Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 27. února 2018 22:05

Dalia Krásný, úplně jsem si v té vůni zaplavala... Brzy přijde čas těchto bílých skvostů, pro mě jsou to takoví vítači jara.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 27. února 2018 23:52

Slumberhouse: Baque

Zatímco Kiste s tabákem pouze lehce koketuje, Baque se hrdě hlásí ke svému kubánskému původu. Ano, tohle je tabák s drhnoucími dřevitými a koženými tóny, jak vystřižený s Habanos (Royal Crown). Tentokrát ho ale temperamentní Kubánka prodává ve svém slaměném stánku, smíchaný s vanilkou a špetičkou pelyňku společně s dýmkami, vyřezávanými z jehličnatého cedrového dřeva. Nezapomíná ovšem ani na odkaz Kiste a vedle toho nabízí i sušené meruňky.

Bogue Profumo: MAAi

Je vznešená ledová královna. Ještě, než jí stačíte pohlédnout do tváře. Ovane vás svým chladným aldehydovým dechem, zatne do vás svoje eukalyptové drápky a propíchne vás svým jasmínovým pohledem. Pak ji teprve spatříte: Je to zelená tuberóza s mechově zeleným pláštěm. Kouzlo by bylo dokonalé, jen kdyby ji na trůně nedělala společnost cibetka a další nemytá zvířátka.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. února 2018 07:07

Luna Mně se bíle květinové vůně líbí i v zimě. Ale jaro bych raději ... 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. února 2018 11:02
Reakce na Lu:

​Dali, od Ciel de Gum jsem Ti posílala vzorek, určitě zkus, také by mi k Tobě seděla.

Korsičanka Takže pěkně děkuji! ...  ... Ciel de Gum jsem vyzkoušela a asi nebudu mít klidné spaní. Tuto vůni MFK bych tedy na poličce mít chtěla! Ale samozřejmě je to pro mě těžko dostupné a drahé.  Takže mi, milé přítelkyně, honem poraďte něco podobného. Něco, kde bude stejně krásný jasmín s gumovým tónem.

Nejlepší je, že mi Ciel velmi připomíná nějakou vůni, kterou jsem kdysi (asi) zkoušela a nemohu si vzpomenout jakou. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. února 2018 11:06

Ciel de Gum (MFK)

Květinová pikanterie …

Esence jasmínové smyslnosti a růžového nektaru okořeněná sladkou skořicí a špetkou pepře. Jasmín se přidává i lehounkým gumovým tónem, čímž dráždivost koření příjemně zaobluje.

Sladká, hřejivá, vášnivá i něžná … krásná pokušitelka!

Offline Korsičanka
Avatar
12854 příspěvků moje polička 28. února 2018 11:29

Dalia Tak ještě jednou

Dalia A zatoužíš Lu Tos jí neměla připomínat

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. února 2018 11:32

Korsičanka 

... a tak se utěšuji, že krásný horkokrevný jasmín mám přece v Samsaře. A gurmánsky laděný v Addictu a lehce gumový v Alienu a přirozeně květinový v J´adore Absolu ... to mi musí stačit. 

Offline Korsičanka
Avatar
12854 příspěvků moje polička 28. února 2018 12:31

Dalia Uvidíme Ty naše touhy jsou děsné 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 28. února 2018 13:41

Korsičanka Nemate mit tolik casu na zkouseni. 

Offline Korsičanka
Avatar
12854 příspěvků moje polička 28. února 2018 13:44

Luna A to stále ještě nejsem v důchodu!!! Bude hůř, až půjdu

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. února 2018 14:01

Luna No já bych toho času měla ráda méně, ale dřív než v září mě do práce doktoři nepustí. Takže budu holt víc zkoušet. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. února 2018 23:48

Piotr Czarnecki: Shihan

Představily jste si někdy čerstvě uvařený šálek kávy Arabica, do které si nalijete panáka whiskey, prolínající se s vůní kubánského doutníku, který si dopřejete v kavárně, vykládané kůží, kde se pálí meditativní kadidlo s myrhou? Ne. Tak už nemusíte, protože přesně tam vás zavede Shihan.

(www.junipas.co.za)

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 01. března 2018 09:38

wendulka No tam bych se teda rada ocitla...

Offline slniecko admin
Avatar
17616 příspěvků moje polička 01. března 2018 11:31

wendulka sííím, kde si zohnala vzorku???

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 01. března 2018 11:54

slniecko Z lulua.

Luna 

Offline slniecko admin
Avatar
17616 příspěvků moje polička 01. března 2018 12:11

wendulka vďaka!!!

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 01. března 2018 21:06

Olympic Orchids Artisan Perfumes: Hamsa

Hamsa, přezdívaný též "Ruka Marie", je symbol ochrany a amulet ve tvaru lidské ruky oblíbený zejména v oblasti Středního východu a severní Afriky. tedy jak v Islámu, tak i v judaismu. Spojujícím symbolem samotné vůně se tak nemohlo stát nic jiného než kadidlo s myrhou, doplněné kořenitým santalem. A přestože obsahuje i propolisovou ambru s koňakem, který má zastupovat mešní víno, do kostela vás tentokrát nezavede. Kadidlo s myrhou totiž v další fázi příjemně osvěží citrusově pryskyřičnatý mastix s cedrátem.

Euphorium Brooklyn: Pétales

Je obrovskou květinovou zahradou, na jejímž okraji nejprve natrefíte na zelený hyacint s ostrým galbanem, kafrovou levandulí a mátově svěží pelargónií. Když pak postupujete trochu dál, narazíte i na mechový palouček s fíkovníky a rozkvetlými lipami a i nějakou tou zapomenutou fialkou a růží. Že by to ale byla zahrada z Říše Divů, která očarovala Alenku, jak o ní mluví Stephen Dirkes, to se mi nezdá. V srdci téhle zahrady se totiž nachází slaměná chýše babky kořenářky, která zrovna v kotlíku vaří nějaký lektvar s drceným pepřem, větrovým badyánem a hořkoslanou balzámovou ambrou.

Offline Ginger
Avatar
1103 příspěvků moje polička 01. března 2018 21:15

Nin Shar na lyzich 

Den nezacal vubec dobre. Po nekolika slunecnych, ale tuze mrazivych dnech nas rano privitalo snezenim a nizkymi mraky. Barvy zmizely. Mrazy hluboko pod nulou bohuzel ne. Ven na sjezdovku me to nelaka a ta kukla na hlavu uz taky neco zazila.. potrebuji neco na zahrati, neco povzbudiveho, barevneho. Nin Shar. Tolik krasnych recenzi jsem tady cetla. Z kukly a satku me v kazde kabince zavoni salek horke cervene griotky, trocha ohne a tepla. Obcas se vune prodere k memu nosu i pri sjezdu, je to mile, jak se snazi. Nosit ji nemuzu, ale do mrazivych hor je to vyborny povzbuzovac dobre nalady. Slunce jsme se nakonec dockali a i tehdy to Nin Shar na sjezdovce sluselo. Jestli bude chtit,  tak zitra pujde lyzovat Nea. 

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 01. března 2018 21:37

Ginger  Tak to musí mít holky radost, takové zážitky, ...aspoň se dobře poznáte!  A třeba se zrodí přátelství.

Offline Korsičanka
Avatar
12854 příspěvků moje polička 01. března 2018 22:37

Ginger 

Jestli bude chtit,  tak zitra pujde lyzovat Nea.