma někde cítila.

Ve vůni je něco z Bottega Veneta EdP, Allegro Con Brio a něco z řady vůně Infusion d´Iris, a pak i stopy z vůně Macadam Il Profumo a 10 Corso Como.

Takže co cítím?

Dřevité měkké vzdušné ale husté pižmo, nebo spíše naopak -

pižmově měkké, pepřem čerstvé/vzdušné, kašmírem hebké a měkké dřevito, které vám po kůži téměř olejovitě klouže a chřípí hladí mikroskopickými stopami éterických, blíže neidentifikovatelných jemňoulince nasládlých květů.

Chvílemi máte dojem, že vnímáte snad i  něco velmi jemně koženého v prachově měkkém objetí...

Vůně classy.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 16:56

Ariel 00 Odin

Lahodnost.

Luxusně hedvábně olejovité ale maximálně hustě éterické růže laskané jasmínovými květy a osvěžované pikantní vzdušnou jedovatostí konvalinek.

Bože, to je dobré!

Tahle vůně klouže jako pěna z  šlehačkového másla, působí nadýchaně, jenže současně i vláčně ztěžkle, líně, aristokraticky poživačně.

Možná, spíše  až po chvíli se paradoxně objeví ingredience uváděné v úvodu vůně - mikrostopy pepře(nadlehčení), delikátní kořeněnost(koriandr) a pouze nádech myšlenky na oud(takže snesitlené, příjemné, žádoucí...).

A úplně nakonec, když si všichni všimnou, že ta nejdůležitější osoba přišla, se vůně ztiší, přitulí k tělu a jen si tak z kůže, zpod košile luxusně vydechuje...

Vůně do luxusu nebo pro osobnost jistou si sebou sama...

A nebo oboje.

Offline blackviolet
Avatar
3328 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 21:18

Zeromolecole: Nèh?! 

Sladká pudrová vůně. Fialkový pudr a nadýchaný pižmový tělový krém s vůní kosatce. Pudr z mletých mandlí. A aby té sladkosti nebylo příliš, na vyvážení jemně zakouřený opoponax. Nakonec hodně vanilky, která ale vydrží celý den.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 06. zaří 2018 23:19

Malvs (Nobile 1942)

Promo se nám trošku zvrhlo, ale já to vidím jednoduše.

Přijde vábivý chlapík s kouřovou aureolou. V puse ucítíte kov a trošku vás někde uvnitř píchne ten pohled. Ukáže na velké, zralé, jedovatě zelené jablko Babičky Kovářové támhle na tom zvláštně pokřiveném stromě. Chcete ho - to jablko - moc a intenzivně ho chcete.

- Nemůžeš. Ať už pro společenské normy nebo pro vlastní svědomí; nemůžeš. - Ale můžeš. A půjdeš. Budeš. Vezmeš si.

Jako zhypnotizovaní jablko pomalu utrhnete, pečlivě vážící a vychutnávající každe gesto, a zakousnete se, bez rozmyslu a chtivě. Vystříkne šťáva, chuťové pohárky registrují prvotní kyselkavo. Chlapík se pousměje a pod vlivem jeho medovoambrového hlasu začínáte tát. I on se mění, kouř houstne a z kovově šedomodré začíná hřát sladce dřevitou myrhou, jež se pomaličku pálí a pálí... kyselkavo v ústech sládne zakouřenou vanilkou, hřeje pižmem... a kolem je les guajaků a santalů. Uhlazených. Hořkosladkých. V nose jemně zaštípe ten starý známý chladně kovový závan... Zase to tolik nebolelo, že?

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 07. zaří 2018 15:40

andry To je tak sugestivní, že teď abych se bála MALVS nosit...

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 07. zaří 2018 15:50

Fleur nebo jist jablka 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 07. zaří 2018 15:52

andry ty se bát nemusíš ;)

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 07. zaří 2018 15:54

alibi nechapu 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 07. zaří 2018 15:57

andry ani vůně, ani vábivých chlapíků ;)