Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Online alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 16. června 2017 11:11
Reakce na Luna:

Rose America určitě vyzkoušej, je překrásná. ráda bych si přečetla, jak ti voní. 

Offline černá káva
Avatar
1904 příspěvků moje polička 16. června 2017 11:16
Reakce na Luna:

Možná chceš být neromantická a ironická, ale někde uvnitř ukrýváš romantika. A přece sní i ironici.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 16. června 2017 11:21
Reakce na euridike:

jsem poctena:-) ja si ji poridila jako alternativu k angelovi, kteryho miluju ale je pro me takovej svatecne vecerni, hodne intenzivni, fatale muzu i na den:-)

Offline Jitka77
Avatar
1123 příspěvků moje polička 16. června 2017 11:27
Reakce na Luna:

Právě se dívám, že dnes máš na sobě Nin-Shar... Poprvé jsem ji vyzkoušela, když se ještě nosily bundy, a začátek jsem docela těžce rozdýchávala, ale pak se ukázala taková Paní Růže, že jsem šla do kolen. Včera jsem si ji dala na ruku a v tom horku bylo všechno snazší, během pár minut krása nesmírná, všechno ostré a drsné se stáhlo do pozadí a ona vynikla, vlastně úplně obyčejná, ale naprosto dokonalá. Řeknu to asi takhle: Epic je vedle téhle růže neškodná vodička. Pořádné zkoušení a psaní si ještě nechám na jindy, je v ní toho mnohem víc... Každopádně se těším na tvé dojmy!

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 16. června 2017 11:29
Reakce na Luna:

Tak jasně, že "Luna" bude o andělských křídlech něco vědět...  Krása.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 16. června 2017 11:47
Reakce na Luna:

Těším se na zážitky z Nin Shar.

Pro mě jedna z vůní, u kterých si musím dobře rozmyslet, jestli s ní chci strávit dlouhé hodiny, protože jak se s ní jednou navoním cítím ji na sobě neskutečně dlouho, dokonce několik dní, a to už ji okolí samozřejmě dávno nevnímá a já ji pořád nemůžu dostat z hlavy... Pořád vnímám to jezírko z růžovo-rybízové marmelády, ochucené rumem a medem a zasypané tisícem rudých okvětních plátků růží. Líbí se mi to, což o to, ale prostě...  je to závažné rozhodnutí, protože není rychlého návratu, kdyby náhodou. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. června 2017 11:52
Reakce na euridike:

Přesně tohle období jsem měla, než jsme se poznaly a vytrhla jsi mě z něj. Tak jsem moc ráda, že to taky jednou zafungovalo obráceně.

Investice do vzorků Une Nuit Nomade se určitě vyplatí.

Offline euridike blogger
Avatar
3486 příspěvků moje polička 16. června 2017 11:56
Reakce na wendulka:

... no on to neni jen tenhle pripad, Ty mas na me vetsi vliv, nez si myslis!  Protoze kdo me "donutil" zkouset gurmanky, na ktere jsem nikdy nebyla?  

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. června 2017 11:58
Reakce na Luna:

No vzhledem k tomu, jak na tebe zapůsobila Fugit Amor, tak bych řekla, že máš skoro za povinnost Rose America vyzkoušet.

Co já? Ty jsi chtěla inspirativní vůně. A to Nin-Shar rozhodně je. Jestli na tebe zapůsobila stejně jako Fugit Amor, tak už se toho tvého "ztrapnění" nemůžu dočkat!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. června 2017 12:01
Reakce na euridike:

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 16. června 2017 20:30

Nin Shar Jul et Mad

Když jsem na sebe hned v úvodu prozradila, že miluju pačuli a růže, byla mi v prodejně okamžitě, jako první vůně, představena Nin Shar. A hned když jsem ucítila první tóny, polil mě nepopsatelný pocit štěstí. Úplný nával pozitivní energie, jako když se vám podaří splnit si tajný sen, o kterém víte jen vy. A ten nádherný název...Okamžitě jsem si vybavila svou nejmilovanější knihu mezopotámských pověstí, tisíckrát politou ranní kávou, s tisíci drobnými vpichy jehličkou, když jsem se snažila ty nádherné starověké reliéfy přesunout na pauzovací papír, pak je zvětšovat a přemalovávat na vyřazené staré okenní rámy. Takhle jsem trávila dlouhé letní dny svého života. A bývaly to krásné prázdniny. Když jsem pak zjistila, že jsem velmi blízko pravdy a že vůně je opravdu inspirována babylonskou bohyní, hlavou mi projel konkrétní výjev: Plácám polotuhou sádru na dřevěnou konstrukci obalenou obvazy, modeluju ženský obličej, princeznu Anahit ze starověké pověsti. Když je loutka hotová, maluju jí typické černé oči orámované ostrýma linkama. Je poslední. Uf, to byla práce...Celá starověká scéna je hotová, následuje dlouhé focení, tehdy ještě na kinofilm, napětí při vyvolávání fotek...Prý se povedly a mám šanci...Tehdy jsem čekala na zahradě uprostřed svého království, mezi růžemi, rozmíchanou sádrou a suchou hlínou na vytouženou obálku. "Nepřijímá se." Nedá se nic dělat, být scénografkou byl opravdu můj velký sen, Nin Shar mi ho včera splnila a navždy se mi zaryla do srdce klínovým písmem.

Offline Fleur blogger
Avatar
6068 příspěvků moje polička 16. června 2017 20:40
Reakce na Luna:

Se zpožděním dočítám a rozplývám se nad recenzí na Fugit Amor.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 16. června 2017 20:45
Reakce na Luna:

Dáváš těm parfémům další rozměr.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 16. června 2017 20:52
Reakce na domenica:

 Děkuji, ale jak jsem to už psala wendulce, je to úplná terapie. A neuvěřím sama tomu, co jsem dnes objevila, ono to teda po těch 16 letech je pro mě spíš úsměvné, ale tak ráda jsem se na to zrovna dnes podívala:

Ta kvalita je děsná a taky to provedení a vůbec...zrovna tahle nebyla z nejlepších...

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 16. června 2017 20:57
Reakce na Luna:

.... princezna Anahit s očima orámovanýma ostrýma linkama... Luno, jsi žena mnoha talentů. Být Madalinou a Julienem, přizvu si tě minimálně k přemýšlení o dalších vůních a o příbězích, které s nimi budou spojené.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 16. června 2017 21:21
Reakce na domenica:

 nemůžu ani uvěřit co čtu...moc děkuji.

Online alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 16. června 2017 23:37
Reakce na Luna:

Už včera to byl nápor na city, ale dnes mě tvoje recenze dojmula k slzám. Nin-shar mi nevoní, ale tvá slova ano

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 17. června 2017 08:42
Reakce na alibi:

Já už s tím přestanu... Tyhle dvě poslední vůně byly pro mě nevšedním zážitkem. Už velmi dlouho mě nic tak nezasahlo a jsem tomu ráda. Protože už jsem měla takovou lehkou parfemovou krizi, prostě jsem potřebovala po dlouhé době vidět mistrovské představení. A povedlo se.  

Offline 999
Avatar
17522 příspěvků moje polička 17. června 2017 08:50

Prosím, dá se někde Nin Shar v Praze vyzkoušet? Nasadily jste mi brouka do hlavy...:-).

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 17. června 2017 09:13
Reakce na 999:

Značku Jul et Mad v Praze má prodejna Egoist royal parfums v Husově 5. Ne všechny vůně, nejspíš nemají ani nové trio, ale třeba zrovna Nin Shal na stránkách uvedenou mají, tak jestli to platí...