Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 17. června 2017 19:51
Reakce na euridike:

Rozumím

...jojo...

Až se mi sevřel vnitřek a současně mi po tváři prebêhnul skoro neznatelný usměv, pousmání...

Jojo, ten život, ti muži...

Krásné.

Kus života, kus sebe samé, kus, co už nikdy nezmizí

(...a moje Tobacco Vanile Tom Ford...)

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 17. června 2017 19:58
Reakce na euridike:

Krásné.

Některé zkušenosti jsou nepřenosné, tuhle sdílím... bohužel.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 17. června 2017 20:15
Reakce na Ounz:

Tak jsem se chtěla podívat, jestli je Divin' Enfant součástí discovery kitu a koukám, že celý ten produkt zmizel z eshopu ELdO, zůstal jenom set.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 17. června 2017 20:25
Reakce na Krehutka:

Že bysme ho vykoupily?

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 17. června 2017 20:31
Reakce na Ounz:

No já doufám, že jsme to byly my. Ale tak snad není problém dát dohromady dvacet vzorků, i kdyby to poslali v jiném obalu.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 17. června 2017 21:04
Reakce na Krehutka:

No uvidíme ;)

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 17. června 2017 22:23
Reakce na Luna:

Nevšedný zážitok si nám nevšedne sprostredkovala. Tvoje recenzie....ja nemám slov....ĎAKUJEM

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 17. června 2017 22:29
Reakce na Luna:

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 17. června 2017 22:59
Reakce na euridike:

Prekrásna recenzia, ďakujem 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 17. června 2017 23:50
Reakce na euridike:

 vidím to jako černobílý film.  Prosím si papírové kapesníčky. Plakala bych u něj...

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 18. června 2017 08:44
Reakce na euridike:

Já jsem se tak začetla a tvou recenzi prožívala, že jsem zapomněla který parfém vlastně popisuješ a musela si to přečíst znovu. Skvělé. 

Offline razorblade
Avatar
8166 příspěvků moje polička 18. června 2017 09:12
Reakce na Jiná Realita:

ja ze sebe black orchid kolikrat nemuzu ani umejt. i proto ji uz pouzivam minimalne, protoze mi zacala bejt protivna... a jeste se ji nejde zbavit :D

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 18. června 2017 09:45
Reakce na Miru:

Krehutka 

sisa.b 

alibi 

Luna 

... dekuju... 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. června 2017 14:33
Reakce na euridike:

Tak původně jsem si chtěla teď do objednávky na ALZD přihodit Don´t Get Me Wrong, I Don´t Swallow, ale marná sláva, Divin Enfant dostane přednost. Já to nevydržím.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 18. června 2017 14:46
Reakce na wendulka:

Don´t Get Me Wrong je krasna, ale takova "standardni" /s ohledem na to, ze jde o ELdO/, Divin´Enfant je rozhodne zajimavejsi a pusobivejsi... /a je v ni to, co mam moc rada - tabak v kombinaci se sladkym/kvetinovym tonem, kava, ambra.../ 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. června 2017 15:05
Reakce na euridike:

No já si právě na tuhle kombinaci taky potrpím.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 18. června 2017 15:21
Reakce na euridike:

Čítame to znovu a znovu...

Vraciame sa do našich spomienok, ale nejatríme rany, tie už sú dávno a nezvratne zahojené.

V tvojom príbehu vidíme seba, jeho, naše dávne stroskotané lásky... 

A tak sme chceli milovať, byť milované...

Rozchody vždy tak zúfalo bolia...

V spomienkach sa vraciame na miesta, kde sme boli spolu šťastní, mladí, vášniví, prevoňaní láskou.

Ďakujem! 

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 18. června 2017 15:49
Reakce na milacka:

... dekuju  ...

... kdyz jsem psala tuhle recenzi, stale se mi vsemi myslenkami propletala veta, kterou rekl Stavrogin /Besi/: "Jednoho dne zapomenu na sebe ve tvem naruci...". Nevim, jestli clovek muze doopravdy zapomenout... A je to o to tezsi v pripade, kdy si clovek musi rict "mea culpa"...

... stejne je to jako kouzlo... jak nas vune muze prenest /a nekdy naprosto necekane/ do minulosti, do vzpominek, kamkoliv, ke komukoliv... to je jedna z veci, ktere na parfemech /a na vunich obecne/ miluju... 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 18. června 2017 17:34
Reakce na Luna:

Nin Shar Jul et Mad

Když jsem na sebe hned v úvodu prozradila, že miluju pačuli a růže, byla mi v prodejně okamžitě, jako první vůně, představena Nin Shar. A hned když jsem ucítila první tóny, polil mě nepopsatelný pocit štěstí. Úplný nával pozitivní energie, jako když se vám podaří splnit si tajný sen, o kterém víte jen vy. A ten nádherný název...Okamžitě jsem si vybavila svou nejmilovanější knihu mezopotámských pověstí, tisíckrát politou ranní kávou, s tisíci drobnými vpichy jehličkou, když jsem se snažila ty nádherné starověké reliéfy přesunout na pauzovací papír, pak je zvětšovat a přemalovávat na vyřazené staré okenní rámy. Takhle jsem trávila dlouhé letní dny svého života. A bývaly to krásné prázdniny. Když jsem pak zjistila, že jsem velmi blízko pravdy a že vůně je opravdu inspirována babylonskou bohyní, hlavou mi projel konkrétní výjev: Plácám polotuhou sádru na dřevěnou konstrukci obalenou obvazy, modeluju ženský obličej, princeznu Anahit ze starověké pověsti. Když je loutka hotová, maluju jí typické černé oči orámované ostrýma linkama. Je poslední. Uf, to byla práce...Celá starověká scéna je hotová, následuje dlouhé focení, tehdy ještě na kinofilm, napětí při vyvolávání fotek...Prý se povedly a mám šanci...Tehdy jsem čekala na zahradě uprostřed svého království, mezi růžemi, rozmíchanou sádrou a suchou hlínou na vytouženou obálku. "Nepřijímá se." Nedá se nic dělat, být scénografkou byl opravdu můj velký sen, Nin Shar mi ho včera splnila a navždy se mi zaryla do srdce klínovým písmem.

jsi úžasná..

nin shar mě podle složení vůbec neoslovila ale musím ji zkusit! (samozřejmě na vlastní riziko:-)

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 18. června 2017 19:16

Děkuji.  Jinak si myslím, že psané složení o vůni AŽ TAK nevypovídá,  pro mě je to vždycky jen takový vnější  popis typu "malá blondýna v červené sukni..." Ale nevíš,  jestli na tebe bude působit sympaticky nebo jako.blbá slepice...O Nin Shar jsem četla, že je to sladká marmelada pro nedospele slečny i že je to.vražedný orientální zabiják, který by měl nosit jen ten nejdrsnejsi chlap s ziletkou pod jazykem.   Pro mě je dokonalá, protože je "přirozeně neobyčejná" a to mě vždycky dostane.