Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. června 2017 19:29
Reakce na Luna:

Nin-Shar znám, a proto si troufám myslet, že právě k Tobě se velmi hodí. Jako sladká marmeláda, ani jako zabijácký orient na mě rozhodně nepůsobí. Vnímám ji jako charismatickou auru nositelky (ženy! ... k muži mi nesedí), která je osobitá svou zvláštní krásou, přitažlivá pečlivě střeženým tajemstvím své duše a přes zdánlivou nepřístupnost lehce zranitelná. Žena plná emocí i nadosobního klidu ... dualita.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 18. června 2017 19:35
Reakce na Dalia:

... mne Nin-Shar necim hodne pripomina Amouage Lyric Woman, porad se snazim prijit na to, cim je /i pres tu podobnost/ pro me Nin Shar mnohem lakavejsi... 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. června 2017 19:51
Reakce na euridike:

Já mám v Nin-Shar zase něco z Epicu, ale NS je pro mě daleko lepší a nositelnější než Epic.

Lyric i NS jsou hodně o růži a u obou se jedná o růži velkokvětou, temně rudou, majestátní ... osobně však NS vnímám jako sušší a intimnější, a naopak Lyric je růží, v jejíž okvětních plátcích se drží množství perel rosy, její aroma je pulzující, více kořeněné, pikantnější ...

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 18. června 2017 19:58
Reakce na Dalia:

To je tak pěkně napsáno... Zase ta zvláštní krása, ach jo... 

edit:  Ano, sušší, to je správné slovo. Taková hodně prohřátá sluncem, které právě zapadá. A jasně vidím tu barvu. Tohle je červánková královna. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. června 2017 20:00
Reakce na Luna:

Však taková Ty jsi ... Nin-Shar. ... jsi krásná žena! A charismatická ...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 18. června 2017 20:29
Reakce na Dalia:

... diky za odpoved...

... jak mam Lyric spojenou s Marii Callas, tak i tu vuni vidim jako vysoce elegantni, dustojnou, velmi zenskou, sebejistou... Nin-Shar zase vnimam jako nekonvencni, svebytnou, lehce dekadentni a nepoddajnou osobnost s vyjimecnym espritem... 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. června 2017 20:44
Reakce na euridike:

Podobného typu/výrazu je pro mě i růže Mon nom est Rouge. Zkoušela jsi?

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 18. června 2017 20:47

Toto je najkrajsie vlakno. Dievcata, len piste! Rada si tu citam. Jedna recenzia lepsia ako druha. Pribehy, pocity, osobne prezivanie voni... Mam to podobne. Este raz: piste a dakujem.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 18. června 2017 20:53
Reakce na Dalia:

... nezkousela, ale slozeni vypada velmi zajimave, tak to budu muset napravit, dekuju za tip...  Ja jsem do parfemoveho sveta spadla diky tomu, ze jsem s velkou vasni zacala zkouset ruzne extravagantni a "kontroverzni" parfemy a znacky, takze tam jsem "doma", ale na druhou stranu mam mezery v tech standardnejsich, znamejsich a oblibenejsich znackach... 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 18. června 2017 20:57
Reakce na Micuska:

Ano, je to nejkrásnější vlákno a upřímně...Do jiných, obzvlášť těch neparfemovych, už radši moc přispívat nebudu. 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 18. června 2017 21:00
Reakce na euridike:

... diky za odpoved...

... jak mam Lyric spojenou s Marii Callas, tak i tu vuni vidim jako vysoce elegantni, dustojnou, velmi zenskou, sebejistou... Nin-Shar zase vnimam jako nekonvencni, svebytnou, lehce dekadentni a nepoddajnou osobnost s vyjimecnym espritem... 

Skromnost stranou tentokrát...Ten popis Nin Shar jsem celá já. Až na ten esprit, někdy si přijdu už téměř vyšťavena... A blbý je to, že ji budu muset mít. A to se mi Portrait of a Lady zdála drahá!  A jsem na stejným zase.  

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 18. června 2017 21:19
Reakce na Luna:

A vies co ti poviem? Cievky v nose vypalovali aj mne. Mala som asi 10 rokov. Vonu sice nepoznam, ale jedna skusenost mi staci... Genialne! Paci sa mi ako pises 

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 18. června 2017 21:21
Reakce na Luna:

... no vsak presne takhle ja si Te predstavuju /vcetne toho espritu, ten nezapres ani v ramci pisemneho projevu/.... 

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 18. června 2017 23:06

The Merchant of Venice: Arabesque

Vůně hladká a dokonalá jako sklo od sklářů z Murana. Modrá barva sladké šťavnaté švestky s propletenými zlatými arabeskami ze suché prachové skořice a průzračný svěží ovocný zázvor zatavený do hnědi tabákových listů vonících po semiši. Sladká gurmánská tonka a dřevo s vysušeným vetiverem a ještě pořád skořice...

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 19. června 2017 06:28
Reakce na blackviolet:

A ta fantastická výdrž k tomu!

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 19. června 2017 09:46
Reakce na Fleur:

To tedy ano, voní ještě další den. A ten flakon musí být naživo ještě krásnější než na fotce.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. června 2017 13:40
Reakce na blackviolet:

Krásně jsi jí popsala. Láska k ní mě doteď neopustila, akorát v současném teple je na můj vkus už přece jen dost sladká. Ale úderem podzimu jí zase vytáhnu.

Flakon je naživo opravdu krásný. Akorát to jaksi nedomysleli s kvalitou potisku. Ten černý nápis The Merchant of Venice z přední strany rozprašovače, se mi skoro celý rozmočil už během spotřebování první poloviny flakonu, takže ho nemůžu nafotit, protože by to vypadalo blbě.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 19. června 2017 15:21

M. Micallef Ananda - hruška mnoha tváří. Nejdříve přezrálá hruška, která vám po nakousnutí teče po prstech, po bradě a pokape šaty, pak vařená hruška s vanilkovým luskem a hřebíčkem a pak pečená hruška s křupavou cukrovou krustou. Šťavnatý a osvěžující parfém ( zkouseno dnes v 30° hicu).

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 19. června 2017 16:48
Reakce na Krehutka:

... skoda, ze to neni nakysla a nedozrala hruska, tu bych brala... 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 19. června 2017 17:34
Reakce na euridike:

Objednávám vzorek a ještě ji detailněji prozkoumám, ale nakyslou nezralou hrušku si nevybavuju. V hlavě má avizovaný citron a černý rybíz, tak ji někdo může vnímat i trochu kyselejší. Já cítím medovou zralou. Není to žádná divnovůně, tak nevím, jestli by tě uspokojila .